مسابقه بهترین تیرانداز بازی های سال

به کدام تیرانداز رای می‌دهید؟

• The Punisher

رای‌ها: 20 37.7%
  • Captain Price

رای‌ها: 33 62.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
خوب مسابقه تموم شد.

کاپیتان 14 بر 8 فرانک پانیشر رو برد.

مسابقه بعد بین Nathan Hill و XIII

XIII​

یه شخصیت کارتونیه که دور قبل در عین ناباوری خیلی رای آورد.من اطلاعات از این کاراتر ندارم

4h3yb6.jpg

Nathan Hill​

نقش اول بازی Resistance (بهترین بازی ps3 در سال 2006)است.او فرمانده ی یک گروهان از سربازانی است که در مقابل تهاجم نژاد کایمرا مقابله میکنند.او به دلایل نامعلومی در مقابل ویروس کایمرا مقاوم است.اسلحه های او از متنوع ترین و جالب ترین اسلحه ها در بین بازی های اول شخص است.
nvr2gm.jpg

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ای بابا.آدمیه دیگه.حالا شما کوتاه بیاین.مجتبی جان بیزحمت اون عکسو پاک کن تا این بروبچ دیگه گیر ندن.
در ضمن دوستان اطلاعات راجع به شخصیت ها قبلا کاملا گفته شده.اگه بعضی شخصیت ها رو نمیشناسید میتونین به اونا مراجعه کنید.;)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
XIII شخصیت اول داستان بازی با همین نام است.که بعد ها به اسم واقعی خود که Jason Fly می باشد پی می برد.XIII در یکی از سواحل New York به هوش میاید و تنها چیزی که در ابتدا نظر او را به خود جلب می کند خالکوبی مرموزی(XIII) روی شانه اش است.(او حافظه خود را از دست داده.)
او به زودی میفهمد که تهت تعقیب یه قاتل و گروهش به نام The Mongoose می باشد.به علاوه XIII از طریق FBI نیز به علت اتحام به همکاری در ترور رئیس جمهور آمریکا در حال تعقیب است.
در طول بازی او به دنبال یافتن هویت پنهان خود و نیز کشف حقایقی از گروه XX می باشد.

اینم خلاصه از شخصیت XIII که در دور قبلی آقا فردین زحمتشو کشیدن.

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
دوست عزیز من که تاحالا با این شخصیت ها کار نکردم بدونم چه شکلین
درسته اما بهتر بود وقتی در رابطه با کاراکتری اطلاعات کافی ندارید به کسی که کار کرده بگید بذاره.(البته منظورم خودم نیست ها .من کاره ای نیستم)آخه اینطوری اطلاعات اشتباه به دست کاربران داده میشه.
Nathan Hill​

نقش اول بازی Resistance (بهترین بازی ps3 در سال 2006)است.او فرمانده ی یک گروهان از سربازانی است که در مقابل تهاجم نژاد کایمرا مقابله میکنند.او به دلایل نامعلومی در مقابل ویروس کایمرا مقاوم است.اسلحه های او از متنوع ترین و جالب ترین اسلحه ها در بین بازی های اول شخص است.
در ضمن اسم کاراکتر هنوز اشتباه مونده.Hale نه Hill

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یه شخصیت کارتونیه که دور قبل در عین ناباوری خیلی رای آورد.من اطلاعات از این کاراتر ندارم

این مورد کاملا تقصیر من بود!!:blushing: سر همون قضیه تمام دوستان FFFan ریختن و به XIII رای دادن!!:biggrin1:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
درسته اما بهتر بود وقتی در رابطه با کاراکتری اطلاعات کافی ندارید به کسی که کار کرده بگید بذاره.(البته منظورم خودم نیست ها .من کاره ای نیستم)آخه اینطوری اطلاعات اشتباه به دست کاربران داده میشه.

در ضمن اسم کاراکتر هنوز اشتباه مونده.Hale نه Hill
حالا شما چه گیری دادید به این.مشکلی دارید...

کاربری که بشناسه کاراتر رو براش فرقی نمیکنه اسمش چجوری نوشته میشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا شما چه گیری دادید به این.مشکلی دارید...

کاربری که بشناسه کاراتر رو براش فرقی نمیکنه اسمش چجوری نوشته میشه
اتفاقا خیلی هم فرق داره. من که الان عاشق سم فیشر همستم خوشم نمیاد یه نفر بیاد اسمشو بنویسه مثلا
Sam Fysher
البته جسارت نباشه ها من فقط می خوام بگم که ماهایی که میخوایم یه اینجور کارایی بکنیم حداقل کاری کنیم که کسانی که اطلاعاتی در مورد شخصیتی ندارن، اون اطلاعات رو اشتباه تحویل نگیرن.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
بچه ها ما که زبونمون مو در اورد این قدر گفتیم نظر سنجی رو عوض کنن ولی عوض نمی کنن.

یکی لطف کنه بهشون بگه شاید حرف شما رو قبول کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر