مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

دستتون درد نکنه . supra جان یه گیگ رو واسه جی تی ای میخوام . اگه 4770 یه گیگ داره قیمت بدید ! البته فکر کنم به خاطر GDDR5 یه کم زیادی قیمتش گرون در بیاد و 128 بیتی بودن اینترفیسش هم زیاد جالب نیست واسه یه گیگ.

کجا میتونم 4850 با این قیمت بگیرم و در مورد پاور هم راهنمایی کنید
کارت 4850 توی بازار موجود هست،پاور هم یه GREEN 535w پیشنهاد میشه.

الان 4890 رو 245 تومن میدن و 260 GTX رو 230 تومن شما کدوم رو پیشنهاد میکنید.

هر دوتا خوبن،امامن کارت GTX 260 رو پیشنهاد میدم،هر چند که سرعت 4890 یکم بالاتره،اما در عوض راندمان پایداری داره .

سلام دوستان!
من دارم کم کم یه سیستم جدید جور میکنم...
برای کارت گرافیک دوستم Redeon **** HD رو پیشنهاد داد (نمیدونم راستیتش چی بود! گفت قویترین کارت بازاره گویا...شاید البته دیگه نیست!)
به هر روی
من کارم بیشتر گرافیکیه و فقط کنارش بازی می‌کنم و اجرای بازیه خیلی مهم نیست
ولی کارای رندرینگ سنگین انجام می‌دم بیشتر اوقات (دو بعدیه...ولی خب...سنگین). واسه همین ترجیح میدم کارتم رم خوبی هم داشته باشه...
البته دوستم گفت صبر کنم مدلای جدید انویدیا بیاد تا بلکه تو سر مدلای موجود بخوره! چون شاید مدل High End نخوام خیلی...Near high End مثلا بگیرم شاید!!!!
نمیدونم...
خلاصه چیا الان به کارم میاد؟
باتشکر...

دوستتون راس گفته چون میخواید کارت highEnd بگیرید یا نزدیک اون بهتره که فعلا صبر کنید. کارتهای انویدیا بیاد میتونید یکی از اونا بردارید و احتمالا موجب کم شدن قیمت کارتهای جدید amd/ati میشن و میتونید با قیمت کمتری یکی از اینا بردارید. پی تا اواسط و اواخر زمستان صبر کنید.

سلام دوستان!
من دارم کم کم یه سیستم جدید جور میکنم...
برای کارت گرافیک دوستم Redeon **** HD رو پیشنهاد داد (نمیدونم راستیتش چی بود! گفت قویترین کارت بازاره گویا...شاید البته دیگه نیست!)
به هر روی
من کارم بیشتر گرافیکیه و فقط کنارش بازی می‌کنم و اجرای بازیه خیلی مهم نیست
ولی کارای رندرینگ سنگین انجام می‌دم بیشتر اوقات (دو بعدیه...ولی خب...سنگین). واسه همین ترجیح میدم کارتم رم خوبی هم داشته باشه...
البته دوستم گفت صبر کنم مدلای جدید انویدیا بیاد تا بلکه تو سر مدلای موجود بخوره! چون شاید مدل High End نخوام خیلی...Near high End مثلا بگیرم شاید!!!!
نمیدونم...
خلاصه چیا الان به کارم میاد؟
باتشکر...
برای کار رندرینگ احتیاج به یه گرافیک مختص Gaming نداری،اما دو تا انتخاب داری:

1-کارتای مختص حرفه ای مخصوص گرافیک و رندرینگ بگیری که در این صورت باید به سراغ کارتهای ATI Fire GL و یا Geforce Quadro بری
قیمت این کارتها از مدلهای مشابه ی دیگه خیلی بالاتره و بسته به قدرتشون از 600 تومن تا 3 میلیون تومن قیمت دارن،این کارتها سرعت عملیات Real Time مثل Preview و View Port گرفتن رو تا چند برابر افزایش میدن،اما تاثیری در سرعت رندر Scene ندارن

2-یه کارت گرافیک متوسط و با حافظه ی سریع و بالا بگیری که از سری حرفه ای نباشن اما جوابگوی بافتهای بزرگ و عملیات معمولی View Port با Polygons کمتر و نه خیلی بالا باشن.

در اینصورت میتونی با 230 تومن هم یه کارت مناسب مثل GTX 260 بخری.
سری بعدی کارتها هم اگر بیاد اولش اونقد گرون هست که روی قیمت کارتهای فعلی تا مدتی تاثیر نزاره.

سلام دوستان. امروز تو یه جا کارت گرافیک 4850 1gb میداد 150 تومن و 512 اون10 تومن ارزونتر بود. اما برندش force3d بود که فکر کنم برند جالبی نباشه مثل الایت گروپ . دوستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام دوستان. امروز تو یه جا کارت گرافیک 4850 1gb میداد 150 تومن و 512 اون10 تومن ارزونتر بود. اما برندش force3d بود که فکر کنم برند جالبی نباشه مثل الایت گروپ . دوستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر
بهتره سراغ برندهایی مثلConnect3D,Force3D نری،بیشتر بخاطر اینکه گارانتی مناسبی ندارن،
خرید کارت 4850 هم با وجود 4770 اشتباهه،4770 رو از یه برند معتبر میشه با همین حدود 150 تومن خرید.

ببخشيد من ميخواهم يه مادربورد p5q3 asus بخرم چه كارت گرافيكي براش بگيرم تا 200 تومان چون 2 تا كارت گرافيك ميخوره قيمت هم بگين ميشه يه ati با يه nvidia روش گذاشت فعلا ميخواهم روش يه كارت گرافيك بزارم ممنون:love:

ببخشيد من ميخواهم يه مادربورد p5q3 asus بخرم چه كارت گرافيكي براش بگيرم تا 200 تومان چون 2 تا كارت گرافيك ميخوره قيمت هم بگين ميشه يه ati با يه nvidia روش گذاشت فعلا ميخواهم روش يه كارت گرافيك بزارم ممنون:love:
سلام دوست عزیز
پاور شما اگه جوابگو باشه من کارت 4770 رو پیشنهاد می دم با قیمت 140 تومن که در آینده یک کارت 4770 دیگه هم اگه خواستین بندازین کنارش و با این کار کلی کارایی افزایش پیدا می کنه.

نه دوست عزیز نمی شه یک کارت انویدیا و ATi رو کنار هم گذاشت.

سلام دوست عزیز
پاور شما اگه جوابگو باشه من کارت 4770 رو پیشنهاد می دم با قیمت 140 تومن که در آینده یک کارت 4770 دیگه هم اگه خواستین بندازین کنارش و با این کار کلی کارایی افزایش پیدا می کنه.

نه دوست عزیز نمی شه یک کارت انویدیا و ATi رو کنار هم گذاشت.

كارت 4870 msi چطوره روي اين مادربورد ميخوره پاور ميتونم يه بالاش بگيرم كه مشكل نداشته باشه راستي پاور بين green و silverstone كدوم بهتره :love:

كارت 4870 msi چطوره روي اين مادربورد ميخوره پاور ميتونم يه بالاش بگيرم كه مشكل نداشته باشه راستي پاور بين green و silverstone كدوم بهتره :love:
سلام دوست عزیز
همونطور که توی پیام خصوصی هم گفتم در نصب شدن این کارت بر روی مین بورد شما مشکلی نیست.

من بین پاورهای مطرح در ایران گرین و انرمکس رو ترجیح می دم.

یک کارت متوسط که فقط کارت رو راه بندازه چی ها پیشنهاد میکنید. چون فعلا نمیخوام یک کارت بالا بخرم میخوام صبر کنم تا وقتی سری GT300 میاد.

این کارت رو برای بازی میخوام و قیمتش هم حدود 100 تومن

یک کارت متوسط که فقط کارت رو راه بندازه چی ها پیشنهاد میکنید. چون فعلا نمیخوام یک کارت بالا بخرم میخوام صبر کنم تا وقتی سری GT300 میاد.

این کارت رو برای بازی میخوام و قیمتش هم حدود 100 تومن
خب با این توضیحات شما میتونی کارت 9600GT DDR3 512MB رو با حدود 105 تومن بخری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or