مسابقه فيلم در بازي The Movies

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
میشه گفت مثلا فیلم ها نباید از 3 دقیقه کوتاه تر باشن .
و دو فیلم با موضوع ختلف رو نباید مقایسه کرد با هم

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
فکر کنم سه دقیقه شاید زیاد باشه چون یادم نیست کجا خوندم بازی برای فیلمهای 30 ثانیه ای تا سه دقیقه ای مناسب تره نه اینکه نشه ساخت به خاطر محدودیتهای زیاد بازی.ای کاش اینقدر محدود نبود. کلا تا حالا چند نفر فیلم فرستادن؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Dreamer:
فکر کنم سه دقیقه شاید زیاد باشه چون یادم نیست کجا خوندم بازی برای فیلمهای 30 ثانیه ای تا سه دقیقه ای مناسب تره نه اینکه نشه ساخت به خاطر محدودیتهای زیاد بازی.ای کاش اینقدر محدود نبود. کلا تا حالا چند نفر فیلم فرستادن؟
من اینو نمیدونستم . 2 دقیقه چطوره ؟

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
به نظر من هم خوبه که از دو دقیقه به بالا باشه.ولی دیگه ظلمه با این محدودیتهای بازی و داستان نویسی حاصل از اون بچه ها رو مجبور کرد که از این بلندتر بسازن.​

اگر در فیلم من دقت کرده باشید کلی اشتباه داره​

مثلا تفنگ در بعضی صحنه ها با هم فرق داره چون اون نوع تفنگ رو نمی شد دست بازیگر داد که حرکت کنه ولی می شد با همون تفنگ شلیک کرد یعنی اگر می خواستی فقط با اون نوع تفنگ کار کنی باید بازیگر بدون تفنگ وارد صحنه می شد و یکهو تفنگ در دستش ظاهر می شه و شلیک می کرد جالبه نه؟!​

یا اینکه وقتی شخصیت به زمین پرتاب می شه.نمای بلند شدن از اون جهت وجود نداره به جایش نمای بلند شدن از چهار حالت دیگه رو داره!​

یا وجود نماهای اضافی آخه کی دیده دو نفر تو حمام روی زمین بشینن و با هم صحبت کنن؟!!​

بازیگران کودک وجود ندارن و خیلی از کارهای معمولی مثل غذاخوردن وجود نداره​

حالا از اینکه همه بازیگرا هم قدن و تقریبا هم هیکل و در هر صحنه جای دوربینها در چند جای محدود که بعضیاشون به هیچ دردی نمی خورن بگذریم​

یه نفر یه نظر در مورد فیلم ما بده!

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
پیداش کردم Faq استودیو lionhead:
http://movies.lionhead.com/faq.html

How long can my movies be?

The movies you create can be as long as you want them to be. The average movie length however is likely to be between 30 seconds and 3 minutes, but if you want to invest more time and money into your movies, then you could create a movie that lasts two hours with the game's easy to use but highly powerful Advanced Movie Making tools.

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
نگيريش بهتره .. بنظر من اصلا نميشه براي اين بازي بطور آنچناني(!) حساب باز كرد..! در حد يه سرگرمي ساده!! البته اين نظر شخصي منه

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
بابا من هر كاري كردم نشد يه فيلم درست و حسابي باهاش بسازم ! فكر ميكنم اگه شماره هاي بعدي باهاش ساخته بشه ميتونن ضعفهاي اين بازي رو برطرف كنن .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط kakero youga:
بابا من هر كاري كردم نشد يه فيلم درست و حسابي باهاش بسازم ! فكر ميكنم اگه شماره هاي بعدي باهاش ساخته بشه ميتونن ضعفهاي اين بازي رو برطرف كنن .
آره اگه یه اضافه شونده واسش بیاد خیلی بهتر میشه
اما میشه خوب فیلم ساخت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر