مسابقات انلاین | FiFA World

22260224592008438220.jpg

سلام دوستان
همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست اینجا میخوایم برای بازی FiFA World که یک بازی ورزشی
فوتبال و Free To Play هست مسابقات برگزار کنیم
این بازی بعد از اپدیت اخیری که داد بسیار زیبا تر شده و گرافیک بازی به کل تغییر کرده و دیگر از باگ های قبلی خبری نیست
برای اولین سری مسابقه ها نیاز به هزینه وروردی و ... نیست
قوانین مسابقات این هست :
1- انتخاب زمان مسابقه به عهده دو طرف بازی کننده هست به طوری که میتونید در طول هفته مسابقتون رو برگزار کنید
2- بازی ها دوستانه هست و افراد باید با تیم های ultimate team خود حاضر بشن و فرقی برای قوی بودن یک تیم یا ضعیف بودن ان وجود ندارد
3- تمامی نتایج در تاپیک اعلام میشود با عکس از سوی دو طرف بازی و اگر یکی از player ها از بازی دیسکانکت بشه فردای ان روز باید ادامه بازی برگزار بشود
4- مسابقات به شکل اول گروهی و بعد حذفی هست بعد از رسیدن به تعداد مشخصی در همین تاپیک مشخص میشود که در چه تاریخی مسابقات برگزار میشود
5- هر کسی که میخواد شرکت کنه همینجا اعلام میکنه و عکس از ترکیبی که میخواد باهاش بازی کنه رو همینجا میزاره و لیست ذخیره بازی کناش هم زیر عکس اعلام میکنه
نکته : تا 1 روز مانده به بازی خود میتوانید ترکیبی که معرفی کردید را تغییر دهید و همینجا اعلام کنید
به دوستان خود در origin اطلاع دهید
aminjavdan
Masoud_MVP
r-stark-6taieya
MHE2010
m2relax
Evilbax
Captn_IR_MR
هر هفته دو بازی از هر گروه انجام میشود و در نهایت مانند هر کاپ دیگری
2 نفر اول هر گروه به مرحله بعد راه پیدا میکنند

58084300632869193146.jpg

لیست بازی های گروه A
هفته اول
r stark 6taieya - Masoud MVP

m2relax - Captn_IR_MR
هفته دوم
r stark 6taieya -
m2relax
Captn_IR_MR - Masoud MVP
هفته سوم
r stark 6taieya - Captn_IR_MR
m2relax - Masoud MVP

94237848285540034777.jpg

لیست بازی های گروه B
هفته اول
aminjavdan - Evilbax
هفته دوم
Evilbax - MHE2010
هفته سوم
MHE2010 - aminjavdan
اپدیت مسابقات سری اول
زیر هر گروه بازی های اون گروه مشخص شدند و دو نفری که اسمشان زیر هر گروه به عنوان هفته اول تا سوم آمده
بازی ها در روزهای هفته برگزار میشود پس از بین روز ها یکی رو انتخاب کنید و به توافق برسید
ولی در هر هفته تنها یک بازی میتوانید انجام دهید ( هر نفر )
کسانی که تمام هماهنگی های لازم رو انجام دادند باید توی تاپیک تاریخ و ساعت را اعلام کنند و بعد از بازی نیز نتیجه رو اعلام کنند
لطفا تا یک روز قبل از بازی خود ترکیب خود را همینا اعلام کنید
مهم ترین قانون : بعد از اتمام هر بازی دو طرف در پست مجزا توی spoiler عکس از نتیجه بازیشون رو قرار میدن
دوستان دقت کنید از فردای روز اعلام گروه بندی ها میتونید بعد از هماهنگی بازی کنید

آخرین ویرایش:
دوستان من سیستمم داره درست میشه....حیف عکس از ترکیبم ندارم.... ولی ترکیبم تقریبا بی نام و نشون ولی خیلی خوبه...ترکیب من سری آ بود.....بازیکنای سری آ خیلی سرعتی هستن....مخصوصا محاجما....تیم من ماله ۲۰۱۳ هست :D فقط یه سری ۲۰۱۴ هستن....

تایید میشه شرمنده نشد عکس بگیرم

راستی دادا....انقدر دلم واسه ایباربو تنگ شده که نگو....واقعا پایه ی تیمم بود....آخرا هم هافبک هام رو توپ کرده بودم....پیرلو و بورخا والرو.....عالی بودن هر دوتا عالی....
راستی بروبکس...یه سوال توپ....من چون خیلی وقته بازی نکردم یه سری بازیکنای توپ دارم که دیگه پیدا نمی شن....مثل زانتی که دیگه پیدا نمیش.....اونا رو بزارم حراج به نظرتون خوب فروش میره؟؟؟؟؟

راستی دادا....انقدر دلم واسه ایباربو تنگ شده که نگو....واقعا پایه ی تیمم بود....آخرا هم هافبک هام رو توپ کرده بودم....پیرلو و بورخا والرو.....عالی بودن هر دوتا عالی....
راستی بروبکس...یه سوال توپ....من چون خیلی وقته بازی نکردم یه سری بازیکنای توپ دارم که دیگه پیدا نمی شن....مثل زانتی که دیگه پیدا نمیش.....اونا رو بزارم حراج به نظرتون خوب فروش میره؟؟؟؟؟
اسم ایباربو رو نیار دیگه :| خودت میدونی واسه چی میگم :دی
حالا خودت بیاای فیفا قیمتا رو ببینی حساب کار دستت میاد.:دی

اسم ایباربو رو نیار دیگه :| خودت میدونی واسه چی میگم :دی
حالا خودت بیاای فیفا قیمتا رو ببینی حساب کار دستت میاد.:دی
استاد ایبازبو که بحثش جداست.....قیمت ها هم منظورتو نفهمیدم....راستس بچه ها :::::((((((یه خبر بد.....از تعمیرگاه برام زنگ زدن....گفتن امیدی به سیستمت نیست......دارم شرایط رو بررسی می کنم ببینم می تونم یه سیستم خوب بگیرم....

دوست عزیزمون MHE2010
اصلا توی origin جواب نمیدن لطفا توجه کنن که برای امروز بازی رو انجام بدیم
من تازه همین الان لوگین کردم و پیامی هم برام نیومده..
به هرحال من امروز کامل وقت دارم .شما چه ساعتی که میتونی بازی رو انجام بدی ؟

خوب دوستان من و MHE2010
هم با هم بازی کردیم و نتیجه 4-0 به نفع ایشون شدمن هم از مسابقات انصراف میدم چون اینترنتم خیلی ضعیف شده و مشکلات شدیدی داره نمیتونم دیگه بازی کنم دوستان

i9;3568326]راستتی دادا....انقدم واسه ایباربو تنگ شده که نگو....واقعا پایه ی تیمم بود....آخرا هم هافبک هام رو توپ کرده بودم....پیرلو و بورخا والرو.....عالی بودن هر دوتا عالی....
راستی بروبکس...یه سوال توپ....من چون خیلی وقته بازی نکردم یه سری بازیکنای توپ دارم که دیگه پیدا نمی شن....مثل زانتی که دیگه پیدا نمیش.....اونا رو بزارم حراج به نظرتون خوب فروش میره؟؟؟؟؟[/QUOTE]

سلام داداش.ایشالا وضعیت سیستمت زود تر ردیف بشه که دلمون واست خیلی تنگ شده :(
ایباربو که کلا اگه یه شوتش گل نمی شد شبشو صبح نمیکرد
یادته باهاش بهت گل می زدم:d
راستی یه سوال

چطوری میتونم توی بازی زیاد پول جمع کنم؟ بعضیا یهو پنجاه شصت هزار سکه میاد تو دستشون ولی من بیشتر از 10000 به عمرم ندیدم:d

i9;3568326]راستتی دادا....انقدم واسه ایباربو تنگ شده که نگو....واقعا پایه ی تیمم بود....آخرا هم هافبک هام رو توپ کرده بودم....پیرلو و بورخا والرو.....عالی بودن هر دوتا عالی....

یا باید پک بخری و شانس بیاری یه بازیکن خوب بهت بده یا باید بری بازیکن ارزون بخری گرون بفروشی..:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or