مسابقات FIFA 14 | XBL

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
دوستان مرحله حذفی شروع شد :d به صورت رفت و برگشت

کسایی که صعود کردن:ar2012 - Mehr@b XBL - fifa2013 - amirhossein61 - Abdolrahim.T - mhgh40 - Minato - Hossein.s

بازی هـــــــــــــــــــــــــــــا:

ar2012 - amirhossein61
Mehr@b XBL - fifa2013
Minato - Abdolrahim.T
mhgh40 - Hossein.s

minato گیمر تکت چیه ؟ مال من اینه ادد کن
Abdolrahim T

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام.من در حقم اجحاف شد.اقاي abdolrahim-t نمياد با من بازي كنه..بازي اول سه دوً از ايشون باختم.در بازي دوم ٢-١ شديم.به محض گل دومم دستگاشون خاموشً ميشه!!!اي كاش دوستان توجيه ميشدن قبل از ورود به بازي ها!!!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام.من در حقم اجحاف شد.اقاي abdolrahim-t نمياد با من بازي كنه..بازي اول سه دوً از ايشون باختم.در بازي دوم ٢-١ شديم.به محض گل دومم دستگاشون خاموشً ميشه!!!اي كاش دوستان توجيه ميشدن قبل از ورود به بازي ها!!!!!

کدوم اجحاف ؟؟ من سی دی بازیم یک هفتست وقتی زیاد توش باشه ارور میده میندازه بیرون اون دفعه هم همین شد
بعدشم من که گفتم چون بازی اوایل نیمه دوم بود کفتم یک نیمه بازی میکنیم نتیجه هم 2 -1 به نفع شماست تو بازی
یعنی نتیجه اون نیمه هرچی شد با این 2 -1 جمع میکنیم
بعدشم شما رفتید و نتوسنتم پیدا تون کنم

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
جالبه؟دوستان خودتون ديديد كه دوست ما دل بخواهي هر وقت عشقش بكشه از بازي مياد بيرون!حتي اگر اون لحظه يه گل خورده باشه!واقعا كه.شما بايد كلا از دور بازي ها كنار برين دوست من.اي كاش تو قوانين ميذاشتين از پذيرش افراد زير ١٥ سال معذوريم!!!!!!!!!!!

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
جالبه؟دوستان خودتون ديديد كه دوست ما دل بخواهي هر وقت عشقش بكشه از بازي مياد بيرون!حتي اگر اون لحظه يه گل خورده باشه!واقعا كه.شما بايد كلا از دور بازي ها كنار برين دوست من.اي كاش تو قوانين ميذاشتين از پذيرش افراد زير ١٥ سال معذوريم!!!!!!!!!!!

ای خداااا
الان وقتی شما گل رو زدید مگه دقیقه 49 نبود ؟؟ و 2 -1 جلو افتادید دیگه
حالا یک نیمه 45 دقیقه ای بازی میکنیم و نتیجه این بازی رو با اون 2 -1 جمع میکنیم
الان دقیقا میشه بگید چه مشکلی هست ؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
مسخره كردي ما رو؟منم هر گلي خوردم دستگا رو خاموش ميكنم.اينجوري اگه باشه كه نميشه.بچه بازيه مگه؟واقعا كه.ايشون بايد اخراج بشن!

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
مسخره كردي ما رو؟منم هر گلي خوردم دستگا رو خاموش ميكنم.اينجوري اگه باشه كه نميشه.بچه بازيه مگه؟واقعا كه.ايشون بايد اخراج بشن!

مثل اینکه کلا اصلا نمیفهمی !! وقتی اونحا 44 دقیقه مونده بود تا تموم شه الان همون قدر بازی کنید چی پیش میاد ؟چه فرقی میکنه ؟؟
چنان میگی انگار دروازه خالی جلوت بوده که سی دی ارور داده

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان مرحله حذفی شروع شد :d به صورت رفت و برگشت

کسایی که صعود کردن:ar2012 - Mehr@b XBL - fifa2013 - amirhossein61 - Abdolrahim.T - mhgh40 - Minato - Hossein.s

بازی هـــــــــــــــــــــــــــــا:

ar2012 - amirhossein61
Mehr@b XBL - fifa2013
Minato - Abdolrahim.T
mhgh40 - Hossein.s

آقا منکه هنوز بازیهامو شروع نکردم چطور تشخیص دادین که این نفرات صعود کردن؟؟؟:))

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
مثل اینکه کلا اصلا نمیفهمی !! وقتی اونحا 44 دقیقه مونده بود تا تموم شه الان همون قدر بازی کنید چی پیش میاد ؟چه فرقی میکنه ؟؟
چنان میگی انگار دروازه خالی جلوت بوده که سی دی ارور داده

اول اينكه ادب داشته باش.دوما اينكه تا گل زدم سي. ي ارور داد؟هر بازي شرايط خودشو داره.منم هر ٥ مين يه بار سي دي ام ارور بده خوبه؟

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
اول اينكه ادب داشته باش.دوما اينكه تا گل زدم سي. ي ارور داد؟هر بازي شرايط خودشو داره.منم هر ٥ مين يه بار سي دي ام ارور بده خوبه؟

ارور بده مشكلي نداره
من چند دفعه سعي كردم مودبانه بگم كه از عمد نبوده و .. ولي مثل اينكه شما اصلا گوش نميديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
اين اقا تا گل خورد اومد بيرون بعد ميگه ارور بده مشكل نداره!واقعا كه.خب اقتضاي سنه ديگه!

خيلي حرف ميزني ها به جاي حرف زدن فردا صبح بيا اون ٤٠ دقيقه رو بازي كن بعدش بازم بيا حرف بزن تا خسته شي

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
خيلي حرف ميزني ها به جاي حرف زدن فردا صبح بيا اون ٤٠ دقيقه رو بازي كن بعدش بازم بيا حرف بزن تا خسته شي

از دوستان ميخوام منو تو يه گروه ديگه قرار بدن كه افراد زير ١٤ سال نباشن تا گل ميخورنبيان بيرون...!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر