مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
به به ببین کی اینجاس ! :d
خوب پیشنهاد من gt220 512mb هستش با این کارت و یه سری تنظیمات ساده تو یه نرمافزاری مثل coreavc میتونی فیلمای hd رو ، خوب و روون ببینی ولی تو جابجایی زمان فیلم ، وقفه یا همون sync نبودن صدا و تصویر رو خواهی داشت.

رنج قیمت ـش بالا هستش، بیشتر از 70 تومن قصد خرج کردن رو ندارم...

اینگار چاره ای نیست، مثل همیشه باید قید فایل های HD با کیفیت رو بزنم، یا یک بودجه ی مناسب برای خرید کارت گرافیک بزارم.

P.S
اصلا هیچ علاقه ای برای خرج کردن های پیوسته برای ارتقاء قطعات PC ندارم، تشکر از دوستان برای وقتی که گذاشتید

با برد gainwardش رو میتونی 75 76 تومن تهیه کنی.

این برای پاور 330 وات من جواب گو هستش.!؟

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,797
نام
فرشید

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,797
نام
فرشید
سلام.
میخواستم بدونم کدوم یکی از این کارت ها بهتر هستن و ارزش خرید بیشتری دارن؟
nVidia 250GTS
nVidia 450GTS
این کارتا همرده هستن،سرعتشون هم در کل تفاوت زیادی نداره
کارت GTS 450 چون DX 11 هست برای خرید پیشنهاد میشه.

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
سلام ...

اگه کسی بتونه یه کم وقت بذاره و راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم:)

راستش من حدود 1 ساله یه کارتATI 5850 1gb از برند سافایر گرفتم ...

منتها به دلایلی میخوام بفروشم ... اولا" شرکت گارانتی صاحب مرده ش برشکست شده.
ثانیا" یه سری ایراداتی تو ATI میبینم که یه مقدار اذیتم میکنه ... کلا نمیدونم شاید تو DNA ام NVIDIA حک شده و ATI بهم سازگار نیست :d

کارتم کاملا" سالمه و مشکلی به جز خاک گرفتگی و صدای فن اش نداره ...
میخوام عوضش کنم ... منتها چون الان 1 ساله اصلا" تو بازار کارت نبودم،

میخوام بدونم الان :

اولا" تا چه قیمتی باید این کارت خودمو بفروشم (مرامی نزنین تو سرش و قیمتی که باید باشه رو بگین)
دوما" با فروش این و پولی که دستم میاد، دقیقا" چه کارتی از سری NVIDIA میتونم بخرم که با این برابری کنه؟

سوما" با فرض اینکه حدود 70-100 تومن بذارم رو پول این ، چه کارتی ازNvidia میتونم بخرم که خلاصه برای 2 سال خیالم از هر گیمی راحت باشه ...

خیلی متشکر ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
سلام ...

ثانیا" یه سری ایراداتی تو ATI میبینم که یه مقدار اذیتم میکنه ... کلا نمیدونم شاید تو DNA ام NVIDIA حک شده و ATI بهم سازگار نیست :d

میخوام بدونم الان :
ک
اولا" تا چه قیمتی باید این کارت خودمو بفروشم (مرامی نزنین تو سرش و قیمتی که باید باشه رو بگین)
دوما" با فروش این و پولی که دستم میاد، دقیقا" چه کارتی از سری NVIDIA میتونم بخرم که با این برابری کنه؟

سوما" با فرض اینکه حدود 70-100 تومن بذارم رو پول این ، چه کارتی ازNvidia میتونم بخرم که خلاصه برای 2 سال خیالم از هر گیمی راحت باشه ...

خیلی متشکر ...
کارت را فکر کنم 240 بخرن و شما میتونی 40 تومان روش بزاری یک 460 بگیری ولی 1g

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام ...

میخوام بدونم الان :

خیلی متشکر ...

این کارت رو الان همه توی رنج 240 تومن میفروشن;)
شما هم همینقدر بفروشی خوبه

اگه یه ماه صبر کنی میتونی کارت 560 GTX رو بخری که قیمتش تا بیاد اینجا تقریبا 320 هست و کارت بسیار عالیه توی این رنج
از کارت خودتم قویتره ;)

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
اقایوون سلام خسته نباشید
می خواستم کارت گرافیک بگیرم می خوام تا 600 تومن پولش رو بدم بعد بین nvidia و ati گییر

کردم ولی خودم بیشتر با nvidia حال میکنم ولی بازم می خواستم بدوونم الان چی بخرم بهتره بین این چند کار
gtx480
- 5870-6xxx-5970اگر نظر دیگه دارید لطفا بگید چون بالاخره همه شما استادید دیگه ممنوونم

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,797
نام
فرشید
اقایوون سلام خسته نباشید
می خواستم کارت گرافیک بگیرم می خوام تا 600 تومن پولش رو بدم بعد بین nvidia و ati گییر

کردم ولی خودم بیشتر با nvidia حال میکنم ولی بازم می خواستم بدوونم الان چی بخرم بهتره بین این چند کار
gtx480
- 5870-6xxx-5970اگر نظر دیگه دارید لطفا بگید چون بالاخره همه شما استادید دیگه ممنوونم
حالا که می خوای اینقد پولتو برای گرافیک بدی بره اولین انتخابت باید کارت GTX 580 باشه
در حال حاضر سریعترین کارت تک هسته ای دنیاست و خیلی جاها هم از سریعترین کارت دو هسته ای که 5970 باشه چیزی کم نداره.

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
با تشکر از دوستان...

اگه یه ماه صبر کنی میتونی کارت 560 GTX رو بخری که قیمتش تا بیاد اینجا تقریبا 320 هست

اقا شما مطمئنی این قیمتو؟ دوستمون تو بازارچه میخواد دست دوم GTX480 رو حدود 400 بفروشه ...

و یک دو سوال دیگه ...

560 GTX بهتره یا 480 GTX

من کیس کوچیکی دارم... از همین معمولی هاس ... یه پاور گرین هم دارم که روش نوشته 530 وات ...

این پاور رو همون موقع که 5850 خریدم ؛ خریدم تا ساپورتش کنه ... خود 5850 رو که تونستم تو کیس ام جا کنم...

حالا سوالم اینه ... اگه بخوام یه هر کدوم این دو تا کارتو
بخرم ؛ ایا این حجم کیس ام کافی هست براش؟ اندازه ش از 5850 بزرگتره کوچیکتره یا هم اندازه ن؟
مورد دوم هم پاور هست... ایا ساپورتش میکنه همین؟

خیلی ممنون...

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
با تشکر از دوستان...

اقا شما مطمئنی این قیمتو؟ دوستمون تو بازارچه میخواد دست دوم GTX480 رو حدود 400 بفروشه ...

اره عزیز
نهایت مطمئن باش با 350 به راحتی میشه 560 گرفت اینجا
چون قیمت جهانش 250 دلار هست و تا یه ماه دیگه بیاد ایران 100 تومنم که بیاد روش همون 350 میشه;)

با تشکر از دوستان...

فقط یک دو سوال دیگه ...

560 GTX بهتره یا 480 GTX

من کیس کوچیکی دارم... از همین معمولی هاس ... یه پاور گرین هم دارم که روش نوشته 530 وات ...

این پاور رو همون موقع که 5850 خریدم ؛ خریدم تا ساپورتش کنه ... خود 5850 رو که تونستم تو کیس ام جا کنم...

حالا سوالم اینه ... اگه بخوام یه هر کدوم این دو تا کارتو
بخرم ؛ ایا این حجم کیس ام کافی هست براش؟ اندازه ش از 5850 بزرگتره کوچیکتره یا هم اندازه ن؟
مورد دوم هم پاور هست... ایا ساپورتش میکنه همین؟

خیلی ممنون...

اول اینکه 480 قیمتش خیلی بالاتر از 560 هست و یه 15 درصدی هم قویتره

پاورت هم واسه 480 کافی نیست و یه مقدار ضعیفه

توی کیس های معمولی هم فکر نکنم جا بشه (البته تا کیست چی باشه:|)

در کل خرید 560 پیشنهاد میشه چون هم مصرف کمتری داره هم دمای پایینتری هم قابلیت اورکلاک فوق العاده و هم قیمت کمتر

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام دوستان یک کارت 5670 دارم که وقتی بعد از دو سه ماه حالا وقتی سیستی سیستم سرد باشه روشن کنیم روشن میشه اما وقتی سیستم روشن باشه خاموش کنم بعد مجددا روشن کنم بوق ممتد میزنه تا روشن شه , و باید کامل سرد بشه تا بشه روشنش کرد
به هر حال دیگه نمیخوام سمت این خانواده برم,
کسی تو رنج قیمت 5670 اما کمی بالاتر هم بود کارتی سراغ داره که بازی های روز رو اجرا کنه,
از سری gt پیشنهاد بدید مرسی.

منتظرم به شدت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر