مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
داداش این هدفون قابلیت Dolby Surround داره ؟ و از قابلیت Dolby Surround پلی استیشن 4 پشتیبانی میکنه؟Steelseries siberia v3 prism چطور؟

اگر هیچ کدوم از دالبی سارند پشتیبانی نمیکنند، یه هدست بهتر از گلد سونی، با قابلیت دالبی سارند اندفه با سیم معرفی میکنی؟چون هدست گلد سونی بخاطر کیفیت پایین صدا از IGN نمره ی 7.6 گرفته متاسفانه.

ممنونم.
H Wireless از حالت Dolby Surround روی PS4 پشتیبانی میکنه. اما V3 Prism خیر.
IGN هم غلط کرده هدست گلد سونی رو خودم یه مدت داشتم کیفیتش خیلی هم خوبه.
تنها هدست با سیمی که از دالبی روی PS4 رسما پشتیبانی میکنه Astro A40 هستش. در واقع کامل تر بگم اگه MixAmp Pro ساخت شرکت Astro رو داشته باشین میتونین از هر هدستی صدای دالبی بگیرین. اما خوب تو ایران گیر نمیاد.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
H Wireless از حالت Dolby Surround روی PS4 پشتیبانی میکنه. اما V3 Prism خیر.
IGN هم غلط کرده هدست گلد سونی رو خودم یه مدت داشتم کیفیتش خیلی هم خوبه.
تنها هدست با سیمی که از دالبی روی PS4 رسما پشتیبانی میکنه Astro A40 هستش. در واقع کامل تر بگم اگه MixAmp Pro ساخت شرکت Astro رو داشته باشین میتونین از هر هدستی صدای دالبی بگیرین. اما خوب تو ایران گیر نمیاد.

دمت گرم داداش،

انجمنایی مثل Head-fi رو که مرور میکردم میگن این هدست گلد سونی High خش خشی یا هارش داره، همینطور Bass این هدفون موقع انفجارهای سنگین هارش یا خش خشی میشه، و درجه ی Clarity جالب نیست، دالبی سارند هم با کیفیت نیست یعنی تصور 360 درجه ی خوب و دقیقی به ذهن نمیده، حالا دوست داشتم نظرتو راجع به این بدونم.

قیمت SteelSeries H حدود 930 الی 990 تومن هستش، ارزش داره جای گلد بگیرمش؟ اختلاف کیفیتشون در چه حد هستش؟ چون من تو انتخاب لوازم صوتی یه مقدار وسواس دارم، نمیخوام های و مید و بیس و سارندش بِلَنگه یا به اصطلاح Lack Mid/bass/high باشه.

از طرفی هدست گلد خیلی با PS4 مچ هستش و ایفکت های مخصوص دولوپرارو داره، اما از طرف دیگه بر خلاف SteelSeries فقط روی PS3/4 قابلیت دالبی سارند داره و از کیفیتش تو نقدای خارجی زیاد تعریف های خوبی نمی بینم، فقط خیلی بخوان تعریفشو کنن میگن که در این بازه ی قیمت صدای خوبی داره! در صورتی که من هدست رو برای موسیقی و پلیرهایی جز پلی استیشنم میخواستم.

آخرین ویرایش:

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
دمت گرم داداش،

انجمنایی مثل Head-fi رو که مرور میکردم میگن این هدست گلد سونی High خش خشی یا هارش داره، همینطور Bass این هدفون موقع انفجارهای سنگین هارش یا خش خشی میشه، و درجه ی Clarity جالب نیست، دالبی سارند هم با کیفیت نیست یعنی تصور 360 درجه ی خوب و دقیقی به ذهن نمیده، حالا دوست داشتم نظرتو راجع به این بدونم.

قیمت SteelSeries H حدود 930 الی 990 تومن هستش، ارزش داره جای گلد بگیرمش؟ اختلاف کیفیتشون در چه حد هستش؟ چون من تو انتخاب لوازم صوتی یه مقدار وسواس دارم، نمیخوام های و مید و بیس و سارندش بِلَنگه یا به اصطلاح Lack Mid/bass/high باشه.

از طرفی هدست گلد خیلی با PS4 مچ هستش و ایفکت های مخصوص دولوپرارو داره، اما از طرف دیگه بر خلاف SteelSeries فقط روی PS3/4 قابلیت دالبی سارند داره و از کیفیتش تو نقدای خارجی زیاد تعریف های خوبی نمی بینم، فقط خیلی بخوان تعریفشو کنن میگن که در این بازه ی قیمت صدای خوبی داره! در صورتی که من هدست رو برای موسیقی و پلیرهایی جز پلی استیشنم میخواستم.
این گلد اصلا دالبی نیست. یعنی من جایی ندیدم نوشته باشه دالبیه. گلد سونی تفکیک صدای خیلی خوبی داره و تموم جزئیات رو به خوبی نشون میده. من تو مدتی که داشتم مشکلی واسه یه هدست که فقط 300 تومن هست ندیدم. H Wireless طبیعتا صدای فراگیر بهتری داره بخاطر دالبی. اما یه مشکل داره اونم اینه که اگه عادت داری صدای هدست رو خیلی بلند کنی نا امیدت میکنه. چون صداش زیاد بلند نمیشه.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستانی که هدفون گلد سونیو با هدفونای های اند مقابسه میکنن فازشون نمیدونم چیه / برادر من با سیصد و پنجاه تومن واسه پلی ۴ چیزی شاختر از هدفون گلد پیدا نمیکنین / خواهشا هدفونای بالای چهارصد و با این مقایسه نکنید / ممنون / من خودمم گلد سونی دارم و همون اولش خریدم صداش واسه بازی عالیه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
این گلد اصلا دالبی نیست. یعنی من جایی ندیدم نوشته باشه دالبیه. گلد سونی تفکیک صدای خیلی خوبی داره و تموم جزئیات رو به خوبی نشون میده. من تو مدتی که داشتم مشکلی واسه یه هدست که فقط 300 تومن هست ندیدم. H Wireless طبیعتا صدای فراگیر بهتری داره بخاطر دالبی. اما یه مشکل داره اونم اینه که اگه عادت داری صدای هدست رو خیلی بلند کنی نا امیدت میکنه. چون صداش زیاد بلند نمیشه.

یعنی فقط تفکیک صدا جای صدای فراگیر 360 درجه؟! پس این همه تبلیغ صدای 360 درجه اش چیه؟ تفکیک صدا رو که ایرفون Klipsch X10 منم که داره، شایدم بهتر از هدست گلد!

اتفاقا تو یکی از نقد و بررسی هاش نوشته شده بود که با هدست Astro A50 بخاطر تجسم 360 درجه و سه بعدی عالی میشه چشم بسته بازی کرد اما هدست گلد اینطور نیست.

صدای کم Wireless H اگر نویز ایزولیشن خوبی داشته باشه واسم مشکلی نیست.

تنها مشکل SteelSeries قیمت بالا و جدا نشدن میکروفونش هست، ارزون تر از این مشابهش نیست، حالا با کیفیت صدای کمتر؟:d

- - -ویرایش - - -

دوستانی که هدفون گلد سونیو با هدفونای های اند مقابسه میکنن فازشون نمیدونم چیه / برادر من با سیصد و پنجاه تومن واسه پلی ۴ چیزی شاختر از هدفون گلد پیدا نمیکنین / خواهشا هدفونای بالای چهارصد و با این مقایسه نکنید / ممنون / من خودمم گلد سونی دارم و همون اولش خریدم صداش واسه بازی عالیه

سلام، خیلی ممنون میشم اگر راجع به:

1.تجسم سه بعدی و 360درجه، خصوصا تو بازی های Open World که سونی روشون خیلی تبلیغ میکنه (اما در حقیقت یک ایفکت Surround بیشتر نیست!)

2.Sound Stage و طبیعت صدای هدست گلد

2.کیفیت پخش موزیک موقع اتصال به MP3playe، PS Vita یا گوشی همراه،حالا هرکدوم رو که تست کردین

یه توضیحی بدین؟

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
یعنی فقط تفکیک صدا جای صدای فراگیر 360 درجه؟! پس این همه تبلیغ صدای 360 درجه اش چیه؟ تفکیک صدا رو که ایرفون Klipsch X10 منم که داره، شایدم بهتر از هدست گلد!

اتفاقا تو یکی از نقد و بررسی هاش نوشته شده بود که با هدست Astro A50 بخاطر تجسم 360 درجه و سه بعدی عالی میشه چشم بسته بازی کرد اما هدست گلد اینطور نیست.

تنها مشکل SteelSeries قیمت بالا و جدا نشدن میکروفونش هست، ارزون تر از این مشابهش نیست، حالا با کیفیت صدای کمتر؟:d

- - -ویرایش - - -

1.تجسم سه بعدی و 360درجه، خصوصا تو بازی های Open World که سونی روشون خیلی تبلیغ میکنه (اما در حقیقت یک ایفکت Surround بیشتر نیست!)

2.کیفیت پخش موزیک موقع اتصال به MP3playe، PS Vita یا گوشی همراه،حالا هرکدوم رو که تست کردین

یه توضیحی بدین؟
اگه میخوای دالبی باشه که نه. اما اگه بیخیال دالبی بشی میتونی به Siberia V3 و PlayStation Pulse Elite هم فکر کنی. اما اونها هم صدای فراگیرشون در حد متوسط هست نه بیشتر.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

- - -ویرایش - - -

یه توضیحی بدین؟

1- من روی بازی TLOU روی حالت VSS و مد مخصوصش تجربه ای رو پیدا کردم که بسیار لذت بخش بود و صدا شاید فراتر از 360 درجه هم بود :d

2- در حد خوب هست

3- اینم در حد خوب هست نه در حد عالی

یه نکته رو هم دقت کنید که قیمت این هدست 90 دلار هست و نباید با هدست 400 دلاری مقایسه بشه. در رنج خودش عالی هست و توی بازیهای کاستومایز شده بی نظیر

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
1- من روی بازی TLOU روی حالت VSS و مد مخصوصش تجربه ای رو پیدا کردم که بسیار لذت بخش بود و صدا شاید فراتر از 360 درجه هم بود :d

2- در حد خوب هست

3- اینم در حد خوب هست نه در حد عالی

یه نکته رو هم دقت کنید که قیمت این هدست 90 دلار هست و نباید با هدست 400 دلاری مقایسه بشه. در رنج خودش عالی هست و توی بازیهای کاستومایز شده بی نظیر

خیلی ممنون داداش، دنبال همین جواب بودم.

anonymousalex

کاربر سایت
Jan 11, 2014
9
با سلام خدمت عزیزان
یک هدست ( میکروفون داشته باشه!) میخوام تا دوربرای قیمت 300 تومان و فقط فقط بازی حرفه ای در ضمن سگ جون باشه بالشتکاش زود خراب نشه و کامل گوش رو بپوشونه
خودم تو زمینه بازی ریزر رو خیلی شنیدم
در ضمن آیا این همه هزینه تاثیری تو بازی داره اونم در مقایسه با اسپیکر ؟ ومیارزه این کار ؟ (ببخشید که آماتورم!)
در ضمن دالبی بودن یا نبودن چه فرقی داره ؟

آخرین ویرایش:

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
با سلام خدمت عزیزان
یک هدست ( میکروفون داشته باشه!) میخوام تا دوربرای قیمت 300 تومان و فقط فقط بازی حرفه ای در ضمن سگ جون باشه بالشتکاش زود خراب نشه و کامل گوش رو بپوشونه
خودم تو زمینه بازی ریزر رو خیلی شنیدم
در ضمن آیا این همه هزینه تاثیری تو بازی داره اونم در مقایسه با اسپیکر ؟ ومیارزه این کار ؟ (ببخشید که آماتورم!)
در ضمن دالبی بودن یا نبودن چه فرقی داره ؟
Steel Series Siberia V3 رو بگیرین. برای بازی هدست بهتر از اسپیکره. دالبی به درد هدفون و هدست نمیخوره بیخیال دالبی بشید.
سلام
هدست SteelSeries Siberia چطوره واسه بازی ؟
اینکه میکروفونش توی گوشیشه باعث نمیشه کیفیتش بیاد پایین و اذیت کنه ؟
خیلی عالیه. میکروفون های استیل سریز همیشه عالی عمل کردن و بابت کیفیت نگران نباشین.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
اگه براتون بیس خیلی مهمه Razer بگیرین. در غیر این صورت همون گلد رو بگیرین.

بيس زياد مهم نيست بيشتر ميخوام صدا شفاف و واضح باشه و مثلا تو fps صداي پا بياد
اين vss هدست گلد چي هست؟
و ميكروفونش هم در حدي باشه ك صدا واضح بره و نيازي به هوار داد نباشه :D
هدست گلد دانگلشو اگ به تلويزيون سوني وصل كنم كار ميكنه يا نه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
بيس زياد مهم نيست بيشتر ميخوام صدا شفاف و واضح باشه و مثلا تو fps صداي پا بياد
اين vss هدست گلد چي هست؟
و ميكروفونش هم در حدي باشه ك صدا واضح بره و نيازي به هوار داد نباشه :D
هدست گلد دانگلشو اگ به تلويزيون سوني وصل كنم كار ميكنه يا نه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
تو این رنج قیمت همینها خوب هستن.
خیر با تلویزیون کار نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر