مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Mashido

کاربر سایت
Jul 29, 2012
27
نام
نیما
سلام
شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی جای دیگه ای برای مطرح کردنش پیدا نکردم.
من یه هدفون logitech g35 دارم یه مدته که این بالشتکای محافظش پاره شده پایتخت هم رفتم ولی گفتن ندارن جایگزین براش اگه کسی میدونه کجا میتونن تعمیرش کنن ممنون میشم.

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
دوستان هدفون Creative EP-830 تو بازار هست؟
لينك
pdt_18822.png.ashx
[h=1][/h]

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
یه سوال نه چندان علمی، من از handsfree خیلی استفاده می کنم و خب نتیجش اینه که آمار خرابیام بالاست، عمدتا یه چیزی حدود 20 30 تومن می خرم واسه تعویض ولی تو مغازه هندزفری های 180 190 تومنی هم هست؟ جدای از مارک، اینا چیا دارن که اینقدر تفاوت قیمت درست میشه؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان میخواستم بدونم اگه از هدفون های حرفه ای AKG بگیرم از همه نظر جای بقیه هدفون ها رو پر میکنه دیگه ...

راستش چون موزیک کار میکنم برا اون میخوام از اینا بگیرم ..فقط اینا اصولا برا بازی و ... به درد میخورن دیگه ؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان نظرتون راجع به هدفون های بیتس استودیو یا میکسر چیه؟پسر عموم میخواد از آمریکا یکیشونو بگیره از من مشورت میخواد.از نظر کیفیت چجورین؟تو اون رنج قیمت (200-300$) پیشنهاداتون چیه؟برای من فقط کیفیت صدا مهمه بعد قیافه.ممنون میشم کمک کنید

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
دوستان به نظرتون هدفن بلوتوثی سونی مدل DR-BT101 ارزش خرید داره ؟ استفادم فقط برای موسیقی و فیلم هست.
کسی هم اگه قیمت دقیقش رو داره لطف کنه بگه.ممنون

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
دوستان نظرتون راجع به هدفون های بیتس استودیو یا میکسر چیه؟پسر عموم میخواد از آمریکا یکیشونو بگیره از من مشورت میخواد.از نظر کیفیت چجورین؟تو اون رنج قیمت (200-300$) پیشنهاداتون چیه؟برای من فقط کیفیت صدا مهمه بعد قیافه.ممنون میشم کمک کنید

اگه صدا مهمه بهتر از بیتز هم میتونین بخرین .. مثل Bowers & Wilkins P7و اگه میخاین بیتز بخرین ... استدیو جدید رو (مصوصا رنگ مشکلی ماتش خداست) اونو بخرین . کیفیت این هدفون هم از بقیه بیتز ها بهتره .

- - -ویرایش - - -

یه سوال نه چندان علمی، من از handsfree خیلی استفاده می کنم و خب نتیجش اینه که آمار خرابیام بالاست، عمدتا یه چیزی حدود 20 30 تومن می خرم واسه تعویض ولی تو مغازه هندزفری های 180 190 تومنی هم هست؟ جدای از مارک، اینا چیا دارن که اینقدر تفاوت قیمت درست میشه؟

درایور هایی با کیفیت بالا ... سیم های Tangle Free که نمیپیچن و همینطور در اثر استفاده زیاد سیم از داخل بریدگی یدا نمیکنه .. جنس خوب بکار رفته ... بالانس بودن ... تعداد درایور ها .
الان یدونه هدفون داخل گوش از سنهایزر هستش قیمتش در حدود 800-900 دلاره! ایران حدود 3.700 میفروشه نمایندگی! اونم یدونه اورده بود.

- - -ویرایش - - -

دوستان میخواستم بدونم اگه از هدفون های حرفه ای AKG بگیرم از همه نظر جای بقیه هدفون ها رو پر میکنه دیگه ...

راستش چون موزیک کار میکنم برا اون میخوام از اینا بگیرم ..فقط اینا اصولا برا بازی و ... به درد میخورن دیگه ؟

نه اصلا ... هدفون های مونیتورینگ و اونایی که ساند استیج خوبی دارن برای بازی خوب نیستن... پیشنهاد من برای شما ATH-M50هستش .. تهران ملودی هم داره که دارای گارانتی هم هستش .

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان به نظرتون هدفن بلوتوثی سونی مدل DR-BT101 ارزش خرید داره ؟ استفادم فقط برای موسیقی و فیلم هست.
کسی هم اگه قیمت دقیقش رو داره لطف کنه بگه.ممنون

کمی قدیمیه ... ضمنا روی گوش هم هستش و اونطور که میبینم پد هاش هم راحت به نظر نمیان ... شما یه نگاهی به هدفون Sony MDR XB-500بنداز .(تو سری XB سونی فقط مدل های 500 و 700 و 1000ارزش خرید دارند بقیه عاشغال.)

- - -ویرایش - - -

سلام
شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی جای دیگه ای برای مطرح کردنش پیدا نکردم.
من یه هدفون logitech g35 دارم یه مدته که این بالشتکای محافظش پاره شده پایتخت هم رفتم ولی گفتن ندارن جایگزین براش اگه کسی میدونه کجا میتونن تعمیرش کنن ممنون میشم.

اگه پیدا نکردی ... یه فوم خوب یا مثلا هر جنس راحت دیگه ایی رو با یه پارچه مخملی خوب بخر ! بعد برو بده خیاط برات درست کنه. البته این آخرین راهه ... من یبار یر هدفون یکی از دوستان امتحان کردن نتیجه خوب بود!
ضمنا میتونی از سایت هایی که از اونور سفارش جنی یگیرن هم وارد کنی ولی فوق العاده قسمت میره بالا .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عزیزان نظرتون راجع به هدفون Audio technica ATH-m35 چیه؟ بدرد بخوره؟ بعد اینکه قیمتش چنده؟؟
آیا مانیتورینگ هم هست؟
تو رینج قیمت این هدفون چیز بهتری هم هست؟
و اینکه فقط برای موزیک میخوام... بیشتر میکس میکنم...و انشاالله درآینده آهنگسازی در سبک الکترونیک
ممنون میشم یه توضیح راجع به این هدفون بدید ...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

آخرین ویرایش:

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
عزیزان نظرتون راجع به هدفون Audio technica ATH-m35 چیه؟ بدرد بخوره؟ بعد اینکه قیمتش چنده؟؟
آیا مانیتورینگ هم هست؟
تو رینج قیمت این هدفون چیز بهتری هم هست؟
و اینکه فقط برای موزیک میخوام... بیشتر میکس میکنم...و انشاالله درآینده آهنگسازی در سبک الکترونیک
ممنون میشم یه توضیح راجع به این هدفون بدید ...

بله تو دسته بندی مونیتوریگ ها هستش .
واقعا این کیفیت ایر کاپ هاش زد تو ذوق من عرفان عزیز.......(من خیلی وقته ترنس باز نمیام! همشهری وحید و تالاماسکا هستم!)
این هدفون بسیار خوب بالانس شده ...مید ها خیلی خیلی خوب هستن و صدای به اصطلاح گرمتری رو از هدفون ATH-M50ارائه میکنن ...
ضمنا این هدفون رو نمیشه تو فضا های که نویز زیاد هستش استفاده کرد ... ضمنا صدا رو زیاد هم به بیرون میدن .
در مورد راحتی هدفون هم این هدفون خیلی خیلی راحت هستش و برای استفاده طولانی مدت هم اذیت نمیکنه .
ضمنا همونطور که میدونی این هدفون ها اونطور که باید ، با دستگاه های پرتابل کیفیت نهایی رو ارائه نمیدن ... که البته براش نقص نیست هدفون های مونیتورینگ کلا اینطورین.
ارزش خریدش بسیار بالا هستش. با توجه به قیمت 60 دلاریش تو آمازون که البته نمیدونم تو ایران چقدر قیمت خورده .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بله تو دسته بندی مونیتوریگ ها هستش .
واقعا این کیفیت ایر کاپ هاش زد تو ذوق من عرفان عزیز.......(من خیلی وقته ترنس باز نمیام! همشهری وحید و تالاماسکا هستم!)
این هدفون بسیار خوب بالانس شده ...مید ها خیلی خیلی خوب هستن و صدای به اصطلاح گرمتری رو از هدفون ATH-M50ارائه میکنن ...
ضمنا این هدفون رو نمیشه تو فضا های که نویز زیاد هستش استفاده کرد ... ضمنا صدا رو زیاد هم به بیرون میدن .
در مورد راحتی هدفون هم این هدفون خیلی خیلی راحت هستش و برای استفاده طولانی مدت هم اذیت نمیکنه .
ضمنا همونطور که میدونی این هدفون ها اونطور که باید ، با دستگاه های پرتابل کیفیت نهایی رو ارائه نمیدن ... که البته براش نقص نیست هدفون های مونیتورینگ کلا اینطورین.
ارزش خریدش بسیار بالا هستش. با توجه به قیمت 60 دلاریش تو آمازون که البته نمیدونم تو ایران چقدر قیمت خورده .

سلام داداش... خیییلی لطف کردی... شرمنده که بجا نیاوردم... بابا منو حمید ک هرشب تو یاهو افتادیم...وحید رو زیاد حال نمیکنم باش
خیلی مخلصم... مرسی ک راهنمایی دادی
فقط محیطهای پر نویز یعنی چجور محیط هایی؟
بعد ایرکاپ چی چیه؟ بد بود که زده تو ذوقت؟
ایزولیشنش برام مهم نیست ک صدا رو بده بیرون...اشکال نداره این عیبش
راجع ب استفاده با دستگاههای پرتابل هم ک قیدشو زدم...اونو ایرفون میگیرم بعدا...
ممنون میشم داداشم راهنماییم کنی
تهران آیدیو هم زده ۴۵۰

mfath98

کاربر سایت
May 24, 2012
33
نام
محمدرضا فتح زاده
سلام می خواستم بدونم ایرفون اسکال کندی inkd 2 خوبه؟ برا سبک رپ ؟ اینجا قیمتش پنجاه تومنه
یا اگه شما هدفون پیش نهاد می دید skullcandy uprock 2.0 خوبه؟ قیمتش ۸۰ تومنه با تشکر

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
سلام داداش... خیییلی لطف کردی... شرمنده که بجا نیاوردم... بابا منو حمید ک هرشب تو یاهو افتادیم...وحید رو زیاد حال نمیکنم باش
خیلی مخلصم... مرسی ک راهنمایی دادی
فقط محیطهای پر نویز یعنی چجور محیط هایی؟
بعد ایرکاپ چی چیه؟ بد بود که زده تو ذوقت؟
ایزولیشنش برام مهم نیست ک صدا رو بده بیرون...اشکال نداره این عیبش
راجع ب استفاده با دستگاههای پرتابل هم ک قیدشو زدم...اونو ایرفون میگیرم بعدا...
ممنون میشم داداشم راهنماییم کنی
تهران آیدیو هم زده ۴۵۰

عکس بالا رو ببینی اون قسمتی که روی گوش میشینه رو منظورمه .
کیفیتشو ببین ... مثل این هدفون های ارزون قیمت که ریخته بازار میمونه.
محیط پرنویز محیطی که سر و صدا توش زیاد باشه .

- - -ویرایش - - -

این لامصب چرا دیگه پیدا نمیشه!
اگه تهران اینو پیدا کردی بخرش ! برای هر چیزی خوبه اللا راک .. شما هم که راک گوش نمیدی!
http://sonyeshop.ir/?product=mdr-z1000

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عکس بالا رو ببینی اون قسمتی که روی گوش میشینه رو منظورمه .
کیفیتشو ببین ... مثل این هدفون های ارزون قیمت که ریخته بازار میمونه.
محیط پرنویز محیطی که سر و صدا توش زیاد باشه .
آها منظورت پد دور گوش هدفون بود... آره معلومه ازش ایناییه ک زود پاره میشه... حالا این ب نظرت خیلی آشغاله؟ اگه پاره شد افتضاح میشه شکل و قیافش...
بگیرمش حالا؟ از لحاظ صدا خوبه واسه مار با FL Studio ؟ واسه میکس و آهنگسازی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر