مشارکت در نظرخواهی به همراه جوایز

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
با سلام

برای تکمیل پایان‌نامه‌م نیاز به همکاری دوستان در تکمیل پرسشنامۀ مربوطه دارم. برای مشارکت کنندگان گیفت کارتهای استیم و PSN و XBL (یا در صورت خواست فرد برنده هر فروشگاه مجازی امکانپذیر دیگر یا معادل ریالیشون) با ارزشهای مختلف در نظر گرفتم که به قید قرعه به برخی از دوستان تقدیم خواهد شد.

ترکیب جایزه هم به این شکل هست که در صورت مشارکت 150 نفر، 3 جایزۀ 5 دلاری و به ازای هر 50 نفر مشارکت کنندۀ دیگر، ارزش مالی و تعداد جوایز افزایش پیدا می‌کند که در صورت مشارکت بیش از 1500 نفر، 3 جایزه 5 دلاری و 3 جایزه 10 دلاری و 3 جایزه 15 دلاری و 3 جایزۀ 20 دلاری در نظر گرفته خواهد شد. (هر فرد امکان برنده شدن بیش از یک جایزه را دارد)

این پرسشنامه به دلیل اینکه حالت نظرخواهی دارد جواب صحیح یا غلط ندارد و شما کافیست که گزینه‌ای که به نظر شخصی شما نزدیکتر است را انتخاب کنید.

این پرسشنامه از حدود صد سؤال چند گزینه‌ای تشکیل شده که پاسخگویی به همۀ آنها کمتر از 20 دقیقه زمان می‌برد.

برای شرکت در این تحقیق نیازی به گیمر بودن نیست و افراد عادی هم امکان مشارکت را دارند، پس لطفاً در صورت امکان دوستان و آشنایتان را به شرکت در این پرسشنامه دعوت کنید.

پیشاپیش از همکاری همۀ دوستان سپاسگزارم.

لینک پرسشنامه

آخرین ویرایش:

Youssef410000678

کاربر سایت
Dec 14, 2016
1
ببخشید دوست عزیز ولی سوال هاتون رو می‌تونید یک روتوش بکنید.
برای مثال:
"آیا همیشه اتفاق می افتد که بیش از آنچه برای بازی ها کامپیوتری وقت گذاشته بودید مشغول بازی بمانید؟"
قید همیشه در این سوال اضافه است.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ببخشید دوست عزیز ولی سوال هاتون رو می‌تونید یک روتوش بکنید.
برای مثال:
"آیا همیشه اتفاق می افتد که بیش از آنچه برای بازی ها کامپیوتری وقت گذاشته بودید مشغول بازی بمانید؟"
قید همیشه در این سوال اضافه است.
متأسفانه امکانپذیر نیست.
این سؤالها طراحی خود من نیست و از نسخۀ فارسی آزمون PVG دنیل کینگ (براساس آزمون IAT کیمبرلی یانگ) دارم استفاده می‌‍کنم.
این پرسشنامه انتخاب خود من نبوده (انتخاب من آزمون PVP بود) اما شرایط پذیرش پروپوزال نیازمند استفاده از آزمونهای هنجاریابی شده هست (حداقل گروه آموزشی من همچین شرطی رو داره، همین دیجیتالی بودن پرسشنامه ها رو هم با کلی اکراه پذیرفتن چون بعضیا هنوز تو قرن 19 زندگی میکنن ظاهراً)
در صورت استفاده از آزمون هنجاریابی نشده، باید بحث هنجاریابی رو هم خودم انجام میدادم که نیازمند تعداد زیادی شرکت کننده بود که از توان من خارجه. همین الان هم هنوز مشارکت به حدنصاب اولیه‌ای که در نظر گرفته بودم نرسیده.

• Like
Reactions: Youssef410000678

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر