مسابقه حدس تصویر (دور دوم)-پست اول تاپیک خوانده شود.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
ok ایندقعه رنگی رو میذارم. ولی از این به بعد هیچکس حق نداره رنگ بازی رو عوض کنه وگرنه دفعه بعد یه عکسی میذارم خدا هم استغفرالله نتونه تشخیص بده !

نه دوست عزیز مشکلی نیست رنگ رو تغییر بدید و... مهم اینه که بتونیم حدس بزنیم مثل همین عکس چند صفحه قبل که شهاب گذاشته بود.
حالا دوباره عکس dioshorned رو نشونمون میدی :D

--------
Duke Nukem

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
ok ایندقعه رنگی رو میذارم. ولی از این به بعد هیچکس حق نداره رنگ بازی رو عوض کنه وگرنه دفعه بعد یه عکسی میذارم خدا هم استغفرالله نتونه تشخیص بده !

ر**ی به عکس بعد اومدی تعیین تکلفیم می کنی؟

عرضه ندارید یه عکس رو از گوگل مخفی کنید همون بهتره که عکس نزارید تا این که اینجوریش کنید

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
به قران اصلن نمیخوره عکس بازی باشه :d

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

X Fire چیه؟
کیه؟
کجاست؟
:d
برو تو سایتش ثبت نام کن بعد برو اسکرین شات

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

به قران اصلن نمیخوره عکس بازی باشه :d

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

برو تو سایتش ثبت نام کن بعد برو اسکرین شات
بولت استروم؟

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
24 بعد از گذاشتن عکس ، اگر کسی جواب نده ، باید خودشون بگن .
سید به خدا اصلا معلوم نیست چیه . انگار سایه ی عکس رو از تو آب نشون داده باشی.
ولی با اون قسمتی که میگه ، یکی فکر کنه ، ما بگیم چه بازیه هست بیشتر موافقم :d بشه 20 سوالی :d من بگم به چه بازی ای فکر میکنم ؟:-/

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
دوستان از این به بعد عکس ها رو به صورت PSD بزارید . ما دانلود میکنیم ، میگیم برای چه بازی ای هست . همه موافقید ؟ اینطوری میشه مسابقه ی سرعت :d
(چند ثانیه به شکلک بالا خیره شو و به چشمک زدنش دقت کن . اون موقع حس واقعی من رو در هنگام نوشتن این پست پیدا میکنی :d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر