مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
سلام دوستان یه هدفون میخوام بهtvوصل کنم برا گیم بهترینش تا30تومن کدومه؟؟؟کلا چه هدفونی برا بازی باtvمناسبه
TV شما 3.5 داره!(جک 3.5 میلیمتری)؟
اگه داره تا 30 تومن جنس خوب فیلیپس 2700 هست که کیفیت مناسبی داره!

• Like
Reactions: u_2

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اره داره usbایکس باکس هم هست اگه usbهم مدلی خوبی تو قیمت هست؟؟؟ممنون
هدفون های USB توی این رنج قیمت فقط Creative هست که باید بگم کیفیتشون کمتر از این هدفون 10 تومنی هاست اصلا گول زیباییش رو نخورین که یکی از دوستانم چند مدلش رو گرفت اصلا خوب نبود در کل توی اون رنج قیمت هدفون های کریتیو همیشه دو سری پایینتر از قیمتشون میارزند!360 هم تا جایی که من میدونم از طریق USB فقط اگه باشه هدفون مخصوص خودش رو میخوره شما باید بزنین به تلوزیون!بهترین انتخاب هم همون هست ولی من پیشنهاد میکنم که 10 تا 15 تومن اضافه کنید چون اصلا ارزش نداره بخاطر این مقدار این همه تفاوت رو احساس نکنید!

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوستان head set تو مایه های 60 تومن چی پیشنهاد می کنید ؟
هدست خوب با این قیمت فکر نکنم باشه همون کریتیو هستش که واقعا انگار داری صدا رو از توی چاه تو گوشت منتقل میکنه اصلا زیر 200 تومن کریتیو هیچ کارست بالاتر هم نسبت به رقباش پایینتره
هدفون ولی هست اگه شما میخواین بیشتر موزیک گوش کنید بنده Pioneer M390 رو به شما پیشنهاد میکنم!
ولی اگه شما بیشتر گیم میزنین بنده Philips Shp8900 رو پیشنهاد میکنم!
اولی بیسش کوب هست و کیفیتش نسبت به قیمتش فوقوالعادست ولی خیلی بدرد گیم نمیخوره بخاطر کوب بودنش مثلا انفجار میشه گوش مبارکتون با انفجار منفجر میشه:d
ولی دومی برای گیم خیلی مناسبه برای موسیقی هم عالی هست فقط تنها فرقش اینه که بیسش کوب نیست ولی بیسش عالیه و احساس میشه دومی ارزان تر هم هست اولی 75 تومن هست که فقط توی ایران دوجا دارند فروشگاه چاره و نمایندگیش توی تهران جالبه قیمتاشون یکیه:|

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
هدست خوب با این قیمت فکر نکنم باشه همون کریتیو هستش که واقعا انگار داری صدا رو از توی چاه تو گوشت منتقل میکنه اصلا زیر 200 تومن کریتیو هیچ کارست بالاتر هم نسبت به رقباش پایینتره
هدفون ولی هست اگه شما میخواین بیشتر موزیک گوش کنید بنده Pioneer M390 رو به شما پیشنهاد میکنم!
ولی اگه شما بیشتر گیم میزنین بنده Philips Shp8900 رو پیشنهاد میکنم!
اولی بیسش کوب هست و کیفیتش نسبت به قیمتش فوقوالعادست ولی خیلی بدرد گیم نمیخوره بخاطر کوب بودنش مثلا انفجار میشه گوش مبارکتون با انفجار منفجر میشه:d
ولی دومی برای گیم خیلی مناسبه برای موسیقی هم عالی هست فقط تنها فرقش اینه که بیسش کوب نیست ولی بیسش عالیه و احساس میشه دومی ارزان تر هم هست اولی 75 تومن هست که فقط توی ایران دوجا دارند فروشگاه چاره و نمایندگیش توی تهران جالبه قیمتاشون یکیه:|

ممنون از پاسختون من حتما" headset می خوام هدفون به کارم نمیاد .
توی این قیمتا نمی تونم یه چیز به درد بخور پیدا کنم ؟ اگه نمی شه شما ارزون ترین پیشنهادتون چیه ؟
در ضمن فقط برای گیم می خوام اهنگ گوش نمی دم

jirjirak

کاربر سایت
Sep 29, 2010
17
نام
reza
من یه هدفون بیسیم میخوام با برد بالا...
اگه میشه بهترین مارک هارو بگید ;)
قیمتشم مهم نیست . هم برا گیم میخوام هم موزیک
ممنون :-*

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
تا 70-60 چی پیشنهاد میدید؟
دو تا مورد برام خیلی اهمیت داره. یکی کیفیت معقول در موسیقی کلاسیک و اپرا و مناسب برای گیم. دومی تنظیم صدای غیر آنالوگ. دقیقاً اصطلاحاتش رو نمی‌دونم. هدفون خالی هم باشه مساله‌ای نیست. راستی، بعد از 2 ماه هم مرحوم نشه. :d
بعد این مدل از کریتیو چجوریه.
dot-clear.gif
07431617441507949851.jpg
dot-clear.gif

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
سلام
تا 70-60 چی پیشنهاد میدید؟
دو تا مورد برام خیلی اهمیت داره. یکی کیفیت معقول در موسیقی کلاسیک و اپرا و مناسب برای گیم. دومی تنظیم صدای غیر آنالوگ. دقیقاً اصطلاحاتش رو نمی‌دونم. هدفون خالی هم باشه مساله‌ای نیست. راستی، بعد از 2 ماه هم مرحوم نشه. :d
بعد این مدل از کریتیو چجوریه.
dot-clear.gif
07431617441507949851.jpg
dot-clear.gif
درود
دوست عزیز این مدل از کریتیو کلا گول زنندس همه چیش در کل کیفیت پایینی داره و اصلا مناسب نیست!
بنده به شما Shp8900 از Philips رو پیشنهاد میکنم به قیمت حدود 60 تومان!
که بسیار کارایی فوقوالعاده چه در موزیک و در گیم هم که شاهکار شک نکین در خریدش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر