مروري كامل بر عناوين لانچ (Launch) كنسول Wii U

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

ugh610.jpg

با نزديك شدن به تاريخ عرضه كنسول Wii U كه با توجه به تاريخ ذكر شده توسط خرده فروشي هاي مختلف November 18 مي باشد اخبار مرتبط با اين كنسول بيشتر و بيشتر مي شود.حال اگر شما تصميم به خريد كنسول Wii U داريد و در انتظار آن هستيد خالي از لطف نيست كه مروري بر عناوين لانچ آن ( عناويني كه به صورت همزمان با عرضه رسمي كنسول به بازار عرضه مي شوند ) داشته باشيد.

1. New Super Mario Bros. U

اگر شما منتظر تجربه عنواني خاص و متفاوت از بازي هاي موجود در بازار هستيد پس حتما اولين عنواني كه نظر شمارا جلب ميكند New Super Mario Bros U خواهد بود كه نمي توانيد مانند آن را بر روي كنسول ديگري مشاهده كنيد.

2. Assassin’s Creed III

تا به امروز افراد زيادي بازي ACIII را بر روي ديگر كنسول ها تجربه كرده اند اما شايد تجربه اين عنوان بر روي كنسول Wii U آن هم به همراه صفحه لمسي اين كنسول تجربه اي متفاوت باشد هرچند تا به حال بازي هاي زيادي از اين مورد استفاده كرده اند اما همچنان اين صفحه لمسي جذاب و هيجان انگيز است.

3. Batman: Arkham City Armored Edition

اگر شما به هر دليلي يكي از بهترين بازي هاي سال گذشته را از دست داده ايد اين بهترين زمان براي شماست تا از تجربه اين بازي لذت ببريد. همچنين در كنار اين بازي مي توانيد از تمامي DLC منتشر شده براي اين عنوان به همراه ويژگي هاي جديدي كه به اين بازي اضافه شده است مانند استفاده از صفحه لمسي كنسول Wii U استفاده كنيد.

4. Call of Duty: Black Ops II

شما مي توانيد از عنوان بسيار محبوبCall of Duty: Black Ops IIنيز بر روي اين كنسول لذت ببريد و از ويژگي هاي تازه اي كه به دليل امكانات controller اين كنسول به بازي اضافه شده است نهايت استفاده رو بكنيد.هر چند هنوز هم با تمام اين موارد به نظر ميرسد كه بازي كردن اين عنوان با دسته معمولي يا موس PC لذت بخش تر است.

5. Skylanders Giants

نسخه هاي قبلي از سري محبوب Skylanders Giants در نسل گذشته عالي عمل كردند و توانستند طرفداران زيادي را به خود جذب كنند حال اگر شما مي خواهيد تجربه اي متفاوت بر روي كنسولي متفاوت را داشته باشيد اين بازي يكي از بهترين گزينه ها است.

6. Epic Mickey 2: The Power of Two

بازي Epic Mickey به عنوان يك بازيplatformer در زمان خود موفق عمل كرد و طرفداران زيادي به اين بازي و كنسول Wii روي آوردند اما به نظر ميرسد كه عنوان Epic Mickey 2: The PowerofTwo چيزي بهتر و زيباتر از گذشته را ارائه ميدهد.پس شما حتما براي بازي كردن اين عنوان آن هم به همراه امكاناتcontroller مخصوص اين دستگاه حتما به يك Wii U احتياج خواهيد داشت.

7. Darksiders II

پس از عرضه موفق عنوان Darksiders II بر روي كنسول هاي اين نسل و PC بار ديگر اين عنوان به دنيايي تازه اما اين بار با تمام DLCهاي گذشته و به همراه تعدادي سلاح و زره جديد قدم خواهد گذاشت و تجربه اي بهتر از گذشته را به ارمغان مياورد.

8. Rabbids Land

خرگوش هاي بامزه كه حتي در سري محبوب Rayman هم حضور داشتند اين بار به دنيايي تازه وارد ميشوند و تجربه اي تازه را به ارمغان مياورند.اميدواريم كه Ubisoft توجه بيشتري به اين عنوان بكند و تجربه اي عالي را براي مخاطبان به ارمغان بياورد.

اين كنسول در تاريخ November 18 عرضه ميشود. نسخه 8GB اين كنسول با قيمت $299 و نسخه $349 آن شامل يك عدد كنسول Wii U با حافظه 32GB، يك عدد شارژر دسته و يك نسخه از Nintendo Land به فروش ميرسد.

Source

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
بازی ها خوبی هستند ولی با توجه به اینکه بیشترشون قبلا منتشر شدن , گرافیکشون هم تفاوت آنچنانی نداره , آیا ارزش خرید دارند ؟ از نظر من که خیر ...

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بازی ها خوبی هستند ولی با توجه به اینکه بیشترشون قبلا منتشر شدن , گرافیکشون هم تفاوت آنچنانی نداره , آیا ارزش خرید دارند ؟ از نظر من که خیر ...
البته من خودمم از اين سياستي كه نينتندو در پيش گرفته اصلا خوشم نمياد ولي فكر كنم با اين كنسول هم در آينده اي نزديك به موفقيت برسه;)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كاش سوني و مايكرو هم همزمان با وي يو ريليز ميكردن نه به فروششون ضربه ميخورد و اينكه بعضيا عجله نميكردن وي يو رو بخرن بعدم پشيمون بشن:(

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
Holy Sh*t I'm Soooooooooo Hyped!!!!!!!

خوب واقعا آدم خوشش نمياد من نميدونم آخه عرضه بازي هاي اين نسل تو كنسول نسل بعد چه فايده اي داره:dالبته نمي خوام صدتا نقل قول بشه و دعوا راه بيوفته من خودم از Wii U بدم نمياد و اگه پول داشتم حتما ميرفتم سمتش:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این لیست کامل نیست و فقط یه سری از بازی های لانچ هست
اسم تاپیک باید عوض بشه چون خیلی ها رو به اشتباه میندازه
عناوینی مثل Picman 3 و ZambiU که به احتمال زیاد واسه لانچ امریکا آماده هستن ولی معلوم نیست که قصد نویسنده از آماده کردن این لیست چی بوده؟! اگه قراره افراد آگاه بشن از عناوین کنسول این چه مدل لیست دادنه که بازی های اصلیش توش نیست؟!
مترجم خبر هم که خیلی نسبت به متن نویسنده وفا دار بوده!! و هر چی نفهمیده جاش از خودش مایه گذاشته.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
این لیست کامل نیست و فقط یه سری از بازی های لانچ هست
اسم تاپیک باید عوض بشه چون خیلی ها رو به اشتباه میندازه
عناوینی مثل Picman 3 و ZambiU که به احتمال زیاد واسه لانچ امریکا آماده هستن ولی معلوم نیست که قصد نویسنده از آماده کردن این لیست چی بوده؟! اگه قراره افراد آگاه بشن از عناوین کنسول این چه مدل لیست دادنه که بازی های اصلیش توش نیست؟!
مترجم خبر هم که خیلی نسبت به متن نویسنده وفا دار بوده!! و هر چی نفهمیده جاش از خودش مایه گذاشته.

درسته محمد خود خبر هم گفته كامل نيست و فقط بخشي از بازي هارو مرتب كرده و تعدادي از مواردي كه مورد نظرش بوده رو قرار داده
اگه هم نويسنده منظورت بنده هستم كه نميدونم والا من تو GI كار نميكنم به خودشون بايد بگين چرا اينارو گذاشتن.

نيازي به فهميدن نيست چون چيز خاصي براي ترجمه نداره مثلا استفاده از يه گيم پد چيزي نيست كه من بخوام حالا عينا معني كنم يا با جمله بندي خودم در موردش توضيح بدم فكر نكنم انقدر مشكل ساز باشه كه تو خوندن كسي اختلال ايجاد بكنه...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
درسته محمد خود خبر هم گفته كامل نيست و فقط بخشي از بازي هارو مرتب كرده و تعدادي از مواردي كه مورد نظرش بوده رو قرار داده
اگه هم نويسنده منظورت بنده هستم كه نميدونم والا من تو GI كار نميكنم به خودشون بايد بگين چرا اينارو گذاشتن.

نيازي به فهميدن نيست چون چيز خاصي براي ترجمه نداره مثلا استفاده از يه گيم پد چيزي نيست كه من بخوام حالا عينا معني كنم يا با جمله بندي خودم در موردش توضيح بدم فكر نكنم انقدر مشكل ساز باشه كه تو خوندن كسي اختلال ايجاد بكنه...
مشکل تیتر خبر شماست که زدی کامل با اینکه نیست و توی خبر هم چنین چیزی گفته نشده
قسمت دوم شما مخاطب من نیستی و نیازی به پاسخ دادن نیست
الان این متن به نظر شما با چیزی که شما ترجمه کردی یکیه؟
1. New Super Mario Bros. U
It's kinda sad that most of the Wii U launch games I want to play are also available on another system. If you're buying a new system you probably want to have an experience that you can't get anywhere else. Enter Mario to deliver more co-op platforming action
یا این یکی

5. Skylanders Giants
Both Wii and Wii U versions of Activision's monstrously successful action game use the same portal to take your toys from the real world into the game world. So if you already have a Wii portal, you're halfway to getting Giants' 40 new creatures into your Wii U
چیزی که شما ترجمه کردی تقریبا هیچ ربطی به اینا نداره

اصلا کجای خبر گفته که تا به امروز افراد زيادي بازي ACIII را بر روي ديگر كنسول ها تجربه كرده اند که شما آوردی؟ یا اینکه بازی کردن بلک اوپس با موس بهتره؟
اتفاقا خیلی هم مشکل سازه. وقتی شما یه ترجمه خبر میزاری که نقل قول کسی دیگه است اگه میخوای خودتم نظر بدی باید کامل نظر اون رو از نظر خودت جدا کنی نه اینکه نظر خودت رو بندازی تنگش

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
مشکل تیتر خبر شماست که زدی کامل با اینکه نیست و توی خبر هم چنین چیزی گفته نشده
قسمت دوم شما مخاطب من نیستی و نیازی به پاسخ دادن نیست
الان این متن به نظر شما با چیزی که شما ترجمه کردی یکیه؟
آره اولي رو كه گفتم خودم قبول دارم در بالا هم اشاره كردم ممدجان.

تو اون يكي مورد هم ميدونم اصلا اون مواردي كه شما اشاره كردي رو نگفته ولي خود نويسنده ميتونه جملاتي رو به عنوان مكمل به متن خبر اضافه بكنه البته در صورتي كه به خبر اصلي ضربه اي وارد نكنه.
براي مثال وقتي تاريخ عرضه يه بازي مشخص شده و ازش اطلاعات اومده و تو يه خبر در مورد اون موارد توضيح داده نشده ما مي تونيم به عنوان مكمل اون اطلاعات رو به خبر خودمون اضافه كنيم تا خبر بهتر جامع تر بشه هيچ وقت نميايم بگيم چرا تو اين چيزي كه اضافه كردي جمله بنديت اينجوريه يا چرا چيزي رو از بيرون متن اصلي خبر وارد كردي هرچند حالا اين دو مورد خيلي به هم ربط ندارند ولي چون لطمه اي به خبر اصلي وارد نشده فكر نكنم مشكل ساز باشه عزيز;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر