مسابقات COD4 ONLINE

سلام دوستان.
طبق یک هماهنگی که بین من و یکی از دوستانم شد این که میخواهیم یک سری مسابقات COD4 اما انلاین برگزار کنیم یعنی خبری از گیمنت نیست.
اول یک چیز مشخص بشه که این مسابقات هیچ جایزه ای ندارد!
دوم این که تیم ها باید 4 نفری باشند و یک نفر باید از طرف اون 3 نفر دیگه بیاد اینجا اعلام امادگی کنه یعنی هر کس که میخواهد بازی کنه نیاد بگه... یک نفر کافیه.
سوم این که اگه کسی نمیتونه تیم جمع کنه بیاد به من پیغام خصوصی بزنه تا اگه شد با چند نفر دیگه یه تیم بشند.
چهارم این که بازی ها TDM یعنی TEAM DEATH MATCH میباشد.
پنجم این که تقلب در بازی ها مساوی حذف کل تیم!!!!!
ششم همه باید نام مشخصی داشته باشند و نام ها نباید تغییر کند.
هفتم داشتن برنامه XFIRE ضروری هست به دلیل این که باید ببینیم ایا دقیقا همان شخص دارد بازی میکند یا یکی دیگه و همه باید ایدی XFIRE خود را بدهند
هشتم این که سری اول بازی ها به طور دوستانه و سری دوم به طور حذفی انجام میگیرد و در اخر لیگ
نهم چنانچه کسی از تیمی در ساعت معین برای مسابقه حاضر نشد کس دیگری نمیتواند جای او را بگیرد و تیم باید 3 نفری بازی کنید
دهم خسته نباشید و امیدوارم این تاپیک از سوی مدیران محترم حمایت شود

در ضمن سرور ما یک قفل دارد که هنگام هر بازی عوض میشود و رمز قفل قبل از بازی به هر دو تیم گفته میشود

این هم ایدی دوست من علی در XFIRE که بازی ها از طرف ایشون و من کنترل میشودali2012
و ایدی من که هر کی خواست اد کنه البته در XFIRE: sohybayern
منتظر تیم های شما هستیم

مرسی

mahdi79

کاربر سایت
Mar 18, 2008
21
نام
Mahdi karimi
تیم Neo خیلی وقته که واسه مسابقات آمادست . اما انگار رقیب نبود . . .

تیم رازور عزیز نیز یک بار به ما پیام داد ولی دیگه خبری نشد . ما که حاضریم . . . درسته یه چند وقتی هست اینترنت ما مشکل داره ولی وقتش که شد حل میکنیم .

از گیم نت StarX هم که دیگه خبری نیست .

===================================

Remember the Neo Team

==================================

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
تيم Neo به شدّت از تيم |Razor| باخت!3v3
:laughing:
جالبيش اينه که ميگفتن PB رو خاموش کنين و يک نفرشون هم که اسمش شبيه به اسم يکی از چيترهای قديم هست و تو تيم Neo هست اواخر بازی PB کيکش کرد!:laughing:

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
سلام دوستان........من ای دی اس ال ندارم و قراردادم با شرکتش تموم شده خیلی وقته..باید تا فردا تمدیدش کنم.......باید ای پی رو هم تغییر بدم و به خاطر همینه که اینترنت نمیام.....مسابقات اصلی چند روزه دیگه حدودا 10 روزه دیگه برگزار میشه به سلامتی.................در ضمن من شنبه تازه خوب شدم...انفلانزا گرفته بودم و در اون مدت هم نمیتونستم بیام اینترنت چون بیمارستان بودم.....................................مسابقات 100% برگزار میشه...

بعدا هم میام تمام سوال هارو اگر کسی سوال کرده جواب میدم......و الان هم دارم جدول مسابقات رو درست میکنم....................................................................

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
هوشنگ تیمتوم بالاخره تکمیله یا نه؟ اگه نیست من هستم.
سهراب اگه من تیم هوشنگینا نیستم. پس تیم ما چی شد؟ یک اعلامیه ای بزنید بد نیست.

این هم ست اسلحه هام هست. ترسیدی؟ :cheesygri

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
راستشو بخوای این PB یه جورایی اشکلاتی دارها !:biggrin1:
چون من یه بار داشتم تو سرور ترکیه بازی می کردم که یه هو از طرف PB ، kick شدم !:confused::confused:
اما Cheat تو کارم نبودا .... :biggrin1:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
با سلام
بچه ها گیم نت ما 3تا تیم COD4 داره اینترنت گیم نت هم فعلا وضعیتش خوبه هر وقت خواستید مسابقه بدید کافیه به من pm بدید یه تایمی رو Fix میکنیم بازی میکنیم.

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
آقا بیاید یه سری مسابقات دیگه هم بزارید ، تابستونه حال میده ، من پایه ام
xfire id: armanfoxx
تیم هم ندارم ، هر کی جا کم داشت منم رویه بوفه هستم

robot_1357

کاربر سایت
Dec 30, 2007
5
سرور Call Of Duty 4

سلام بچه ها !
یه سرور ایرانی Call Of Duty 4 هست که 24 ساعت هست .
برای پیدا کردن آیپیش میتونید این آدرسو تو Run پینگ کنید به این صورت :
ping persian.servegame.com -t
پُرتشم : 28960
اگه سوالی دارید میتونید با آیدی یاهوی من تماس بگیرید . robot_1357

RockGun

کاربر سایت
Jun 27, 2008
24
با سلام
بچه ها گیم نت ما 3تا تیم COD4 داره اینترنت گیم نت هم فعلا وضعیتش خوبه هر وقت خواستید مسابقه بدید کافیه به من pm بدید یه تایمی رو Fix میکنیم بازی میکنیم.
درود ...
اسم گيم نت ما هم Game One هست .... توي يكي از شهرستان هاي شيراز ...الان البته همه امكان آنلاين بازي كردن نداريم .... گيم نت شما كجاست ...؟ هر جا بشيد ما ميايم مسابقه بديم.. شرطي هم بازي ميكنيم ...:cool:
اينم ليست تيم ما كه خيلي هاشون توي نت بعضي موقع ها بازي ميكنن ....

GUNS | R O C K
GUNS | RAMBO 4
GUNS | CYRUS
GUNS | GAZ
GUNS | SWORD
GUNS | G O D
GUNS | SNAKE
GUNS | FISHER
GUNS | ZEKE
GUNS | KING

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟