مسابقه در شب و تغییرات هوا در Forza 3 وجود ندارد !

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Che Chou مدیر انجمن Turn 10 اعلام کرد که مسابقه در شب و تغییرات هوا در Forza 3 جایی ندارند.

forza3.jpg

این خصوصیت ممکن است مایوس کننده به نظر برسد ولی از سوی دیگر زیاد بودن تعداد ماشین ها میتواند این ضعف را کاملا از یاد طرفداران این سری پاک کند. در همین رابطه Chou گفته است که اعلام نشدن یک سری مسائل مانند تعداد و نوع ماشین ها نشان از این نیست که بازی از این نظر ضعف دارد ممکن است ماشین های بیشتر و بهتری در اینده برای Forza 3 تایید بشوند. همچنین او گفته است که اطلاعات و جزییات بیشتری نیز وجود دارند که هیچ کدام تا کنون گفته نشده اند و در اینده منتشر میشوند.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
انقدر دوست دارم دسته جمعي يك سري بفرستم مرخصي :biggrin1: از كابران محترم خواهش مي شود بحث مقايسه GT 5 و Forza 3 اصلا توي فروم بازي سنتر ادامه نديد و گرنه من لذت مي برم ..... :biggrin1:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این Che کلا چرت زیاد میگه :D
نبود تغییرات آب و هوا و (شب) رو با تعداد زیاد ماشین جبران میکنن :blink: عجب
من نمیگم این تغییرات آب و هوا و در حین بازی ضروریه، ولی یک چیزی باید بگن که بگُنجه، نه اینکه با این حرف ها بخوان سر بچه رو شیره بمالند.

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام
فورزا 3 نمیشه گفت گیم کوچیکیه ولی نمیشه هم گفت که گیم فوقولاده ای هست باید صبر کرد و دید که چه تغییراتی میدن تا گیم رو بازی نکردیم نباید گفت چتوریه یجورایی این گیم حیسیتی هست

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب بعد از چند سال شاید سبکشو تغییر دادن ;)
من که چشم آب نمی خوره :(
سبک بازی چیش رو تغییر بدن. بازی همینی که هستش هست دیگه. مثلا مثل اینه بیام بگیم COD رو به RTS برگردونیم:biggrin1: نمیشه که!!!!!!!!
منتظر خبر های خوب هستیم
بابت این خبر هم ممنون
ایشالا البته این که خوب نبودش. ولی تو E3 هم گفته بودند که چون بازی رو می خوایم تا کریسمس عرضه کنیم ممکنه این جور چیزا نباشه.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
جدا دلمو صابون زده بودم مسابقات 24 ساعته بزنم به شب هم بکشه!
خیلی نامردن اول دلمونو خوش میکنن بعد میگن نداره:(( خدا ازشون نگذره:biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سوالی که در اینجا پیش میاد اینه که بعد 24Hours of le mans series رو چجوری میخوان تو بازی شبیه سازی کنن؟ مگه قبلا یه سری عکس از بازی نیومده بود که در حین انجام این مسابقات تو بازی گرفته شده بود؟
نکنه میخوان کل این مسابقه رو تو صبح برگذار کنن؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر