مشاوره برای خرید گوشی

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام.
دوستان من در نظر دارم N95 8gb black بگیرم. دوستانی که این گوشی رو دارند نظرشون رو بگند.
و در ضمن ارزش داره به این گوشی پول داد؟ یا همون N73 هم کار آدمو راه می اندازه؟k850 خوبه یا نه. کلا یه توضیح بدید...

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
اگر من باشم I-Mate میگیرم . اگر الان n95 بخای بگیری با گارانتی اصلی چیزی حدود 650 تومنه .

به نظر من I-mate Jamin میتونه انتخاب خوبی باشه . کلا Pocket pc قابلیت های نهفته ای داره که ازش غافل میشن :D صفحه ی لمسی , Microsoft Windows Mobile 5.0 و همین کافیه که کلی نرم افزار توپ داره و کلی میشه باهاش حال کرد . مدل های دیگه و بهتری هم I-mate داره که میتونی انتخاب کنی .

چیزی که توی N95 پیدا نمیشه به نظر من همون نو آوریه که الان شما اگر بخای دوربین 5 مگا پیکسلی و یک Symbian جدید با ظاهری جدید داشته باشی n95 میتونه نیازت برطرف کنه . به نظر من که ارزش N95 خیلی کمتر از اون پولیه که میخای بدی .

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
به نظر من اگه دنبال یه تجربه جدید تو موبایل هستی برو دنبال آیفون
اگه ویدیو یا فیلم زیاد تموشا! میکنی همون N95 8GB خوبه(البته آیفون هم عالیه)
اگه دنبال دوربینی برو دنبالK850 و N82(دومی توصیه میشه!)
اگه دنبال موزیکی برو دنبالW960 و آیفون(بستگی به سلیقت داره)
اگه دنبال گیم هستی برو دنبالN81 8GB
در کل اگه خواسته هات رو بگی بهتر میتونیم کارت رو راه بندازیم

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
اگر من باشم I-Mate میگیرم . اگر الان n95 بخای بگیری با گارانتی اصلی چیزی حدود 650 تومنه .

به نظر من I-mate Jamin میتونه انتخاب خوبی باشه . کلا Pocket pc قابلیت های نهفته ای داره که ازش غافل میشن :D صفحه ی لمسی , Microsoft Windows Mobile 5.0 و همین کافیه که کلی نرم افزار توپ داره و کلی میشه باهاش حال کرد . مدل های دیگه و بهتری هم I-mate داره که میتونی انتخاب کنی .

چیزی که توی N95 پیدا نمیشه به نظر من همون نو آوریه که الان شما اگر بخای دوربین 5 مگا پیکسلی و یک Symbian جدید با ظاهری جدید داشته باشی n95 میتونه نیازت برطرف کنه . به نظر من که ارزش N95 خیلی کمتر از اون پولیه که میخای بدی .
فکر نمیکنی I-Mate یه کم قدیمی شده؟در ضمن سی پی یو های ضعیفتری هم داره؟
الان بازار PPC دست HTC هستش که مدل های به نسبت بهتری داره;)

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
خوب من که برای گوشی گارانتی نمیخوام چونگارانتیشون درسته حسابی نیست ولی من دیگه حداکثر 600 بتونم خرج کنم :biggrin1: البته به نظر من ارزش نداره این همه پول رو بخاطر یه گوشی داد!
حالا نمیدونم دوستان به نظر شما N73 ازش پولش رو داره یا قدیمی شده؟ بجاشیه N73 +یک خط 0912 صفر بگیرم!
کارایی هم که میخوام بکنم تقریبا در هر زمینه ای بغیر از گیم هست چون من PSP دارم نیازی به موبایل برای بازی ندارم...

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
معلومه زیاد ته دلت راضی نیست 600 چوق بدی بابت گوشی و همین طور انگار از n73 خیلی خوشت میاد.
برای اینکه هم زیاد خرج نکنی و هم اینکه تو مایه ها n73 گوشی داشته باشی بهتره n82 بگیری. گوشی خوبیه. اکثر نیازهاتو بر طرف میکنه.
در ضمن 600 تومن دیگه ارزش نداره بدی بابت n95.
اگه ویدیو یا فیلم زیاد تموشا! میکنی همون N95 8GB خوبه(البته آیفون هم عالیه)
اصلا گوشی به باحالیه آیفون برای فیلم نگاه کردن مگه داریم؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
معلومه زیاد ته دلت راضی نیست 600 چوق بدی بابت گوشی و همین طور انگار از n73 خیلی خوشت میاد.
برای اینکه هم زیاد خرج نکنی و هم اینکه تو مایه ها n73 گوشی داشته باشی بهتره n82 بگیری. گوشی خوبیه. اکثر نیازهاتو بر طرف میکنه.
در ضمن 600 تومن دیگه ارزش نداره بدی بابت n95.

اصلا گوشی به باحالیه آیفون برای فیلم نگاه کردن مگه داریم؟
والله اگه گوشی اون ارزش رو داشته باشه 100 درصد 700 تومن هم بهش میدم.
این N82 گوشی خوش دستی نیست کلا زیاد جالب نیست. نمیدونم این N95 8 gb با توجه به شکل و رنگ و اندازش و ... خیلی خوبه. N81 هم خیلی خوبه منتها دوربینش ضعیفه....
به هر حال اگر گوشی خیلی خوبی هست که دیگه حداکثر 700 تومن قیمتشه معرفی کنید. مهم نیست nokia هم نباشه فقط جوری نبشاه که فردا میخرم پس فردا از 700 تومن بیاد روی 400 تومن. ارزش پولشو داشته باشه....;)

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام به همه!
داداشم 250 بودجه داره میخواد یک گوشی توپ برداره تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میدید؟!(سونی اریکسون + نوکیا!)

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
نه دوست من داداش من به هیچ عنوان حاضر نیست یک گوشی سونی اریکسون بخره بعدشم اینم که مثل 800 خودش صدا نداره اونو میخواد بندازه دور دوباره اریکسون بگیره فقط نوکیا پیشنهاد بدید صداش خوب باشه و .....
اگه م میشه 16 میلیون سلول رنگی با رزولیشن 320 240 خوبه اما حالا تا 300 قیمت را بالا ببرید!!!(البته دوتا پیشنهاد بدید 250 300 !!!)
ضمنا 5700 چنده؟
5610 چند؟
میخواد صداش توپ باشه یعنی همه چیزش:d
ولی بازم ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نظر من در مورد خرید گوشی این هست که اگر شما میخواهی مدتی زیادی با گوشتیت سرگرم باشی و بتومنی در بیکاری و یا در هرجایی از ان استفاده های مختلف بکنی باید گوشی Pocket PC بخری که عموما خیلی مورد توجه قرار نمیگیره. در مدلهای HTC میتونی موبایلهای عالی رو پیدا کنی - (به نظر من سیستم عامل Windose کاراییش از هر موبایلی بالاتره کافی هست به بازی هایی نظیر The Quest - WarCraftو برنامه های نظیر CAD Pro - Phogenic - Visual CE - Pocket Slide - Office Makerنگاهی بیندازی به متوجه منظورم بشوی !!!!)
--------------
اما اگر دنبایل موسقی - فیلم و عکسبردازی و سیستم Symbian هستی N95 گوشی خوبی هست )
-------------
(البته در تهایت پیشنهاد من به هرکسی گرفتن PPC هست البته بعد از تحقیق در موردش )

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام به همه دوستان عزیز.

دوستان من میخوام یه گوشی بخرم. کمتر از یکماه دیگه تا 10 شهریور.

مدل مورده نظرم U700 سامسونگ بود. که تو تبلیغاتش به عنوان گوشی منتخب اروپا تو 2007-8 اطش یاد کرده بود. سسیتم پخش و کلا امکاناتش خوبه اما چیزایی که ادیتم کرد نطرات کاربرانی بود که تو GSMARENA گفته بودند. از دسته صفحه کلیدش. خوب نبودن ویلش. کم شدن میزان شارژ باتری در مدت زمان کمی و... که یکم منو رو دو دل کرد.

الان 220 مایه گذاشتم. تا یکماه دیگه حدود 20 تومن کمتر میشه.

پس عزیزان من چه انتخابی دیگه ای دارم.

زیبای و کارایی مهم اند. بالاتر از 220 هم نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر