مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,397
3,186
ضمنا پاور گرین هر مدلیش اشغال هست و من 2 بار رفتم سمتش به ماه نکشیده 1 چیزیم سوخت که هر دو بارم گارانتی برام تعویضش کرد سریع فروختمش من تازه بهترینشم خریدم.

این سری اخریشم فنش صدای گراز می داد حالت بی صداش هیچی اما کافیه وارد بازی بشید تا از صداش وحشت کنید ضمنا کیفیت 1 پاور به خیلی فاکتورها بستگی داره که مشخص نیست گرین اصلا کجای کاره سایت های حرفه ای نقد قشنگ همه چیز اون ها رو میان تست می کنن من با اینکه وات کمتر evga برداشتم هر چقدرم از سیستمم کار می کشم لعنتی اصلا فنش به کار نمی افته چرا که از 600 به بالا تازه روشن می شه که این فوق العادس

بهترین پاورهای بازار corsair evga هستن که با این اوضاع بازار ما اصلا گیر نمیان یا خیلی مدل های معدودی ازش پیدا می شه.

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
40
5
با این سی پی یو و این گرافیک.
پاورت چند واته.
اگه پاورت مناسب باشه،که یه گرافیک میخوای 1060 یا 1070 و اگه از amd بگیری 580 ،برات خوبن.
ممنونم داداش از پاسخ شما ..
از کجا بدونم پاورم چنده .؟
amd 580 قیمتش چنده یعنی روی pc من کار میکنه اگر بگیرم .؟ بازیهای قشنگ اجرا میشن ؟ باز ممنونم از
کیستو باز کن رو پاورت نوشته ،هم مدلش چیه و هم چند واته
چرا نکنه ،اگه قطعاتت همین باشه ،آره.هر چند بهتره رم هم کمی بهبود بدی ولی مناسبه
چقدر میخوای هزینه کنی این مهمه.
آره. سیستمت مناسبه برا الان . یه سری از بازیهای سنگین مثل اودیسه قاعدتا باید کم کنی از تنظیمات ولی با گرافیک مناسب بازیها رو میتونی بخوبی اجرا کنی.
باز مرسی داداش از پاسخ شما شرمنده خیلی سوال میکنم

این بخرم خوبه ؟ پاورم باید چند باشه که روش کار کنه ؟

GTX 1070 8G TURBO

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3,508
4,908
ممنونم داداش از پاسخ شما ..
از کجا بدونم پاورم چنده .؟
amd 580 قیمتش چنده یعنی روی pc من کار میکنه اگر بگیرم .؟ بازیهای قشنگ اجرا میشن ؟ باز ممنونم از

باز مرسی داداش از پاسخ شما شرمنده خیلی سوال میکنم

این بخرم خوبه ؟ پاورم باید چند باشه که روش کار کنه ؟

GTX 1070 8G TURBO
چرا بد باشه ولی اولا رمت برا این کارت متناسب نیست ،رمت رو بکن 16 .دو تا دیگه با همین تایمینگ بگیر بنداز کنارش
پاور باید قطعات دیگه رو هم ببینی و اینکه پاورت چقدر کارکرده. اگه پاورت نو باشه با یه 530 معتبر کارت راه میوفته ولی بهتره یه 600 بندازی چون با گذشت زمان ،توانش کم میشه.و ممکنه بعدا بهش قطعه ای اضاف کنی
پاور متفرقه نگیری . پاورهای 80 پلاس همه مارکها موجوده از کولر مستر گرفته تا evga و کورس ایر و گرین و ....

• Like
Reactions: abo3bsa20

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
40
5
چرا بد باشه ولی اولا رمت برا این کارت متناسب نیست ،رمت رو بکن 16 .دو تا دیگه با همین تایمینگ بگیر بنداز کنارش
پاور باید قطعات دیگه رو هم ببینی و اینکه پاورت چقدر کارکرده. اگه پاورت نو باشه با یه 530 معتبر کارت راه میوفته ولی بهتره یه 600 بندازی چون با گذشت زمان ،توانش کم میشه.و ممکنه بعدا بهش قطعه ای اضاف کنی
پاور متفرقه نگیری . پاورهای 80 پلاس همه مارکها موجوده از کولر مستر گرفته تا evga و کورس ایر و گرین و ....
باز سلام داداش مزاحمت شدم شرمنده ...

پاورم پاور گرینه ۳۳۰
میخوام تا ۳ ملیون هزینه کنم یک کارت گرافیکی خوبی بگیرم با پاوری که جواب بده میشه راهنمایم کنی زنده و شاد و خوشحال باشین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3,508
4,908
باز سلام داداش مزاحمت شدم شرمنده ...

پاورم پاور گرینه ۳۳۰
میخوام تا ۳ ملیون هزینه کنم یک کارت گرافیکی خوبی بگیرم با پاوری که جواب بده میشه راهنمایم کنی زنده و شاد و خوشحال باشین
من نظرم اینه، اگه نو میخوای بخری. چون احتمالا تازه اومدی تو خرید آنلاین و اینکه الان فروشگاهها چند تاشون دو دره باز شدند
اینو بگیر .چون تخفیف داره پیشنهاد میکنم
کارت گرافیک.روش کلیک کن میاد
و پاور هم
اینو بگیر
یا اگه میخوای گرین نباشه
اینو بگیر ،دیپ کول
اگه هم خودت آشنا داری ،از اونا بگیر. تنها دلیل اینکه لینک دادم.چون هم قیمتاشون تو اینترنت ،تو رنج بهتری بود و هم اینکه یکسری از فروشگاهها جدیدا خیلی بنجل فروش شدند.
اگه دسته دو خواستی کارتهای سری 10 انویدیا و 5 و 4 amd عمدتا ماین شدند .حواست باشه از کاربرهای معتبر بخر و حداقل سه روز مهلت تست بگیر و اون 3 روز تو بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی ،کارت رو تست کن تا اگه عیبی داشته باشه مشخص کن و اینکه بنچمارک 3dmark رو با کارت خودت مقایسه کن.

• Like
Reactions: abo3bsa20

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
40
5
من نظرم اینه، اگه نو میخوای بخری. چون احتمالا تازه اومدی تو خرید آنلاین و اینکه الان فروشگاهها چند تاشون دو دره باز شدند
و پاور هم
اینو بگیر
یا اگه میخوای گرین نباشه
اینو بگیر ،دیپ کول
اگه هم خودت آشنا داری ،از اونا بگیر. تنها دلیل اینکه لینک دادم.چون هم قیمتاشون تو اینترنت ،تو رنج بهتری بود و هم اینکه یکسری از فروشگاهها جدیدا خیلی بنجل فروش شدند.
اگه دسته دو خواستی کارتهای سری 10 انویدیا و 5 و 4 amd عمدتا ماین شدند .حواست باشه از کاربرهای معتبر بخر و حداقل سه روز مهلت تست بگیر و اون 3 روز تو بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی ،کارت رو تست کن تا اگه عیبی داشته باشه مشخص کن و اینکه بنچمارک 3dmark رو با کارت خودت مقایسه کن.
دستت درد نکنه همین خرید زدم داداش خیلی خیلی ممنونم بابت زحمت ..

و پاور هم
اینو بگیر
یا اگه میخوای گرین نباشه
اینو بگیر ،دیپ کول
داداش الان فقط کارت گرافیکه خرید زدم ..
پاور هنوز نخریدم ایا این بهتر نیست بخرم ؟؟

POWER DEEPCOOL DE580 پاور دیپ کول

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3,508
4,908
داداش الان فقط کارت گرافیکه خرید زدم ..
پاور هنوز نخریدم ایا این بهتر نیست بخرم ؟؟

POWER DEEPCOOL DE580 پاور دیپ کول
راستشو بگم نه.
DE580(P/N:DP-DE580-BK) DEEPCOOL- Power Supply Units
این همون پاوری هست که گفتی و میبینی خودش خروجی 450 براش درج کرده.
450 هم برات کافی هست ولی اولا این 450 هم به مرور زمان کم میشه و هم تو قطعاتت ممکنه تغییر کنه
اگه دیپ کول میخوای همون دومی که برات گذاشتم پاور خوبیه
اگه گرین هم بخوای از خود لیون بگیر ارزونتره
اگه بهتر از این دو برند بخوای میشه antec وevga و coolermaster و corsair
که از اینا گرونترن.
منم همون گرین 530 رو دارم و خوبه. ومیتونی از همون لیون بخری.که جفتشون با هم برسه
اگه از برند معتبرتر خواستی ،اینو بگیر کولر مستر 450

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
197
254
دوستان
کارت گرافیک GTX 750oc چه فرقی با 750 معمولی داره ؟
چقدر ضعیف تره ؟

بازی ای که حداقل سیستم مورد نیازش 750 ti هست رو 30 فریم میاره ؟
(پریست مدیوم یا لو )

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟