مزایده فروش Xbox 360 Elite Console 120 GB Hard Drive Jtag

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Rating - 95%
19   1   0
سلام
تاریخ ساختش 2009 هست و با برد زیکاتر یا یه همچین اسمی توسط یکی از بچه های گل بازی سنتر جیتگ شده ( علیرضا اگه بشناسید :D)
فکر نمی کنم بیشتر از 20 تا بازی باهاش تموم کرده باشم. اومدم با جیتگ کردن بازی های دانلودی برم که اونم قسمت نشد کلا 3 تا بازی دانلودی فکر کنم باهاش تموم کردم
کنسول واقعا تمیزه و الان فقط به دلیل وقت کم چند روزی هست نرسیدم گرد و خاک روش رو بگیرم برای همین یه مقدار توی عکس گرد و خاک روش نشسته که البته من همیشه هر چند وقت یه بار کنسول رو به کل باز می کردم و کاملا خاکهای داخل کنسول رو با بلور میگرفتم . در این حد نگه داری شده!
کاملا سالمه و هیچ مدل مشکلی نداره . یه هارد بهش بزنید می تونید ساعت ها ازش لذت ببرید. همه مدل برنامه ای واسه اجرای بازی ها روش نصبه. نیازی هم به LT 2-3-4-5 هم نداره چون جیتگ یعنی صفا سیتی :D
این قسمت رو حتما قبل از پست دادن تو تاپیک بخونید!!!
قیمت پایه رو 650 تومن میزارم
تا یک هفته 10 روز این تاپیک دست نمی خوره .یعنی شما میاید قیمت اینجا میزارید که البته سعی کنید تساعدی باشه نه تنازلی :d یعنی یکی میگه 660 بعدی بگه 670 . بعد از این یه هفته ده روز میام تاپیک رو باز می کنم و به آخرین و بالاترین پیشنهاد PM می زنم و اطلاعات مربوط به واریز وجه رو بهش میدم که واریز کنه
یعنی اصلا به من PM نزنید و فقط قیمتتون رو اینجا بزارید. PM بزنید پاسخی داده نمی شه. اگه ابهامی هست اینجا مطرح کنید برطرف کنم.
خواهشا فقط قیمت بزارید. تحلیل نکنید که فلان جا این قیمت داد و تو نمی دی
واسه خودش کنسول محشریه خداییش و اگه می تونستم بازی کنم به هیچ عنوان نمی فروختمش پس لطفا تو سره مال نزنید
من قم هستم و هزینه ارسال هم به عهده خریدار هست
موفق باشیم

Attachments

• 20120821_171228.jpg
    20120821_171228.jpg
    62 KB · مشاهده: 65
  • 20120821_161943.jpg
    20120821_161943.jpg
    110.3 KB · مشاهده: 27

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Rating - 95%
19   1   0
من فکر کردم وسایل خودتو میفروشی کلا اینجا کاسبی میکنی

99.99 درصد وسایلی که اینجا فروختم ماله خودم بوده و فقط یه بار یه سری از خرت و پرت های رفیقم رو اینجا واسه فروش گذاشتم که اونم یه دونش بیشتر فروش نرفت
اینم ماله خودمه
تو همونی هستی که بهت Move فروختم؟! اگه اون باشی که واقعا متاسفم واست.

---------- نوشته در 03:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:26 PM ارسال شده بود ----------

قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری.
نمیدونم چرا اینقدر نسبت به دستگاه j-tag کم لطفی میشه
:-/
واقعا
کنسول معمولیش رو الان دارن 600 دسته دوم می فروشن دیگه
650 قیمت خیلی مناسبی هست واسه این کنسول که جیتگ هم شده

HAJJI

کاربر سایت
Aug 30, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام
عزيز من هم يدونه xbox 360 limited gears of war دارم . نو نو فقط از جعبه باز شده براي lt3 . تمام متعلقات هم حتي دست نخورده داخلشه . اگه خواستين پي ام بديد عكس هم براتون بذارم چون ظاهرا فقط عكس اپلود شده بايد بذاري. قيمت 700

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
Rating - 100%
4   0   0
اول از همه یهupppppppppppp
دومش اینکه اگه این کنسول جیگر رو یه ماه زود تر رو کرده بودی خودم رو هوا میزدمش. اما یه ماه پیش به لطف معین جان یه کنسول گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر