مسابقه ی حدس زدن دیالوگ ها

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
خب.به این صورته این مسابقه که هر نفر یه دیالوگ میگه و نفری که میدونه این دیالوگ از کیه و خطاب به کی برنده میشه.
اسامی برندگان این هفته:
KHODAM
خب من دیالوگ رو میگم:
shame...you came into our country to kill us.yet we are the terorist?
شما هم می تونین سوال طرح کنین!

آخرین ویرایش:

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سعی کنین اسمه کاراکتر گوینده ومخاطب رو بگین!
از طرفه اون یارو شکنجه گره به mason :D

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

BATTLE FIELD 3 تو اونجایی که دمه استخریم یارو میاد بامون حرف می زنه بعد یه سرباز میاد پایین از پله ها می کشیمش!!!! اسم کارکتر ها یادم نیست

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
  • I didn't like the way the show started, but they had given me the best seat in the house, front row center.

سلام
سخن از جناب مکس پینِ
مکس پین داره روایت میکنه داستان رو
برای مخاطبانش (کسانی که دارن بازی رو انجام میدهند- ماها دیگه:d، کلا همه دیگه اعم از ماها خودش دیگر پلیس ها!!!) فکر کنم;)
ت
در همون اول های مکس پین 1
البته ادقیق یادم نیست چون چند ماه پیش بازی کردم، اما شاید توی 3 هم یه اشاره ای به این روایت میشه!:d
من مسیری(فیلم-داستانی-نمایش) را که نمایش(پخش) آن اغاز شده است، دوست نمیدارم، اما آن ها حتی بهترین صندلی خانه را به من اختصاص داده بودند، در قسمت مرکزی ردیف جلو!!!
Life was good. The sun setting on a sweet summer's day. The smell of freshly mowed lawns, the sounds of children playing. A house across the river on the Jersey side. A beautiful wife and a baby girl. The American Dream come true.​
Honey, I'm home!
But dreams have a nasty habit of going bad when you're not looking.
Michelle? Honey, anybody home?

The sun went down with practiced bravado. Twilight crawled across the sky, laden with foreboding.The sun set with a practiced bravado

(I had decided to play through the latest Max Payne) I didn't like the way the show started, but they had given me the best seat in the house, front row center.

It wasn't about how good you were. It was chaos and luck and anyone who thought differently was a fool

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اینو بگین مال کدوم بازی و چه مرحله ای هست:

The Fuc...g Shit-

-Excuse Me !?

راهنمایی:از سوی بسیاری از سایت ها Game of The Year هم شد.

:D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر