مشاوره برای خرید تلوزیون hd برای کنسولها

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
سلام
راستش من برای خرید یکم گیج شدم و بالاخره بعد از کلی گشتن با توجه به پولم تصمیم گرفتم تلوزیون lcd ساخت مادیران به نام x-vision سری n رو بگیرم اینم ادرس سایت برای مشخصات

http://www.maadiran.com/persian/PRODUCTS/TV/TVDetails.asp?ID=&TVID=15

البته قیمتش 1.300.000 هست و با توجه به مشخصات و قیمت به نظرم خیلی مناسبه

قبل از اینکه اینو بخرم خواستم نظر شما رو هم بدونم و ببینم کسی تا حالا از این مدل خریده و یا راضی هست در کل نظر شما چیه؟

ممنون میشم نظر بدین البته من تا 1.5 هم میتونم هزینه کنم اگه مورد بهتری سراغ دارین بگین

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
قيمت خيلي خوبي داره. من هفته گذشته جمهوري بودم و اين مدل رو نديدم. ولي مشخصات تلويزيوني كه گذاشتي (و تقريبا همه HDTV LCDها) با هم يكسان هست. البته از لحاظ مقايسه مشخصاتي كه در اين سايت ذكر شده (مگر نه شركت ها از تكنولوژي خودشون براي كيفيت بهتر تصوير استفاده مي كنند).
اما كيفيت تصوير متفاوت. حتما بايد از نزديك ببيني و مقايسه كني تا متوجه بشي. مثلا سوني از سري Bravia دو مدل 40 اينچ در بازار داره كه (اگر اشتباه نكنم) يكيش 2،3 ميليون تومن بود (سري S) و اون يكي 2،9 (از سري V) و هر دو هم 40 اينچ بودند. از نظر فروشنده ها تفاوت اين دو تا در دو تيونر دار بودن گرون تر بود. در صورتي كه گرون تر كيفيت تصوير به مراتب بهتري داشت (و البته از Wega engine استفاده مي كرد). حالا در اين بين Hitachi هم سري 8800 رو زده بود (اما 37 اينچ) كه اون هم حدود 2300 بود كه كيفيت تصويرش به اندازه سري V سوني بود (يعني 600 تومن پايين تر، با همون امكانات و تقريبا با همون كيفيت)(البته پايه گردون هم داشت). بقيه مارك ها هم بودند كه زياد توجه من رو جلب نكردن.
اين ها رو گفتم كه اين مطلب رو برسونم كه حتما بايد اين تلويزيون ها رو از نزديك ببيني و خودت انتخاب كني. اما به نظرم با 1.5 تا 1.7 مي توني يك 32 اينچ با مارك بهتر بگيري. البته من نمي دونم ماديران چي ساخته ولي ... جنس وطنيه ديگه!
حتما در كنار بقيه تلويزيون هاي هم رده مقايسه كن.

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
پانل Lcd ساخت Lg-philipsكره جنوبي با درجه كيفيa+

پانل Lcd مهمترين عامل تاثير گذار بر كيفيت تصوير تلويزيون Lcd است، ماديران به منظور دستيابي به كيفيتي ممتاز، در ساخت تلويزيون X.vision از پانل‌هاي ال سي دي ساخت Lg-philips كره جنوبي با بالاترين درجه كيفي A+ استفاده مي‌نمايد. از جمله خصوصيات اين پانل‌ها سرعت پاسخ دهي بسيار سريع پيكسل‌ها (8 ميلي ثانيه)، زاويه ديد بسيار وسيع ( نزديك به 180 درجه عمودي و افقي)، وضوح و كنتراست بالا به همراه روشنايي فوق العاده تصوير است.
شروین جان با توجه به اینکه پنل این تلوزیون مال Lg-philips هست باید توقع کیفیت خوبی داشته باشیم اگه فقط Lg بود بدرد نمیخورد ولی Philips شرکت خیلی معتبریه

البته من تا حالا این تلوزیونو کنار مدل خارجی ندیدم اگه کسی دیده بگه؟

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
http://www.amazon.com/gp/product/B000F2R5HO/ref=olp_product_details/102-7034514-0213701?ie=UTF8&seller=
این تلویزیون (HLS5087W) سامسونگ 50 اینچه، 1080p رو ساپورت میکنه (از طریق کابل های HDMI , VGA و Component) نسبت کنتراستش 10000:1 هستش، کیفیت صدا و تصویرش هم فوق العاده است. قیمتش هم 1650 دلاره که البته با مالیات و این حرفها میرسه به 2000 دلار. فکر کنم توی ایران اگه به نمایندگیهای سامسونگ سر بزنید بشه زیر 2.5 میلیون خریدش (شایدم کمتر چون توی آمریکا قیمتش زیر 1.5 میلیون تومان هستش)
ضمنا زمانی که سامسونگ داشت این مدل تلویزیون ها رو طراحی میکرد، مهندسینش رو به شرکت مایکروسافت فرستاد تا این تلویزیونها رو به بهترین شکل ممکن سازگار با Xbox 360 طراحی کنند.

اینم یه مدل دیگه که 56 اینچه و تقریبا همون خصوصیات رو داره با قیمت 1700 دلار (HLR5678W)
http://www.buy.com/prod/Samsung_HL_R5678W_56_1080p_HDTV_with_Digital_Cable_Ready_Tuner_HLR5678W/q/loc/18957/202901334.html
در ضمن اینم به بهترین شکل ممکن با 360 سازگاره.

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
http://www.amazon.com/gp/product/B0...t_details/102-7034514-0213701?ie=UTF8&seller=
این تلویزیون (HLS5087W) سامسونگ 50 اینچه، 1080p رو ساپورت میکنه (از طریق کابل های HDMI , VGA و Component) نسبت کنتراستش 10000:1 هستش، کیفیت صدا و تصویرش هم فوق العاده است. قیمتش هم 1650 دلاره که البته با مالیات و این حرفها میرسه به 2000 دلار. فکر کنم توی ایران اگه به نمایندگیهای سامسونگ سر بزنید بشه زیر 2.5 میلیون خریدش (شایدم کمتر چون توی آمریکا قیمتش زیر 1.5 میلیون تومان هستش)
ضمنا زمانی که سامسونگ داشت این مدل تلویزیون ها رو طراحی میکرد، مهندسینش رو به شرکت مایکروسافت فرستاد تا این تلویزیونها رو به بهترین شکل ممکن سازگار با Xbox 360 طراحی کنند.

اینم یه مدل دیگه که 56 اینچه و تقریبا همون خصوصیات رو داره با قیمت 1700 دلار (HLR5678W)
http://www.buy.com/prod/Samsung_HL_...ady_Tuner_HLR5678W/q/loc/18957/202901334.html
در ضمن اینم به بهترین شکل ممکن با 360 سازگاره.

اینا خیلی خوبن فقط خیلی بزرگه سایز کوچیکتر نداره؟تو ایران چرا پس هیچ کدوم از اینا نیست؟
من نهایت بتونم سایز 40 بزارم تو اتاق
ویرایش:اینا که dlp هستن؟تا اونجایی که من میدونم dlp میگن کیفییتش به lcd نمیرسه کسی میدونه بگه؟

آخرین ویرایش:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
مشخصات تلويزيوني كه كيانوش جان گذاشتند بسيار عاليه. فقط بعيد مي دونم بتوني پيدا كني. تلويزيون هاي DLP كيفيت تصوير خوبي دارن (البته من حتي يكي هم نديدم :confused: ولي شنيدم). فقط مشكل اصليشون اينه كه بايد لامپشون عوض بشه. ضمنا تلويزيون هاي LCD Samsung هم حالت Game mode رو دارند. در هر حال بورس بازار ايران در حال حاضر روي LCD و Plasma ميچرخه و مدل هاي ديگه كمتر پيدا ميشن.
مطلب مربوط به اون تلويزيون ماديران چقدر تخيلي بود :eek:.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من زياد توي اين قضيه تبحر ندارم.
ولي به نظرم ايكس ويزن تلويزون خوبيه.
هم كنتراستش بالاست و هم اين كه رزولوشن خوبي داره و همينطور 8 مي لي ثانيه واسه ي دي پي اي (دات پر اينچ)خوبه.
منم يه مدت رو اين تلويزيون فك كردم ولي پولش جور نشد.
راستي اشكان كيگفت داره تلويزيون هاي ليزري با كيفيت بيشتر و قيمت كمتر مياد.ببين قضيه ي اون چيه

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
امروز رفتم جمهوری وبالاخره تلوزیون lcd خوب رو دیدم:cheesygri
سامسونگ مدل R71 بهترین چیزی بود که دیدم و حرف نداشت
کنتراست 1:5000 هست و کیفییت و زیبایی هم حرف نداره
قیمت هم 1.420
امکاناتش هم حرف نداره
برای اطلاعات بیشتر برین اینجا و اینجا