مسابقات COD4 ONLINE

سلام دوستان.
طبق یک هماهنگی که بین من و یکی از دوستانم شد این که میخواهیم یک سری مسابقات COD4 اما انلاین برگزار کنیم یعنی خبری از گیمنت نیست.
اول یک چیز مشخص بشه که این مسابقات هیچ جایزه ای ندارد!
دوم این که تیم ها باید 4 نفری باشند و یک نفر باید از طرف اون 3 نفر دیگه بیاد اینجا اعلام امادگی کنه یعنی هر کس که میخواهد بازی کنه نیاد بگه... یک نفر کافیه.
سوم این که اگه کسی نمیتونه تیم جمع کنه بیاد به من پیغام خصوصی بزنه تا اگه شد با چند نفر دیگه یه تیم بشند.
چهارم این که بازی ها TDM یعنی TEAM DEATH MATCH میباشد.
پنجم این که تقلب در بازی ها مساوی حذف کل تیم!!!!!
ششم همه باید نام مشخصی داشته باشند و نام ها نباید تغییر کند.
هفتم داشتن برنامه XFIRE ضروری هست به دلیل این که باید ببینیم ایا دقیقا همان شخص دارد بازی میکند یا یکی دیگه و همه باید ایدی XFIRE خود را بدهند
هشتم این که سری اول بازی ها به طور دوستانه و سری دوم به طور حذفی انجام میگیرد و در اخر لیگ
نهم چنانچه کسی از تیمی در ساعت معین برای مسابقه حاضر نشد کس دیگری نمیتواند جای او را بگیرد و تیم باید 3 نفری بازی کنید
دهم خسته نباشید و امیدوارم این تاپیک از سوی مدیران محترم حمایت شود

در ضمن سرور ما یک قفل دارد که هنگام هر بازی عوض میشود و رمز قفل قبل از بازی به هر دو تیم گفته میشود

این هم ایدی دوست من علی در XFIRE که بازی ها از طرف ایشون و من کنترل میشودali2012
و ایدی من که هر کی خواست اد کنه البته در XFIRE: sohybayern
منتظر تیم های شما هستیم

مرسی

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
این مسابقه هم چند وقت پیش انجام گرفت که شهاب یکی از بازیکن های ما تا بازی تموم شد و رفت که اینجا مشخص نیست .....
2i12gjs.png

زمان برگزاری مسابقه رو هم یادم نیست!!!!

آخرین ویرایش:

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
راستی راجع به مسابقه رسمیه اول این نکته ام ذکر بشه که اول 4 به 4 بودیم که adsl من قاط زد و قطع شد برا یه مدتی و بعد تیما 3 به 3 ادامه دادن.

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
برای ما بازی دست گرمی نمی ذارید؟دوستانه؟

تیم ما بالاخره قطعیه یا نه؟ اسمش رو هم که نمی دونیم. :confused:

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
سلام.
دوستان طبق مشکلاتی برام پیش اومده و فعلا ای دی اس ال ندارم و مسابقات میفته بعد عید!!ببخشید

تیم مافیا هم به طور کل حذف شد.این تیم در پی یک مسابقه دوستانه که با ما دادن ما متوجه شدیم که چیت زدن و مارو مجبور کردند که فیلمی از چیت زدن این افراد تهیه کنیم که همه چیز رو ثابت کنیم که خیال نکنند مسابقات بدون برنامه هست..

این هم فیلم که اگر کسی خواست دانلود کنه و ببینه که مسابقات با چه نظمی کنترل میشود...
http://www.mediafire.com/?mzt1d9ywwn3

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
بهتره این یاروی noob رو چند وقت از سایت هم اخراج کنیم. :mad:
واقعا بازی اینجوری چه لذتی داره؟؟؟ فقط تیر می زنی.

آقا حالا شما خرابه سیستمتون. یک بازی دوستانه برای ما بذارید. وضع تیم مارو هم مشخص کنید.

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
بهتره این یاروی noob رو چند وقت از سایت هم اخراج کنیم. :mad:
واقعا بازی اینجوری چه لذتی داره؟؟؟ فقط تیر می زنی.

آقا حالا شما خرابه سیستمتون. یک بازی دوستانه برای ما بذارید. وضع تیم مارو هم مشخص کنید.

کار ایشون به سایت ربطی نداره و اصلا شاید تو سایت عضو نباشه و این یه بحث دیگس و به سایت هیچ ارتباطی نداره و جنجال کسی درست نکنه!!پس تمومش کنید دیگه تیمشون حذف شد تا همه بفهمند که مسابقات به چه دقتی انجام میگیرد..

خوب دوست عزیز باید adsl داشته باشم تا بتونم مسابقات رو کنترل کنم!!اگه نداشته باشم چیت ها شروع میشه!!

وضع تیم ها بزودی مشخص میشه..الان یکی دو نفر میخواهن تیم بدن وایسیم اونا هم بدن بعد

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
خوب یک نفر دیگه که قبولش داشته باشید نمی تونه کنترل کنه؟ اینهایی که سرور از خودشون می سازنند. مثل جابر.:confused:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
این سوال ربطی به اینجا نداره ولی دیدم بچه ها توی اون تاپیک نمی ریم.
می شه یکی تمام پرک ها رو بگه چی هستند و چی کار می کنند.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر