مرگ جوان تايلندي بر اثر بازي كردن بيش از حد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
73796070932433462234.jpg

جسد جواني 24 ساله به خاطر پرداختن بيش از حد به انجام بازي هاي ويدئويي بر روي صندلي كامپيوترش پيدا شد.

پليس در روز پنجشنبه دليل مرگ اين فرد را اين طور اعلام كرد كه به دليل اعتياد اين شخص به بازي هاي كامپيوتري و بيداري هاي مكرر شبانه وي در مقابل كامپيوترش جان خود را از دست داده است.

جسد بي جان اين جوان 24 ساله به دنبال يكي از همين رقابت هاي شبانه در استانSamut Songkhram درجنوب غربي شهر بانكوك دراتاقش و بر روي صندلي پيدا شد.

در مصاحبه اي تلفني كه افسر Chaichana Boonrod يكي از پليس هاي محلي با AFP داشته عنوان كرد كه:

"او واقعا علاقه ي زيادي به بازي هاي كامپيوتري داشت و به جز زماني كه به تخت خوابش مي رفت هميشه از صبح زود تا نيمه هاي شب مشغول بازي بود."

پليس در آخر اضافه كرد كه جسد وي بايستي براي مشخص شدن علت دقيق مرگ مورد كالبدشكافي قرار بگيرد.

منبع

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
من كه خودم نهايت هر دو ساعت ي بار خسته ميشم و ي استراحتي به خودم ميدم...در كل شايد روزي ٥-٦ ساعت بازي كنم ولي واقعا فكر اينكه از صبح تا شب ي كله بازي كنم ديوونم ميكنه!
افراط تو هيچ كاري خوب نيست!
ايشونم خدا بيامرزه!
داداش روزی 5 6 ساعت خیلیه:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خوش به حالش . این کارو زندگی نداشته ؟
با اینکه دیوانگی بوده اما کلا خدا بیامرزتش

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
بر اثر بازی کردن بیش از حد؟!

از این خبرا زیاد دیدم/دیدید...میخوان بچسبونن به بازی،بار اولشون نیس که.

هنوز که کالبد شکافی نکردن ببینن بر اثر چی بوده،هیچ بشری بر اثر ذل زدن به مانیتور نمیمیره،از همین الان تا 1 هفته دیگه بشینید پای مانیتور ،هیچی نمیشه ولی،اگه ایست قلبی اتفاق بیوفته که بر اثر بی خوابی بیش از حد بوده یا در مورد کیس ایشون کمبود غذا و آشامیدنی های لازم رو هم میشه اضافه کرد،مغزی هم اگه بود که بر اثر دریافت نکردن خون هست،دقیق هم معلوم نیس چند ساعت بازی میکرده،آیا استراحتی هم داشته یا نه.هزار تا دلیل دیگه میشه جور کرد،ممکنه بیماری خاصی داشته و...

البته از این که ایشون دیگه خیلی زیاده روی کرده شکی نیس،ولی اگه بخوایم بگیم فقط به خاطر بازی کردن بوده خیلی خنده داره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
داداش روزی 5 6 ساعت خیلیه:biggrin1:

5 ساعت خیلیه..؟ من الان از بازی کردن تنفر پیدا کردم ولی حداقل 5 ساعت بازی میکنم.. قدیم روزی 15 ساعت بازی نمیکردم خوابم نمیبرد

خوش به حالش . این کارو زندگی نداشته ؟
با اینکه دیوانگی بوده اما کلا خدا بیامرزتش

تو که خودت بالای 15 ساعت بازی میکنی..!

dream maker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
36
من خودم یه مدت قفلی زده بودم رو گیم روزی 17-18 ساعت بازی میکردم ادامه میدادم دست کمی از این بیچاره نداشتم تیکم گرفته بودم همش گردنم و شونم میپرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر