مسابقات مقدماتي ESWC 2010 - تاپیک شیراز و اصفهان

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان عزیز و گیمر شیرازی و اصفهانی اول به این لینک برین خودتون همه چیزو میفهمین
http://cyberg.ir/index.php?option=c...on&catid=9:-&Itemid=45&comment_id=274#josc274
خوب خودتون فهمیدین موضوع چیه اما موضوع اصلی اینه که توی این مسابقات مهم شیراز و اصفهان فعلا نمایندگی ندارن و این تاپیکو زدم که عزیزان گیمر در شیراز و اصفهان بیان و با هم یه همفکری بکنیم برای پیدا کردن یه گیم نت خوب برای معرفی به مسئولین مسابقات اگرم کسی از الان گیم نتی مد نظرش هست به مسئول گیم نت بگه تا به این شماره زنگ بزنه برای اینکه گیم نتش نماینده بشه
02188781500 جناب آقای ذولفقاری
لطفا دوستان اینجا بیان و با هم هماهنگ باشن که به نتیجه مطلوب برسیم

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
بابا من خودمو کشتم ولی انگار تو این اصفهان کسی دلش برای این گیم بازای لایق و حرفه ای اصفهانی و حتی خود شهر اصفهان نسوخته که بیاد و یه نمایندگی ناقابل را بگیره.من و دوستم دو ساله که برای مسابقات مجبوریم به قم بریم و با خستگی راه و غربت مسابقات را انجام بدیم.البته من سال اول تونستم مقام سومی را در قم کسب کنم و به مرحله نهایی صعود کنم ولی چه فایده....!

mahdi8063

کاربر سایت
Dec 24, 2009
4
سلام دوستان من یکی از رفقای خودم رو میشناسم که گیم نت داره ، 10 تاسیستم هم داره که سیستم هاش هم بدرد بخور برای بازی هستن ولی مشکل اینجاس که این گیم نت رفیقمون ملک شهره ، اگه میخاین و میدونین مکانش مناسبه یه میل به من بزنین تا بهش بگم ببینم چی میشه ، ولی 90 درصد قبول میکنه
mahdi8063@gmail.com

راستی مانیتورهاش ال سی دی سامسونگه ها !!! یه موقع این اسپانسر مسابقات یعنی LG ایراد نگیره

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
قانون شماره 3) از انتخاب عناوینی همچون: تورو خدا کمکم کنید، خیلی مهم، هر کی می تونه جواب بده، نیاز به پاسخ فوری، چطوری می تونم، کرک می خوام، بدو بیا تو، ... جدا خودداری فرمایید.

اسم تاپیک تغییر کرد

مسابقات مقدماتي ESWC 2010 - تاپیک شیراز و اصفهان

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام دوستان من یکی از رفقای خودم رو میشناسم که گیم نت داره ، 10 تاسیستم هم داره که سیستم هاش هم بدرد بخور برای بازی هستن ولی مشکل اینجاس که این گیم نت رفیقمون ملک شهره ، اگه میخاین و میدونین مکانش مناسبه یه میل به من بزنین تا بهش بگم ببینم چی میشه ، ولی 90 درصد قبول میکنه
mahdi8063@gmail.com

راستی مانیتورهاش ال سی دی سامسونگه ها !!! یه موقع این اسپانسر مسابقات یعنی LG ایراد نگیره
منم تو مطهری دیدمش.خداییش گیم نت خوبیه.اما مکانش زیاد جالب نیست تا مرکز شهر خیلی فاصله داره.

mahdi8063

کاربر سایت
Dec 24, 2009
4
منم تو مطهری دیدمش.خداییش گیم نت خوبیه.اما مکانش زیاد جالب نیست تا مرکز شهر خیلی فاصله داره.

نه بابا اون که نه ، اون که شما میگی کجای مطهریه ؟؟؟
این رفیق من مغازش مفتحه

بعدش 1 : کسایی که میخان بیان بهتر از اینه که برن قم و اطراف
2 : هم این که یه تاکسی مشکل رو حل میکنه براحتی

خلاصه فقط برای راحتی دوستان گفتم وگرنه برای من که فرقی نداره

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
نه بابا اون که نه ، اون که شما میگی کجای مطهریه ؟؟؟
این رفیق من مغازش مفتحه

بعدش 1 : کسایی که میخان بیان بهتر از اینه که برن قم و اطراف
2 : هم این که یه تاکسی مشکل رو حل میکنه براحتی

خلاصه فقط برای راحتی دوستان گفتم وگرنه برای من که فرقی نداره
خوبه.میشه آدرسشو بدی تا یک پنچ شنبه برم ببینم چه خبره؟؟
حالا تاریخ این مسابقات چه جوریه؟؟؟
(میشه بیشتر در مورد در مورد اصل خود مسابقات توضیح بدین؟)

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
mahdi8063@gmail.com

سلام دوست عزیز.:smile:ببین شما حتما با این دوستتون صحبت کنید و هر جوری میشه راضی اش کنید که یه نمایندگی برای مسابقات بگیره.خود آقای یوسف نژاد که مسئول برگزاری بازیهاست گفته که هر استانی بخصوص اصفهان نمایندگی میخاد فقط کافیه یه تماسی با من بگیرن.که این مطلب را در سایت رسمی مسابقات http://cyberg.ir میتونی پیگیری کنی.واقعا هم برای اعتبار خود گیم نت و هم برای استان اصفهان خیلی خوبه! و گیم بازانی مثل ما دیگه مجبور نشیم این همه راه رو بریم یه شهر غریب و کلی خستگی راه و استرس اضافی و نا آشنا بودن با جو آنجا را تحمل کنیم.اینا رو که میگم بر اساس تجربه خودم دارم میگم که مطمئنا برای هر کسی این مشکلات بوجود خواهد آمد!;)نتیجه قطعی رو شما حتما به من از طریق پیام خصوصی در میان بگذارید.چون که من تو سایبرگ دیدم نمایندگی شهرهای زیادی را اعلام کرده اند که هنوز شهر اصفهان در بین آنها نیست.:(در ضمن ثبت نام در مسابقات تا پایان بهمن ماه وقت داره!

mahdi8063

کاربر سایت
Dec 24, 2009
4
خوب دوستان حالا که اینطوریه اجازه بدین من برم مغازش و ازش بپرسم میتونه این کارو قبول کنه و اگه قبول کرد اونموقع به رفقای عزیز اطلاع میدم که باهاش تماس بگیرن و برن وضعیت گیم نتو ببینن که برای این کار مناسب هست یا نه ...
ایشالا تا دو یا سه روز آینده خبرشو بهتون میدم
فقط به من بگین این قضیه تا کی وقت داره ؟؟ منظورم پیگیری برای نمایندگی هست ؟؟

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
خوب دوستان حالا که اینطوریه اجازه بدین من برم مغازش و ازش بپرسم میتونه این کارو قبول کنه و اگه قبول کرد اونموقع به رفقای عزیز اطلاع میدم که باهاش تماس بگیرن و برن وضعیت گیم نتو ببینن که برای این کار مناسب هست یا نه ...
ایشالا تا دو یا سه روز آینده خبرشو بهتون میدم
فقط به من بگین این قضیه تا کی وقت داره ؟؟ منظورم پیگیری برای نمایندگی هست ؟؟
دوست عزیز فقط عجله کن و حتما با مسئول برگزاری مسابقات یعنی آقای یوسف نژاد تماس بگیرین!وقتی نمونده!:(

mahdi8063

کاربر سایت
Dec 24, 2009
4
سلام دوستان من با این رفیقم صحبت کردم ، ببخشید دیر شد اینم به این خاطر بود که رفته بود سنندج ...

حالا شمارشو گرفتم ، مسئولانی که میخان شرایط مسابقه رو با ایشون در میون بزارن و گیم نت اایشون رو انتخاب کنن ، اگه میخان یه پ خ برام بزارن تا شمارشو براشون بفرستم

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوست عزیز میشه بگی این مسابقات FIFAGROUP آدرس دقیقش کجاست و چه زمانی برگزار میشه؟
خانه اصفهان
خیابان گلستان
گیم نت آرام

شرمنده دقیقا یادم نبود :D

برید توی سایت FIFAGROUP.Net
قسمت لیگ حرفه ای
اونجا نوشته همه چیو

من که فک نکنم بتونم بیام :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر