مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

اشتباهت همینجاست gamer-advanced-hardcore مال درجه ی سختی بازی هست نه گرافیکه بازی :|
شما باید بری تو قسمت تنظیمات گرافیک تو option و درستش کنی اگه هم تو اپشن چیزی نیست باید تو محیط ویندوز رو ایکن setup بازی کلید کنی تنظیمات را بچجینی بعد بری تو بازی چون خودم رو pc بازی نکردم دقیق تنظیماتشا نمیدونم

نه این تنظیمات برای گرافیک بازی هست.
اما شاید طبق نظر دوستان به خاطر لپ تاپ بودن باشه.اما به هر حال من انتظار بیشتری از این لپ تاپ :( داشتم.

سلام بچه ها من میخواستم لپ تاپ بخرم ولی موندم چی بخرم از بین اینا کدومو پیشنهاد میکنین ؟

ِDELL XPS L502

HP PAVILION DV6 6080

ASUS k53 sv

ASUS n53 sv

acer 5750

بعدش یه شایعاتی در مورد xps هست که زیاد گرم میشن و خرابی زیاد دارن ؟راسته؟

کلا نظرتون چیه اگه چیز دیگه ای هم هست خوب معرفی کنین ولی خوب اولویت با این چندتا بالایی.ممنون از همتون:x
مایه تیله هم تا 1.300

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها من میخواستم لپ تاپ بخرم ولی موندم چی بخرم از بین اینا کدومو پیشنهاد میکنین ؟

ِDELL XPS L502

HP PAVILION DV6 6080

ASUS k53 sv

ASUS n53 sv

acer 5750

بعدش یه شایعاتی در مورد xps هست که زیاد گرم میشن و خرابی زیاد دارن ؟راسته؟

کلا نظرتون چیه اگه چیز دیگه ای هم هست خوب معرفی کنین ولی خوب اولویت با این چندتا بالایی.ممنون از همتون:x
مایه تیله هم تا 1.300

درسته سری xps گرمای زیادی تولید میکنه و زیر دست داغ میشه
HP PAVILION DV6 6080 گرافیگ بهتری نسبت به اینا داره ولی بازم مشکل گرمایی و همچنین صدای فنش کمی تو ذوق میزنه
acer را اصلا طرفش نرو
پیشنهاد من k53 or n53 هست که سخت افزاراش یکیه مگر تو چیزهای جزئی که به سلیقه بر میگرده cooling های سریk قویتره ولی از اونور سری n کیفیت صدای بهتری داره و.........
همشو تو خود سایته asus میتونی ببینی:)

نه این تنظیمات برای گرافیک بازی هست.
اما شاید طبق نظر دوستان به خاطر لپ تاپ بودن باشه.اما به هر حال من انتظار بیشتری از این لپ تاپ :( داشتم.
شما اگر اخرین patch بازی رو نصب کنی بازی بهود پیدا کرده البته تاثیرش فکر نکم چندان باشه برای system شما اما گرافیک بازی به High , Very High, Extreme, Ultra تبدیل میشه که تهایتا فکر کنم شما روی همون Very high بتونی تو کل بازی فریم حسابی بگیری --- انتظار بالا نداشته باش - crysis 2 بازی سنگینی هست و کارت شما هم اونقدرها gaming نیست

سلام
با 1100 تا 1200 چه لپتاپی پیشنهاد میکنید؟؟
من خودم این رو مد نظر دارم به نظرتون چجوریه؟؟
HP Pavilion DV6tqe حالا بازم اگه مدل دیگه ای میدونید خوشحال میشم کمک کنید

سلام
با 1100 تا 1200 چه لپتاپی پیشنهاد میکنید؟؟
من خودم این رو مد نظر دارم به نظرتون چجوریه؟؟
HP Pavilion DV6tqe حالا بازم اگه مدل دیگه ای میدونید خوشحال میشم کمک کنید

مدلی که مد نظرته ,مشخصات خیلی خوبی داره و گزینه مناسبیه(تنها مشکل HP نداشتن گارانتی خوب هست).

از ASUS هم مدل N53SV رو میتونی انتخاب کنی, بدون ویندوز حدود 1230 و با ویندوز 7 حدود 1290.(البته دقت کن که New Revision باشه)

CPU:Intel Core i7-2630QM
Ram:4GB DDR3 1333
Hard:640GB
Graphic:NVIDIA® GeForce® GT 540M with 1GB DDR3
Optical Drive:Blu-Ray DVD Combo
Display:15.6" LED-backlit TFT LCD Display HD (1366x768)
Battery:6Cell

(این مدل کانفیگ دیگه ای هم داره با هارد 500 و Super-Multi DVD .)

میخوام برای برادرم N53SN رو بخرم...
دوستان اطلاع دارن از قیمتش توی بازار؟
با این مشخصات چیز دیگه ای هم هست؟

اگر با msi مشکلی ندارید,مدل GE620 مناسبه.(قیمت در حدود1460 )

CPU:Intel Core i7-2630QM Processor
Ram:8 GB DDR3 1333 MHz
Hard:750GB
Optical Drive:Blu-ray / DVD Super Multi
Display:15.6" Full HD (1920x1080) or HD (1366x768) LED backlight

از Dell هم مدل XPS L502 مشخصات خوبی داره.(حدود قیمت این لپ تاپ هم 1500 است)

CPU:Intel Core i7-2630QM Processor
Ram:8 GB DDR3 1333 MHz
Hard:750 GB
Graphic:NVIDIA® GeForce® GT 540M with 2GB DDR3
Optical Drive:Blu-ray / DVD Super Multi
Display:15.6" (1366x768) LED backlight
Battery:9Cell

• Like
Reactions: Console
مدلی که مد نظرته ,مشخصات خیلی خوبی داره و گزینه مناسبیه(تنها مشکل HP نداشتن گارانتی خوب هست).

از ASUS هم مدل N53SV رو میتونی انتخاب کنی, بدون ویندوز حدود 1230 و با ویندوز 7 حدود 1290.(البته دقت کن که New Revision باشه)

CPU:Intel Core i7-2630QM
Ram:4GB DDR3 1333
Hard:640GB
Optical Drive:Blu-Ray DVD Combo
Display:15.6" LED-backlit TFT LCD Display HD (1366x768)

(این مدل کانفیگ دیگه ای هم داره با هارد 500 و Super-Multi DVD .)

حالا این نبود گارانتی چقدر میتونه خطرناکه باشه؟؟یعنی در اینده میتونه مشکل حادی برام درست کنه؟؟

حالا این نبود گارانتی چقدر میتونه خطرناکه باشه؟؟یعنی در اینده میتونه مشکل حادی برام درست کنه؟؟

خیلی ها هستند که لپ تاپ های HP دارند و موردی هم پیش نیومده(شاید بعضی از گارانتی های HPخدمات خوبی هم ارائه بدن,البته اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم) ولی خوب گارانتی مطمئن یک جورایی اطمینان خاطر بیشتر ایجاد میکنه( البته نه خیلی زیاد, چون پیش اومده که گارانتی های معتبر هم بعضی مواقع سرویس مناسب به مشتری ندادند).

در نهایت تصمیم نهایی با شماست دوست عزیز که طبق معایر هایی که برای خودت در نظر داری گزینه مناسب رو انتخاب کنی.
امیدوارم لپ تاپی که میخری از هر لحاظ باب میلت باشه.;;)

• Like
Reactions: Capitan Tom
سلام.
Acer 5750 با کانفیگ i5 خریدم.
گرافیک رو در خیلی قسمت ها 540 Geforce نمیشناسه و Intel HD رو نشون میده.
درایورهای توی cd رو نصب کردم همشون رو
چه کار کنم؟

درایور جدید(Nvidia)رو برای کارت گرافیکت بگیر و نصبش کن.(درایور هایی که همراه لپ تاپ ارائه میشه ,معمولا بروز نیستند ).
لپ تاپ شما از Nvidia GeForce GT 540M و Intel HD بهره میبره ,که با نصب جدیدترین داریور ,در محیط هایی که نیاز به کارت قدرتمند باشه ,معمولا لپ تاپ خودش روی کارت Nvidia سوئیچ میکنه, اگر با نصب درایور جدید, همچنان مشکل سویچ کردن رو داری باید مراحل زیر رو به صورت دستی انجام بدی.
بعد از نصب درایور جدید Nvidai , روی صفحه راست کلیک کن و Nvidia Control Panel رو باز کن و بعد رویAdvanced Setting کلیک کن. در بخش Advanced Setting به Manage 3d Setting برو . در این قسمت گزینه High Performance Nvidia رو انتخاب کن.( بهتره فقط در زمانی که واقعا به قدرت کارت گرافیک Nvidia نیاز داری روی این کارت سوئیچ کنی, چون در این حالت گرمای بیشتری تولید میشه و مصرف باتری هم زیاد میشه.)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or