مسابقات حضوري PSP (تهران)

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
tekken _ bornuot خيلي كيف مي ده

البته اگه تو تهران بودم با يوشيميتسو جام طلاي قهرماني تكن رو به دست مي اووردم

ببينم نمي شه از طريق اينترنت با هركس كه داخل هر كجا هست psp مسابقه داد؟

دوغ

آخرین ویرایش:

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
خوب معلومه كه هيچ كس نداره وقتي اكثرا نمي دونن از كجا انتظار داري داشته باشن ؟ بگو شايد بعضيا امكاناتشو داشته باشن مثل بعضيا كه تو شهرستانن و دوست دارن بازي كنن اينطوري خوب يك توضيح مختصر با وسايلشو وعكس بده مطمعنم همه استقبال مي كنن

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
خوب معلومه كه هيچ كس نداره وقتي اكثرا نمي دونن از كجا انتظار داري داشته باشن ؟ بگو شايد بعضيا امكاناتشو داشته باشن مثل بعضيا كه تو شهرستانن و دوست دارن بازي كنن اينطوري خوب يك توضيح مختصر با وسايلشو وعكس بده مطمعنم همه استقبال مي كنن

يكي جواب منو بده اين طوري شايد همه بتونن شركت كنن

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
در جواب دوست خوبمون Rock Lee :
بايد بگم كه اول بايد adsl داشته باشي. بعدش دو حالت داره:
1. يه مودم ساده ي سي هزار تومني usb مي خري + يه wifi-max (يه وسيله كوچيك هست كه اي دي اس الت رو به صورت امواج تا شعاع فكر كنم ده بيست متري پخش مي كنه كه بتوني با psp دريافتش كني)
wifimax هم دقيق خبر ندارم ولي فكر كنم حداقل پنجاه تومن باشه.
2. يه مودم روتر دار مي خري كه تنهايي كار حالت اول رو انجام ميده قيمت هم از نود تومن هست تا بالا

البته مي توني به غير از adsl حالتهاي ديگه اي هم هست ولي اونا گرونتر ميشه.
پ.ن: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1683

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
دوغ

در جواب دوست خوبمون Rock Lee :
بايد بگم كه اول بايد adsl داشته باشي. بعدش دو حالت داره:
1. يه مودم ساده ي سي هزار تومني usb مي خري + يه wifi-max (يه وسيله كوچيك هست كه اي دي اس الت رو به صورت امواج تا شعاع فكر كنم ده بيست متري پخش مي كنه كه بتوني با psp دريافتش كني)
wifimax هم دقيق خبر ندارم ولي فكر كنم حداقل پنجاه تومن باشه.
2. يه مودم روتر دار مي خري كه تنهايي كار حالت اول رو انجام ميده قيمت هم از نود تومن هست تا بالا

البته مي توني به غير از adsl حالتهاي ديگه اي هم هست ولي اونا گرونتر ميشه.
پ.ن: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1683

ممنون دستت درد نكنه

اينجا وسايل ارزونه راحت مي رم مي خرم ممنون

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
من هم شاید باشم
بازی هم به نظر من
مدال آف هانر
ساکر
کال آف دیوتی
تنیس هم هر دو رو هستم
فقط زودتر خبر بدید تمرین کنیما
محل هم مرکز کامپیوتر شهرک غرب(نزدیک خونمون) یا هرجایی که بشه اومد

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
خوبه پس شد تير اندازي وورزشي ولي مسابقات ماشيني هم بزاريد

راستيييييييييييييي يك نفر هم به عنوان فيلم بردار بزاريد كه تمام مسابقات رو ضبت كنه و ابلودش كنه ما همه ببينينم

خيلي كيف ميدههههههههههههه

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
ما 4 نفریم کرج Ace بازی میکنیم حرفه ای! کسی پایه بود تهران یا کرج قرار بزاریم جمع بشیم بازی کنیم.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
(خواهشا كامل و با دقت بخوانيد)
به به به به. خوشحالم. مثينكه اين تاپيك داره به يه جاهايي مي رسه:love: . از مديران گرامي هم كه پاشون به اين تاپيك باز شد:cool:. داشتم مي شمردم حدودا الان ده نفر شديم :cheesygri.
خودم ، mehdi-psp ، Perspective ، mehran ، Capitan Tom ، Ham3d ، aabc ، SUPERMHR ، momkhbpsp ، Konami
البته يكي دو نفر دقيقا حضورشون رو اعلام نكردن، دو نفر هم شرط بازي گذاشتن كه اميدوارم به بازي هاي ديگه راضي بشن.
بين بازي ها هم كه شمردم تا الان PES 09 با پنج راي بيشترين راي رو آورده. با اينكه خودم طرفدار فيفا هستم ولي خب فعلا قبوله. دور اول بازي ها PES09 مگه اينكه با اضافه شدن نفرات جديد و راي اونها تغيير كنه. بعد از pes هم فيفا و تيكن هر كدوم سه راي دارن.
خب الان يكي مي مونه مكان كه دو سه نفر بيشتر جواب ندادن. تا الان پارك لاله، پارك نياوران، تيراژه - پارك پرديسان - پايتخت - ميلاد نور - مجتم تجاري شهرك غرب، معرفي شدن. من خودم پاساژ پايتخت و پارك لاله رو تاييد ميكنم. پايتخت چون جاش خوبه و پارك لاله هم چون مركزيتش بيشتره. خواهشا روي مكان هم نظر بدين.
زمان : پنج شنبه 25 تير 88 (ميشه هفته ي بعد) بعد از ظهر {فكر كنم خوبه ديگه؟! وقت تمرين هم هست. اگه نظر ديگه اي هست بگين)
در مورد مبلغ ورودي مسابقات هم بگين. من مي گم اگه قراره باشه فعلا براي بار اول همين هزار تومن اگه دوستان موافق باشن خوبه تا ببينيم بعدها چي ميشه.

پ.ن: با نظر دوست خوبمون ROCK LEE در مورد دوربين موافقم. من خودم نمي تونم ولي اگه كسي امكاناتشو داره بگه. فيلم برداري هم نه. همون عكاسي كافيه. يه دوربين پنج مگاپيكسل ساده هم باشه خوبه.

سريع تر نظراتتون رو در مورد مكان و زمان و مبلغ بگين (مخصوصا اين 9 نفر)

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
اه بابا عكس كه كيف نمي ده يك نفر كامل از مسابقات فيلم بگیره که بزاريد تو سايت مثل فيلم سيناميي با تخمه افتاب گردون بشينيم نگاه کنیم

مثلا فوتبال ها رو فیلم بگیریدتا لاعقل ما نميايم بتونيم ببينيم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر