مسابقه شخصيت برتر ...

آقا گفتي يه روز؛به نظر من كه يه روز خيلي كمه.مخصوصا الان كه داره سال تحصيلي هم شروع مي شه.البته اگه خواستي،يه روز بذار ولي شايد يه هفته براي خيلي ها بهتر باشه يا اگه خواستي مي توني چند تا مسابقه با هم تو يه هفته برگزار كني و آخر جمعه(مثلا)،نتيجه گيري كني.:d;):-"

آقا قرار نيست هر كي يه ليست معرفي كنه . فقط شخصيت ها رو بگيد . البته ليستي كه سينا گفت رو من به حساب همين معرفي شخصيت ميزارم . فقط خواستم بقيه فكر ديگه اي نكنن . در ضمن سينا جون : بله! شخصيتها رو ميخوايم زياد كنيم . هرچي بيشتر بهتر . فقط شخصيت اول ها . حالا همه اين ليستي كه دادي شخصيت اول بودن؟؟؟؟؟؟؟؟

باب جونز هم اضاف شد .

در ضمن مهبد عكس اون ليست قديميه رو همش رو داد . بازم دستش طلا . ولي همون طور كه قرار گذاشتيم فيلمها حذفن . عكس شخصيتهاي فيلمي رو فاكتور ميگيريم .

زمان رو هم چون داره به مدارس ميخوره توش تجديد نظر ميكنم . شايد هموني كه mered گفت يعني هر هفته چند تا مسابقه رو بزاريم .

آقا قرار نيست هر كي يه ليست معرفي كنه . فقط شخصيت ها رو بگيد . البته ليستي كه سينا گفت رو من به حساب همين معرفي شخصيت ميزارم . فقط خواستم بقيه فكر ديگه اي نكنن . در ضمن سينا جون : بله! شخصيتها رو ميخوايم زياد كنيم . هرچي بيشتر بهتر . فقط شخصيت اول ها . حالا همه اين ليستي كه دادي شخصيت اول بودن؟؟؟؟؟؟؟؟

باب جونز هم اضاف شد .

در ضمن مهبد عكس اون ليست قديميه رو همش رو داد . بازم دستش طلا . ولي همون طور كه قرار گذاشتيم فيلمها حذفن . عكس شخصيتهاي فيلمي رو فاكتور ميگيريم .

زمان رو هم چون داره به مدارس ميخوره توش تجديد نظر ميكنم . شايد هموني كه mered گفت يعني هر هفته چند تا مسابقه رو بزاريم .
شمایی که میای مسابقه میزاری لااقل بدون می خوای چی کار کنی
کسی این شخصیت ها رو نشناسه گیمر نیست
این شخصیت هایی که می بینی تاریخ گیم رو ساختن نه شخصیت های مسخره ای مثل باب جونز یا مکس پین یا کراتوس یا کارل جانسون
اینا همه نقش اول هستن غیر از اون چنتای آخر که نقش منفی هستن
اول مشخص کنین که می خواین چیکار کنین و راجب کارتون اطلاعات داشته باشین بعد ملت رو بزارین سر کار

این جور مسابقه ها معمولا نتیجه اش مشخصه یا مکس پین برترین شخصیت میشه یا هیتمن یا پرنس!! قبلا هم تو سایت های دیگه (بازیکده و ...) انجام شده و یکی از همون هایی که گفتم انتخاب شدند
فقط خواهشا هر کاری میکنید پای Link , Cloud , Mario , Samus , Sephiroth و کلا شخصیت های معروف و بزرگ رو به این جور مسابقه ها باز نکنید که خیلی خنده دار میشه یکی مثل هیتمن بیاد لینک رو شکست بده
بین همونهایی مسابقه بزارید که تو ایران طرفدار دارن (همونهایی که گفتم به اضافه سم فیشر و اون یارو شخصیت دووم 3 و ... الطیر هم ظاهرا جدیدا اضافه شده!!!)

این جور مسابقه ها معمولا نتیجه اش مشخصه یا مکس پین برترین شخصیت میشه یا هیتمن یا پرنس!! قبلا هم تو سایت های دیگه (بازیکده و ...) انجام شده و یکی از همون هایی که گفتم انتخاب شدند
فقط خواهشا هر کاری میکنید پای Link , Cloud , Mario , Samus , Sephiroth و کلا شخصیت های معروف و بزرگ رو به این جور مسابقه ها باز نکنید که خیلی خنده دار میشه یکی مثل هیتمن بیاد لینک رو شکست بده
بین همونهایی مسابقه بزارید که تو ایران طرفدار دارن (همونهایی که گفتم به اضافه سم فیشر و اون یارو شخصیت دووم 3 و ... الطیر هم ظاهرا جدیدا اضافه شده!!!)
کاملا موافقم
اما به نظرم "لینک" باید توی این مسابقه بیاد تا یه شکست درستی بخوره چون بی خود بی جهت این مرتیکه ی لال همیشه یا اوله یا دوم توی Game Faqs CB

این مرتیکه ی لال
فکر نمیکنم link اینقدر دیگه نفرت انگیز باشه که اینطوری میگید!
به نظر من که شخصیت دوست داشتنی هست حالا قرار نیست که همه تو بازی حرف بزنن
ولی در کل link و سری بازی zelda خیلی طرفدار داره . تو همون gamefaqs چند وقت پیش یه مسابقاتی برگزار شد برای انتخاب بهترین سری بازی که باز zelda تو فینال final fantasy رو شکست داد تا قبل فینال هم غیر این دو بازی super mario , metal gear رسیده بودن ... به هر حال .... ;)

کلا" فکر کنم باید بیخیال این مسابقه بشیم ...
این جور کارا یه ساماندهی اساسی می خواد که کسی از عهده اش بر نمی یاد .
قصد توهین و جسارت به دوستی رو ندارم ولی الان خیلی وقته که کسی از این مسابقه حمایت نکرده ...

توجه داری که سال تحصیلی شروع شده. دیگه همه اونقدر کار دارن که کسی وقت نمیکنه به تاپیک نظر سنجی سر بزنه.
به نظر شما كسي كه مي خواد بياد،تو يه هفته وقت نداره بياد....حالا اصلا چندتا مسابقه با هم تو چند هفته برگزار شن و مثلا تو يه ماه شما وقت نمي كني بياي و به هر كدوم كه خواستي نظر بدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

به نظر شما كسي كه مي خواد بياد،تو يه هفته وقت نداره بياد....حالا اصلا چندتا مسابقه با هم تو چند هفته برگزار شن و مثلا تو يه ماه شما وقت نمي كني بياي و به هر كدوم كه خواستي نظر بدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

این تاپیک خیلی وقته داره خاک می خوره ...
اگه مسابقه ای که قرار بود راه بیافته تا حالا راه افتاده بود و احتمالا" حالا به یه نتیجه ای هم رسیده بودیم ...
ولی حالا که اصلا" مسابقه ای در کار نیست , پس چرا با با هم جنگ و جدال کنیم ؟ ;)

اینجا داره خاک میخوره اما میشه این تایپک رو با یه حیله ای (!!) بالا آورد
الان gamefaqs داره مسابقات شخصیت ها رو برگزار میکنه میتونیم اینجا پی گیری کنیم:
http://www.gamefaqs.com/features/contest/cb5_bracket

فکر کنم بین لینک و ساموئس دعوا بزرگی بشه
ولی من فقط ساموئس!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or