مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام. اقا این لپتاب که عکس رو می‌بیند هست. بدونم چند میارزه و اگرخوب بود بفروشم. مدل دستگاه ACER 5740G هست. DVD رایترش هم خراب هست. لطفا قیمش رو یگید (کارکده هم هست)

8pic.ir/images/75312903049373993619.jpg

مشخصات :

CPU: core i5

ram: 4gig

hdd:640
15.6
vga: ATI 5470

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام. اقا این لپتاب که عکس رو می‌بیند هست. بدونم چند میارزه و اگرخوب بود بفروشم. مدل دستگاه ACER 5740G هست. DVD رایترش هم خراب هست. لطفا قیمش رو یگید (کارکده هم هست)

8pic.ir/images/75312903049373993619.jpg

مشخصات :

CPU: core i5

ram: 4gig

hdd:640
15.6
vga: ATI 5470

مدلهای مشابه با این مشخصات قیمتشون حدود 1500-1600 هست 30% کم کن

جواب پست بالایی هم بدید سپاسگذار میشم :d

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

چنتا فروشگاه اینترنتی لپتاپ که قیمتشون خوبه معرفی کنید
جدیدترین مدل cpu i5 از سری ivy-bridge لپتاپی هم معرفی کنید لطفا

ممنون

آخرین ویرایش:

salavat

کاربر سایت
Jul 11, 2008
5
سلام خدمت اساتید محترم.
بهترین لپتاپ از نظر سخت افزار و کیفیت تصویر برای فیلم و موسیقی و بازی تا سقف 2/200 چه چیزیو پیشنهاد می کنید؟
من خودم فعلا نظرم رو hp probook 4540s هستش. ممنون میشم راهنمائیم کنید

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان.
من تقریبا 4 ساله پیش با مشورت بچه های اینجا یک لپ تاپ گرفتم و در کل راضی بودم ازش حالا میخوام یه لپ تاپ جدید بگیرم میخواستم مشورت بگیرم از دوستان.
من میخوام حداکثر 5 میلیون هزینه کنم و یه لپ تاپی میخوام که همه کار بشه باهش کرد ولی هدف اصلی توان محاسباتی بالا هست. ممنون میشم کمک کنید

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
سلام دوستان.
من تقریبا 4 ساله پیش با مشورت بچه های اینجا یک لپ تاپ گرفتم و در کل راضی بودم ازش حالا میخوام یه لپ تاپ جدید بگیرم میخواستم مشورت بگیرم از دوستان.
من میخوام حداکثر 5 میلیون هزینه کنم و یه لپ تاپی میخوام که همه کار بشه باهش کرد ولی هدف اصلی توان محاسباتی بالا هست. ممنون میشم کمک کنید
سلام اگر توان محاسباتی خیلی بالا می خواهید می تونید کامیپوتر های Desktop با سخت افزار خیلی قوی تهیه کنید. با توجه به بودجه شما امکانش هست.
اگر حتما لپ تاپ نیاز دارید، باید سی پی یو و مقدار رم در config مورد نظر اولویت داشته باشه.
سی پی یو لپ تاپ برای محاسبات باید Core i7 3800 یا Core i7 4700-4800 باشه که روی لپ تاپ های خیلی کمی همچین سی پی یو هایی هستش.

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام اگر توان محاسباتی خیلی بالا می خواهید می تونید کامیپوتر های Desktop با سخت افزار خیلی قوی تهیه کنید. با توجه به بودجه شما امکانش هست.
اگر حتما لپ تاپ نیاز دارید، باید سی پی یو و مقدار رم در config مورد نظر اولویت داشته باشه.
سی پی یو لپ تاپ برای محاسبات باید Core i7 3800 یا Core i7 4700-4800 باشه که روی لپ تاپ های خیلی کمی همچین سی پی یو هایی هستش.
ممنون. به Desktop هم فکر میکنم ولی لپ تاپ اولویت داره برام

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
سلام دوستان.من میخوام اوایل مهر یک لب تاپ بخرم.بودجم هم حدودا3میلیون هست.
چی بهم پیشنهادمیکنین؟
برای کارای عمومی ودانشگاهی ازش استفاده میکنم.ولی میخوام بتونم بازی ها رو هم راحت روش اجراکنم حداقل واسه دو،سه سال.درکل یه چیز خوب میخوام که نسبت به قیمتش بیرزه>
ممنون

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
بچه ها موندم تبلت اندرویدی بگیرم یا ایپد کمک کنین مرسی

بیشتر واسه اینترنت کتاب خوندن فیلم موسیقی و کمی هم گیم

دوستان یه مشکل دارم منون می شم راهنمایی کنید
من می خوام یه تبلت بگیرم فایلهای flv رو پخش کنه اندرویدی بگیرم یا آیپد ممنون می شم راهنمایی کنید

Last edited by a moderator:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بچه ها موندم تبلت اندرویدی بگیرم یا ایپد کمک کنین مرسی
اینکه آندروید بخرید یا آیپد خیلی کلی هستش
هدفت چیه از تبلت؟Gaming؟دانشگاه؟اینترنت؟فیلم سینمایی؟ و .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر