مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام دوستان,قصد خرید تبلت دارم,بیشتر برای وبگردی و پخش ویدیو HD‏ ‏, قیمتش هم تا 500 مشکلی نیس,اگه کارکرد هم باشه مشکلی نیس

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
یه سوال کلی دارم در مورد تبلت ها
اصولا میشه روی تبلت هایی با سیستم عامل ویندوز برنماه هایی مثل matlab رو نصب و اجرا کرد
matlab: یک یرنامه پیشرفته جهت برنامه نویسی که حجم ان 5.7 گیگ و یه چیزی مثل ++c هست ولی خیلی عظیم تر از اونه
یا نه اصولا عمرا بکشه

mehdi20001

کاربر سایت
Jul 18, 2008
136
با سلام خدمت دوستان عزیز دوستم یه لپ تاب سونی مدلf11dgx/b داره میخواد بفروشه چند می ارزه کاری که با این لپ تاب میکرده وب گردی و دانلود موزیم 18 ماه کارکرده تمیزه چند می ارزه

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
با سلام خدمت دوستان عزیز دوستم یه لپ تاب سونی مدلf11dgx/b داره میخواد بفروشه چند می ارزه کاری که با این لپ تاب میکرده وب گردی و دانلود موزیم 18 ماه کارکرده تمیزه چند می ارزه

راستش مهدی جان لبتاب دست 2 باید حتماً چک شه .این لب رمش ddr2 و گرافیکشم ضعیف برا وب گردی خوبه سالم و سالمش شاید 1100 اینا نهایتاً بیرزه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا میشه مارو در امر خرید تبلت تا 500 راهنمایی کنید?سیم کارت خور باشه

بچه ها این تبلت های چینی بدرد میخورن?

Last edited by a moderator:

MeriMeri

کاربر سایت
Feb 13, 2012
11
نام
مهرداد
یه سوالی دارم.
خیلی از لپ تاپا گرافیک آنبورد اینتل رو دارن (Intel HD Graphics). این گرافیک مناسب بازی هستن؟؟ (البته نه به شکل حرفه ای، فقط به شکل آماتوری و سرگرمی و جزئی. بازی هایی مثل کال اف دیوتی... مدال افتخار... جی تی ای)
شنیدم قوی نیستن، ولی آیا اصلا قادر به اجرای این بازی ها نیستن؟؟؟ حتی با کاهش دادن رزولوشون بازی؟

اگه دقیقا بخوایم بگیم، من این لپ تاپ منظورمه: Fujitsu LifeBook AH-530-H - لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک ای اچ 530
مثلا این مدل چه بازی هایی رو میتونه با کاهش رزولوشن اجرا کنه؟

مرسی

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
من شدیدا موندم تو کف Acer Iconia 6120 Touchbook !
نظرتون در موردش چیه ؟ حدود قیمتش چنده ؟
یه همچین چیزی از شرکت دیگه ای هم هست ؟
(کاریرد خاصی ندارم ، فقط multimedia (که شامل ویدئو های فول اچ دی هم می شه) و فتوشاپ رو برام راحت باز کنه ، حله !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه سوال کلی دارم در مورد تبلت ها
اصولا میشه روی تبلت هایی با سیستم عامل ویندوز برنماه هایی مثل matlab رو نصب و اجرا کرد
matlab: یک یرنامه پیشرفته جهت برنامه نویسی که حجم ان 5.7 گیگ و یه چیزی مثل ++c هست ولی خیلی عظیم تر از اونه
یا نه اصولا عمرا بکشه

پژمان عزیز میشه چرا نشه متلب یه نرم افزار خوبه به درد من که کلی خورده و رو لپ تاپم نصصب میشه عزیز دل .

سلام.
من شدیدا موندم تو کف Acer Iconia 6120 Touchbook !
نظرتون در موردش چیه ؟ حدود قیمتش چنده ؟
یه همچین چیزی از شرکت دیگه ای هم هست ؟
(کاریرد خاصی ندارم ، فقط multimedia (که شامل ویدئو های فول اچ دی هم می شه) و فتوشاپ رو برام راحت باز کنه ، حله !

برا کار شما لپ تاپ خوبیه خیالتون راحت شمارو راحت ساپورت مکنه .

real madrid 9

اینم قیمتش

real madrid 9

میشه قیمت انواع مک بوک رو بگید ممنون

اینم قیمت مک بوک ها .

real madrid 9

real madrid 9

آقا میشه مارو در امر خرید تبلت تا 500 راهنمایی کنید?سیم کارت خور باشه

بچه ها این تبلت های چینی بدرد میخورن?

ازینجا یکیو به صلیغه خودتون پیدا کنین داداشم .

real madrid 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر