مسابقات افلاین 2013 + جایزه (New)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
مسابقات را بانام خدا شروع میکنیم.
قوانین:
1-مسابقات به صورت کامپیوتر با کامپیوتر هستش و شما ترکیب را میدهید و من بازی ها را برگزار میکنم.به صورت باشگاهی.
2-مسابقات فقط به 6 نفر شرکت کننده نیاز دارد و هر کس که بیاد و شرکت کند در اخر که ثبت نام تکمیل شد اولویت بندی میشود ویک قرعه کشی انجام میشود.
3-از انجام هر گونه درگیری بین اعضا =اخراج از مسابقات.
4-انتقادات پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.
5-جایزه به نفر اول در جام حذفی سیم کارت اعتباری ایرانسل یا همراه اول به صورت پست اهدا می شود.
مرحله اول تیم هارو انتخاب کنید
شما باید یکی از تیم های باشگاهی از قبیل باشگاه های انگلیس و اسپانیا و حتی برزیل و لیگ ایران و لیگ پرتغال رو انتخاب کنید.
مرحله دوم خرید بازیکن و فروش
اگر می خواهید در مسابقات شرکت کنید خواهشمندیم حداقل 5 بار به این تاپیک سر بزنید!!!
وقتی از طرف من اعلام شد هر تیم 100 امتیاز داره و باید بازیکن بخره یا بفروشه یا اگر نمی خواد خودش هست وتیمش
وقتی بازیکن می خرید یا می فروشید این جوری اعلام کنید مثلا:
نام بازیکن:................تیم مبدا:.................تیم مقصد:...................قیمت:............. ...
وقتی خرید بازیکنان تموم شد و مهلت به پایان رسید ترکیب تیموتون رو به من بدید به یاد داشته باشید اگه یک بار به من دادید دیگه ترکیب عوض نمیشه و نمی تونید بازیکن بخرید یا بفروشید.لطفا ترکیب تیم را به صورت پیام خصوصی به من ارسال فرمایید.

گفت و گو بین هر دو تیم فروشنده و خریدار در این جا الزامی است.
در ضمن نمی تونید از تیم هایی که مربی ندارند بازیکن بخرید بخرید.
مرحله سوم شروع بازی ها
وقتی زمان اعلام شد مسابقات شروع میشه
خوب یا علی تیم انتخاب کنید.

---------- نوشته در 08:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:27 PM ارسال شده بود ----------

شما در ابتدا می تونید در فصل نقل و انتقالات بازیکن بخرید و بفروشید و با انجام بازی های دوستانه تیم خودتون رو محک بزنید.
خوب دوستان درباره لیگ باید بگم هر کی لیگ رو ببره 400 سکه به اون به عنوان جام داده می شه و کسی که دوم شد 300 سومین نفر 200 و چهارمین نفر 100 سکه پاداش داده می شود بعد با اون سکه ها تیمشون رو قوی می کنه با استفاده از بازیکن خریدن و فروختن و خلاصه خودش رو برای جام حذفی اماده می کنه اونجا از این 6 تیم 4 شرکت کننده ای که به ترتیب در رده های 1 و 2 و 3 و 4 هستند به جام راه پیدا می کنند و هر کی برد جایزه
سیم کارت اعتباری ایرانسل و همراه اول به او طبق انتخابش برای او پست می گردد

دوستان عزیز بعضی موقع ها 2 تیم در رده های یک و دو با هم امتیازات مساوی هستند و معلومه هر کدوم دوست دارند به رده اول برند.که امیدوارم در این بازی ها پیش نیاد

برای تشخیص اول گل های زده رو بررسی می کنیم اگه بازی با هم مساوی بودند به گل های خورده اگر بازم شانس با ما یار نبود مساوی بودن باید یک بازی بین ان ها صورت می گیرد دیگر مساوی در اون بازی معنی نداره یکی حتا باید پیروز بشه هر کی برد فقط 1 امتیاز به اون داده می شه که بره رده اول.

درباره کارت زرد و قرمز

هر بازیکنی که یک کارت قرمز بگیره تو یک بازی نمیتونه شرکت کنه.
هر که بازیکنی که 3 کارت زرد بگیره هم یک بازی محرومه

333pooriya333

کاربر سایت
Oct 3, 2011
13
چقدرفوتبال دوستا کم شدن یعنی کسی نیست برای ثبت نام؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:08 AM ارسال شده بود ----------

ثبت نام کنید سرگرم بشیم هم مهارتمون رو تو مربی گری محک بزنیم!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر