مسابقات FIFA 2014 مرداد ماه

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
ببخشید دوستان ولی اگر اون روز اول ما مبلغی برای ثبتنام می‌گرفتیم دیگه اینجوری نبود که روز آخر هنوز از گروه یک هیچ بازیی انجام نشده باشه در هر گروه نفراتی بودند که اصلا انگار ن انگار که اومدن توی این تاپیک و نامنویسی کردند من از شرکت کنندگان گروه 2 تشکر میکنم که خیلی زود بازی هاشون انجام دادند.این افراد که اینقدر گرفتارند پس چرا اومدن گیمرتگ خودشونو گفتند یک اقایی میاد یک گیمرتگ میزاره تیمشو نمینویسه چندین روز ب ایشون وقت داده میشه اما یک سر هم به این تاپیک نمیزنه . از دوستانی که همکاری کردند بسیار ممنونم

KING OF PERSIA

mohammad vas

کاربر سایت
Dec 11, 2011
109
نام
mohammad
سلام اقا شما گفتید تا سشنبه وقت دارن بازی کنن با همینا که تا الان بازیاشونو انجام دادن مرحله حذفی رو شرو کنید مسخره شده دو هفتس سه تا بازی می خوان انجام بدن بعدم شما باید برا هر بازی یه روزی خودتون مشخص میردید بعدم میگفتید هرکی نیومده سره بازیش 3-0 باخته
مثلا دوره اول گروه 1
روز سه شنبه تیم x-y و تیم b-a بعد مجبور بودن تو اون روز حتماً بازی کنن

Blue King

کاربر سایت
Oct 11, 2012
67
نام
Ali
آقا باید یه فرقی بینِ ما که وقت گذاشتیم و بازی کردیم و کسایی که ...ــشون هم حساب نکردن باشه دیگه !

به نظر من کــسایی که به موقع حاضر شدن و هستند رو بفرستین مرحله حذفی !!

مرحـلـــه گروهی که جذاب نشد ، بلکه حذفی جذاب شه ..

مــمــنــون

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
دوستان شما میگید نتیجه بازی های انجام نشده را اعلام کنم اخه یه گروه هیچ بازی انجام نداده من باید نتیجه چیو اعلام کنم باید نتیجه ١٢تا بازی یک گروه و صفر صفر اعلام کنم داداشمون پیشنهاد خوبی داد تیم هایی که در مرحله گروهی بازی انجام داده اند چنانچه با جدیت در مرحله حذفی مسابقات و دنبال میکنند نام خودشون و اعلام کنند

Sent from my Xperia S using Tapatalk

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
دوست من تو فروم ثبت نام کرده ولی نمیتونه نظر بده و میخواد توو این مسابقه شرکت کنه
لطفا ادش کنید. GT:J4V4D ONLINE - Team : Barcelona

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر