مسابقه طراحی لوگوی بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RK

کاربر سایت
May 19, 2010
11
اینم اولین کار من خیلی سعی کردم شبیه لوگوی خارجی بشه و ساده بشه

Attachments

• 1.rar
    88.4 KB · مشاهده: 0

rexar051

کاربر سایت
Jul 22, 2011
2
نام
ehsan
بيكار بودم گفتم يكي بزنم
مالي ني ولي از بيكاري بهتر بود

Attachments

• bazicenter.png
    bazicenter.png
    58.4 KB · مشاهده: 28

eggman

کاربر سایت
Aug 28, 2010
58
نام
علیرضا
لوگو

ماهم یه لوگوی خیلی ساده زدیم ...

Attachments

• BazicenteR1.jpg
    BazicenteR1.jpg
    168 KB · مشاهده: 23
  • BAZI CEnTER.rar
    228.5 KB · مشاهده: 8

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی اگه نگم میترکم

خیلی حالم گرفته شد این تاپیک رو دیدم . خیلی

مثلا این جا پاتق گیمرهاست . گیمرها همیشه خلاق ترینهان . گیمرها همیشه کسایی هستند که مرزها رو میشکونن .

ولی 90 درصد لوگوها کاملا تقلیدی است . ( حتی الهام گرفته شده نیست) . میتونم تک تکشون رو بگم از چی تقلید شده .
میدونی قصه ام از چیه ؟ از این که این بچه ها میتونن . همشون استعدادش رو دارن . ذهنش رو دارن .
ولی انگار یه چیزی مثل ترس یه چیزی مثل جسارت نداشتن یه چیزی مثل این که همیشه بالا سرشون وایسادن یه چیزی مثل هیچ وقت مورد تحسین قرار نگرفتن اجازه نمیده ذهنشون از اون جعبه بیرون بیاد . نه اینکه تقصیر خودشون باشه بچه ها ... نمیدونم.

الان هم احتمالا مدیرها میان سروقت من که اسپم زدی . مطلب غیر مربوط گفتی . انتقاد غیر سازنده کردی یا هر چیز دیگه ای . اصلا یکی از دلایل این رویداد همینه . همین تو جعبه قرار دادن . همین هی تهدید کردن ها ( که تاپیک بسته میشه که بن میشی ) . آیا این مدیرت ه ؟
اصلا از اول این تاپیک که میومدم جلو چه قد عضو بن شده دیدم ! هر کی ندونه فکر میکنه پادگان نظامیه با اینکه انگار یکی دوماه نیست این تاپیک برپا شده
عمدا هم این مطلب رو توی این تاپیک گفتم چون مطمنن مدیران و کاربران بیشتری این جا رو میخونن تا تاپیک "انتقادهای شما از بازی سنتر"
حالا هم میخواین بن کنین من رو . پستم رو پاک کنین و بگین جاش اینجا نیست. ولی جای این پست همین تاپیک ه .
شاید 10 -12 سالی از بیشتر بچه های بازی سنتر سنم بیشتر باشه و یه داداش کوچیک دارم که همسن بچه های بازی سنتره .همه این بچه ها مثل داداشمن. واقعا غصه ام گرفت این جا رو دیدم

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دومین کارم
طبق معمول رنگ و جنس و متریال همه قابل تغییره:d
04067975219509576421.jpg

08278269425765467185.jpg

این هم مدل base و پایه بدون ویرایش خاصی ....

53767103791873485932.gif

Attachments

• BC 2.jpg
    BC 2.jpg
    108.3 KB · مشاهده: 4
  • Dark.jpg
    Dark.jpg
    23.9 KB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:

Atypical

کاربر سایت
Jul 12, 2012
52
نام
محمد جوادی
مسلما به پای شما نمیرسه ، ولی منم فقط خواستم یه چیزی درست کنم :d به گرافیستی خودتون ببخشید . :d
65631115332462655048.png

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یکم به طرح آقا مرتضی شبیه،ولی مال شما خواناتره
آقا مرتضی استاد ما هستن ، کارای من عمرا به گرد کارای ایشون نزدیک هم نمیشه! ... از اونجایی که به ساخت لوگو توی فتوشاپ تسلط کافی ندارم ، بخاطر همین هم مجبور شدم مدل سه بعدی "بازی سنتر" رو توی 3ds Max بسازم و با V-ray رندر بگیرم و در نهایت توی فتوشاپ ویرایش کنم!...:d

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی اگه نگم میترکم
خیلی حالم گرفته شد این تاپیک رو دیدم . خیلی
مثلا این جا پاتق گیمرهاست . گیمرها همیشه خلاق ترینهان . گیمرها همیشه کسایی هستند که مرزها رو میشکونن .
ولی 90 درصد لوگوها کاملا تقلیدی است . ( حتی الهام گرفته شده نیست) . میتونم تک تکشون رو بگم از چی تقلید شده .
میدونی قصه ام از چیه ؟ از این که این بچه ها میتونن . همشون استعدادش رو دارن . ذهنش رو دارن .
ولی انگار یه چیزی مثل ترس یه چیزی مثل جسارت نداشتن یه چیزی مثل این که همیشه بالا سرشون وایسادن یه چیزی مثل هیچ وقت مورد تحسین قرار نگرفتن اجازه نمیده ذهنشون از اون جعبه بیرون بیاد . نه اینکه تقصیر خودشون باشه بچه ها ... نمیدونم.

الان هم احتمالا مدیرها میان سروقت من که اسپم زدی . مطلب غیر مربوط گفتی . انتقاد غیر سازنده کردی یا هر چیز دیگه ای . اصلا یکی از دلایل این رویداد همینه . همین تو جعبه قرار دادن . همین هی تهدید کردن ها ( که تاپیک بسته میشه که بن میشی ) . آیا این مدیرت ه ؟
اصلا از اول این تاپیک که میومدم جلو چه قد عضو بن شده دیدم ! هر کی ندونه فکر میکنه پادگان نظامیه با اینکه انگار یکی دوماه نیست این تاپیک برپا شده
عمدا هم این مطلب رو توی این تاپیک گفتم چون مطمنن مدیران و کاربران بیشتری این جا رو میخونن تا تاپیک "انتقادهای شما از بازی سنتر"
حالا هم میخواین بن کنین من رو . پستم رو پاک کنین و بگین جاش اینجا نیست. ولی جای این پست همین تاپیک ه .
شاید 10 -12 سالی از بیشتر بچه های بازی سنتر سنم بیشتر باشه و یه داداش کوچیک دارم که همسن بچه های بازی سنتره .همه این بچه ها مثل داداشمن. واقعا غصه ام گرفت این جا رو دیدم

- بعد از راهنمایی ادمین سایت که لوگوی دایره ای شکل به درد سایت نمیخوره و بهتره لوگویی به این شکل ساخته نشه چندین لوگو به شکل دایره ای ساخته شد.اما هیچ تهدید و تذکری شامل حال سازنده نشد
- ناظم انجمن از دوستانی که توانایی کار با فتوشاپ رو ندارن، خواست که طرح لوگو رو به ایشون بدن تا کار رو ایشون روی فتوشاپ پیاده کنه
- از کوچکترین ایده و طرح خلاقی تا اینجا استقبال شده و هیچ محدودیت و زوری روی سر کاربر ها نبوده

در کل نوع مدیریت انجمن بازی سنتر هیچ ربطی به کارهایی که تو این تاپیک گذاشته میشه نداره
از روز اول که این تاپیک زده شد انواع کارها با کیفیت و سلیقه های مختلف گذاشته شده
و هیچ کس بخاطر کار متفاوت یا بدش، بن نشده که بقیه بترسن و از خلاقیتشون! استفاده نکنن
حتی مدیریت سایت در مقابل اسپم ها و پست های بیهوده ای که اینجا ارسال میشه (منظورم همین پست خودم هست ، کسی به خودش نگیره) رفتاری کاملا دوستانه دارند و کاربرها رو آزاد گذاشتند

پ.ن : من فقط این پست رو زدم که شرایطی رو که تا الان در این تاپیک دیدم بگم ،چون از روز اول تک تک پست ها رو دنبال کردم
لطفا پستم رو نقل قول نکنید

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
perna
یدونه هم درست کن که پشت نوشته ها بیرنگ باشه و از خود نوشته شکل Gamepad درست شه

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان یک سایتی هست که به صورت اتوماتیک شما اسم رو مینویسین اون لوگو براتون طراحی میکنه انلاینه

www.cooltext.com

وقتی وارد سایت بشین میبینید خیلی از طراحی ها متاسفانه به همین سبک ساخته شده. ( البته شاید خیلی ها زحمت کشیده باشن ولی این سایت مثل اب خوردن زحمت چند ساعتشونو چند ثانیه ای انجام میده

کلا گفتم هم بدردتون میخوره حال کنید
هم دیگه تو این سبک اینجا نزارین که لو رفته:d

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

شامل فونت های فارسی و انگلیسی بینظیریه که خیلی هاشونو حتی ندیدید
و شامل طرح های چروم هست که برای طراحی چرو ساعت ها باید وقت بزارید و همینطور تو همین سایت چند طرح چرومی گذاشته شده
لازم به ذکره که این سایت حتی به صورت png هم طرح ها و اسم های لوگو را در اختیارتون قرار میده

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
دوستان یک سایتی هست که به صورت اتوماتیک شما اسم رو مینویسین اون لوگو براتون طراحی میکنه انلاینه

www.cooltext.com

وقتی وارد سایت بشین میبینید خیلی از طراحی ها متاسفانه به همین سبک ساخته شده. ( البته شاید خیلی ها زحمت کشیده باشن ولی این سایت مثل اب خوردن زحمت چند ساعتشونو چند ثانیه ای انجام میده

کلا گفتم هم بدردتون میخوره حال کنید
هم دیگه تو این سبک اینجا نزارین که لو رفته
yahoo_4.gif

من که از هیچ کدوم از طرح هایش خوشم نمی یاد

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew

www.cooltext.com

از این سایت ها زیاد هست ولی اون طرحی که براش زحمت کشیده شده و واقعا کاربر ساعت ها نشسده پاش و تلاش کرده
10000 برابر می ارزه و خیلیی بهتر هست

ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر