مسابقات FIFA 12 ، لیگ بازي سنتر - PS3 (سرور اسپید)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
:xبا سلام خدمت دوستان گلم:x
"لیگ شماره I - ( اسم جام: Bazicent3r)"
images

با توجه که Fifa 12 کم کم داره جاش رو به Fifa 13 میده گفتم قبل اینکه این جریان بیافته چندتا لیگ با کمک هم برگزار کنیم
واسه اولین لیگ اگه دوستان موافق باشن لیگ رو 6 تیمه شروع کنیم و بازی ها رو امشب پنج شنبه و فردا جمعه (15شهریور) انجام بدیم
دوستانی که موافق هستن و دوست دارن تویه دوره اول مسابقات شرکت کنن اینجا اعلام کنن و یوزرهاشون رو قرار بدن تا 6 تیم حریفهاشون رو بشناسن

• جهت جلوگیری از بی مزه نشدن لیگ در بازیهای اخر،و از اونجایی که این اخرین لیگی نیست که داریم در صورتی که شرکت کننده ای دید همش داره میبازه و شانسی نداره برای قهرمانی، ممکنه در بازی ها حاضر نشه یا دیر به دیر بازی ها رو انجام بده برای جلوگیری از این کار در سری بعدی مسابقات شرکت داده نمیشه!!!پس خواهشن به لیگ و دیگران احترام بگذارید.
  • هر کسی که تویه این لیگ شرکت می کنه همون اول می تونه تیمش رو انتخاب کنه و دیگه تیم انتخاب شده قابل تعویض نیست
  • از کسایی که تجربه انجام بازی های لیگ رو دارن درخواست دارم تویه برگزاری این لیگ بهمون کمک کنن(ممنون ميشم دوستان با سابقه در انجام مسابقات fifa اينجا شركت كنند و تجربيات خودشون رو در اختيار ما بزارند و در كنترل كردن بهتر اين مسابقات ما رو ياري كنند)
  • در صورتی که در پایان لیگ دو تیم یا تیم هایی با امتیاز برابر اول شدند،ابتدا تفاضل گل انها در لیگ ملاک هست و اگر ان هم برابر بود بازیه رو در رو ملاک هست.
  • از دوستانی که لیست friendهاشون در psn پر هست خواهشمندم اندازه ی 5 نفری از دوستاشونو پاک کنن
  • هدف ما از برگزاری این لیگ گذشته از سرگرمی و هیجان

تیم های شرکت کننده:(در حال عضوگیری برای جانشینی)
1 - erfanimmortal
2 - aMiN-NooB
3 - MoHaMaD-paras(آیدی درست نیست)
4 - isolationrain
5 - ViUTfull_Omid_98
6 - DrPersian
7 - iranipirooz

با تشکر از همه دوستان

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من هستم
id: aMiN-NooB
احتمالا داداشمم میاد
اگه همه چی ردیف بود بهم خبر بده

ایشالله اگه تا امشب 6نفرمون تکمیل شد بازیها رو شروع می کنیم منتظریم تا بچه ها بیان و ثبت نام کنن و قرعه کشی رو شروع کنیم

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
ایشالله اگه تا امشب 6نفرمون تکمیل شد بازیها رو شروع می کنیم منتظریم تا بچه ها بیان و ثبت نام کنن و قرعه کشی رو شروع کنیم
رو دو نفر ما حساب باز کن ;)

---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:54 PM ارسال شده بود ----------

آیدی داداشم اینه : MoHaMaD-paras

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان ارزوی لیگی خوب براتون دارم!!
ما که بازنشسته شدیم تا فیفا 13;)

فرشاد جان شما که سرور مایی
خیلی دوست دارم یه چند دست با هم بازی کنیم
تا حالا باهات بازی نکردم و فرم بازیت رو نمی دونم
البته این رو بگم که من نسبت به شما خیلی آماتور هستم

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
من اگه این 2 روز باشه هستم. از لیگای طولانی خوشم نمیاد چون اکثراً به نتیجه نمیرسه !
یک لطفی کنید سیستم دفاعی چی هستش ؟
فقط اگه هر 6 نفر توی این 2 روز موافقن شروع کنیم.

psn id : DrPersian

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من اگه این 2 روز باشه هستم. از لیگای طولانی خوشم نمیاد چون اکثراً به نتیجه نمیرسه !
یک لطفی کنید سیستم دفاعی چی هستش ؟
فقط اگه هر 6 نفر توی این 2 روز موافقن شروع کنیم.

psn id : DrPersian

سیستم دفاعی tactical هست
آره این دو روز برگزار می شه و امشب شروع می شه
لطفا همه دوستان همدیگه رو Add کنین
اگه یه لطفی هم کنید همه دوستان شماره موبایلشون رو واسه بنده پیغام خصوصی کنین تا با Sms هماهنگی کنیم
متشکرم
هر کدوم از دوستان پیغام خصوصی داد یعنی شروع امشب مسابقات رو تایید کرده
ممنونم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
رو دو نفر ما حساب باز کن ;)

---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:54 PM ارسال شده بود ----------

آیدی داداشم اینه : MoHaMaD-paras

این آیدی میگه قابل Add شدن نیست!

دوستان مشخصات لیگ برای همه ارسال شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر