مسابقات بازیهای رایانه ای(WCG)

سلام و خسته نباشید به کاربران عزیز بازی سنتر
من میخوام توی مسابقات بازیهای رایانه ای امسال شرکت کنم
اما اطلاعاتی در این مورد ندارم
ممنون میشم هر کسی که اطلاعاتی داره در این تاپیک بنویسه و کاربران دیگر نیز بهره مند شوند
WCG

ps3reza

کاربر سایت
Mar 22, 2008
52
نام
سید رضا
سوال

من تو این سایت ثبت نام کردم ام در آخر ایمیلی که از سایت باید فرستاده بشه رو نفرستاد و
faild send
میده
حتی با چند ایمیل دیگه ام انجام دادم اما ایمیل نفرستاد
باید چی کار کنم؟

erfan666

کاربر سایت
Nov 1, 2006
142
نام
نامعلوم
من تو این سایت ثبت نام کردم ام در آخر ایمیلی که از سایت باید فرستاده بشه رو نفرستاد و
faild send
میده
حتی با چند ایمیل دیگه ام انجام دادم اما ایمیل نفرستاد
باید چی کار کنم؟

مال من هم همینطور شد (دیگه سایتی که ایرانی توش دخیل باشه بهتر از این نمیشه{بلا نسبت بازیسنتر}:-")
ولی نوشته شما رجیستر شدی و ID شما بعد بعد از 27 ساعت فعال میشه ;)
حالا ببین راست میگه !(من بعید میدونم:confused:)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

متاسفانه امسال به احتمال زیاد مسابقات wcg در ایران برگذار نخواهد شد دلیلش هم عدم حمایت سامسونگ از این بازیها در ایران است

طبق گفته ادمین wcg، صبر کنید و منتظر تصمیم نهایی مسئولین samsung باشید

Dear Iranian Gamers

As Lots of you have contacted us about finding a solution for participating in grand final or holding WCG in Iran , we have to inform you , Samsung Electronics ,national sponsor of World Cyber Games in Iran ,is not going to support WCG event for this year. We are not sure if this decision is permanent or not , so please stay tuned​

من موندم سامسونگ با این بازار وسیع در ایران چطور همچین تصمیمی مبنی بر عدم حمایت از این بازیها میگیره

در کل واقعا حیفه لغو شدن این مسابقات، جو فوق العاده ای داشت... یه سالن پر گیمر ! و همه در رشته خودشون حرفه ای...

موفق باشید

آخرین ویرایش:

ps3reza

کاربر سایت
Mar 22, 2008
52
نام
سید رضا
M

خیلی ممنون از راهنماییتون
اگه خبری جدید از این مسابقات پیدا کردید لطف کنید بنویسید
آخه من خیلی دوست دارم توی این مسابقات شرکت کنم

آخرین ویرایش:

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
منم پارسال fifa 07 شرکت کردم ولی امسال میگن چون سامسونگ اسپانسر نشده برگزار نمی شه...:((
می خاستم امسالو بترکونم:cool:

HITMAN.47

کاربر سایت
Jul 18, 2008
54
اين مسابقان WCG كال آف ديوتي 2 شبكه رو هم پشتيباني ميكنه
ميخوام شزكت كنم چطوري بايد ثبت نام كرد ؟
آخه توي Call Of Duty 2 بي رقيبم :)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام اين تاپيكو امروز ديدم و مي خواستم يك اطلاعات كوچيكي كه در مورد اين بازيها دارم و بهتون بدم چون يك 3 سالي ميشه تو رشته Pro تو مسابقات شركت ميكنم و آخرين بارش كه سال پيش بود تو اين رشته مقام سوم مشهد و آوردم ولي سالهاي پيش نتيجه اي نگرفتم.
يكم اطلاعات در مورد Pro كه بتونم به اطلاع بعضي دوستان كه كم اطلاعتر هستند برسونم اينكه :
1- دوربين زمان بازي در اين رقابتها Normal است (كه خود سيستم بازي گذاشته) كه بايد بازي شه ولي ميتونين با توافق طرفين اگه خواستين Wide هم بكنين كه اكثراً موافقت نمي كنن. (سري اول من يك ضدحالي خوردم كه كسي دوربين رو نميزاشت عوض كنم)
2- با كيبورد نمي تونين بازي كنين و فقط بايد با گيم پد بازي كنين.
3- براي بازي بايد حتماً تيشرت LG كه اسپانسر بازي ها بوده رو بپوشين.
4- هزينه ثبت نام 3000 تومان است.
5- داور فقط رو رندوم بايد باشه و توافقي نيست.
6- بازي ها همه تايمش 10 دقيقست.
اينا اطلاعات لازم براي بازي Proست كه به نظر من كسي كه مي خواد تو اين رشته شركت كنه حتماً بايد بدونه!
نكته :
1- هيچ موقع فكر نكنين بازي شما از همه خوب تره چون سر 3 سوت گل ميخورين!
2- هيچ موقع براي كسي كري نخونين چون اگه به پستتون بخوره لهتون ميكنه!
3- هميشه دفاعتون رو محكم بچينين!

اين مسابقان WCG كال آف ديوتي 2 شبكه رو هم پشتيباني ميكنه
ميخوام شزكت كنم چطوري بايد ثبت نام كرد ؟
آخه توي Call Of Duty 2 بي رقيبم :)
هيچ موقع اونم تو ايران فكر نكن از همه بازيت خداتره! دوستانه گفتم;)
كال آو رو فكر نكنم ولي بازيهايي كه معمولاً ميزارن ايناست :
War Craft 3 (مپ Dota اگه اشتباه نكنم)
Track Mania Nations
FIFA
Pro
اگه اشتباه نكنم همينا بود.
اميدوارم بكار بچه ها اومده باشه!!;)

HITMAN.47

کاربر سایت
Jul 18, 2008
54
با سلام
حيف شد مسابقات WCG كال آف ديوتي 2 رو پشتيباني نميكنه :(
ولي شما دوست عزيز(oveis_timbland) كلمه خداتره و امثال اينارو هيچ وقت به كار نبر چون خوب نيست و در مورد خودم اطمينان دارم چون حتي جهاني (Online) هم بازي كردم و هميشه تو تيم خودم اول بودم (جدي ميگم) فقط 1 يا 2 بار دوم شدم متاسفانه اونم توي قسمت Deathe Math الان 2 سالي هست (به صورت حرفه اي) كه توي گيم نت ها برنده ميشم و حالا اين به كنار جهاني هم كه بازي ميكنم توي تيم خودم (المان يا آمريكا) كه هستم اول ميشم من هيچ وقت از چيزي كه اطمينان ندارم صحبت نميكنم :)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام عزيز من تواناييهاي شمارو منكر نميشم ولي من منظورم اين بود كه تو ايران بازيكن خوب هميشه يكي هست كه (خودم رو مثال ميزنم) رودست ما باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر