(مرحله نهایی) رای گیری بهترین های 2022 - BaziCenter Community Awards

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
سلام به همه شما عزیزان

با سومین دوره از جوایز انجمن بازیسنتر در خدمت شما هستیم. همونطور که خیلی از شما احتمالا اطلاع دارید، BCA از سال 2020 کار خودش رو شروع کرد که در اون سال The Last of Us تونست به جایزه ی بهترین بازی سال دست پیدا کنه. در دوره ی2021 حتی نامزدهای هر بخش هم توسط رای کاربران مشخص شدند و در نهایت Psychonauts 2 بهترین بازی سال شد.

BCA2022BN1.jpg

قبل از هر چیز جا داره از NaRiiMaN - Z-fan و Akiba عزیز که در انتخاب نامزدها نقش بسیار مهمی داشتند (و همچنان دارند) تشکر ویژه ای داشته باشم. بله درست متوجه شدید، امسال هم مثل دوره ی اول در سال 2020، نامزدها از پیش انتخاب شده هستند.

امسال حدود 30 بخش داریم. هر بخش شامل 5 یا 6 گزینه میشه. در هر روز رای گیری، 3 بخش معرفی میشه و شما باید از هر بخش یک گزینه رو بصورت ارسال پست در همین تاپیک انتخاب کنید.

نکات مهم:
1- همونطور که مشخصه این تاپیک هیچ ارتباطی با The Game Awards و یا هر Award Show یا GOTY List دیگه ای نداره.
2- امکان حضور همه بازیهای عرضه شده تا پایان سال 2022 وجود داره.
3- بازیهایی که در سال 2022 وارد Early Access شده اند، واجد شرایط حضور در نظرسنجی ها نیستند.
4- بازیهایی که در سال 2022 از Early Access خارج شده اند، واجد شرایط حضور در نظرسنجی ها هستند.
5- بازیهایی که قبل از سال 2022 عرضه شده باشند، فقط در یک بخش واجد شرایط خواهند بود. (به غیر از یکی دو مورد خاص)
6-فقط عناوینی که "عرضه جهانی" آنها در سال 2022 باشد، واجد شرایط هستند.

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید

نظرسنجی بخش های 22-23-24:​

22_BesRPGBCA2022.jpg

23_BesCharacterBCA2022.jpg

24_BesXboxGameBCA2022.jpg
Elden Ring
A plague tale
A plague tale

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا قصد پایین آوردن ارزش نظر سنجی رو ندارم ولی بنظرم باید یکم بیشتر براش تبلیغ بشه تعداد شرکت کننده ها بره بالا، کلا 10-15 نفر ثابت دارن رای میدن فک کنم کلا :-"

منم که چون خیلی از بازیای امسالو بازی نکردم دلم نمیاد ندیده رای بدم ولی خب این دفعه چون پست دادم میدم :> :D

Elden Ring

Malenia

Pentiment

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
آقا قصد پایین آوردن ارزش نظر سنجی رو ندارم ولی بنظرم باید یکم بیشتر براش تبلیغ بشه تعداد شرکت کننده ها بره بالا، کلا 10-15 نفر ثابت دارن رای میدن فک کنم کلا :-"

منم که چون خیلی از بازیای امسالو بازی نکردم دلم نمیاد ندیده رای بدم ولی خب این دفعه چون پست دادم میدم :> :D
من فکر میکنم بخاطر اینه که جای تاپیک خیلی کمکی بهش نمیکنه.
خیلی بهتر میبود اگر برمیگشت همون صفحه اخبار.
اگه با مدیر/ناظم های سایت هماهنگ بشه فکر کنم روند رای گیری خیلی بهتر بتونه ادامه پیدا کنه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,582
نام
Mehrdad

Elden Ring

Malenia

Pentiment
دلیل اصلی بی سر و صدا بودن تاپیک به نظرم ماهیت جدی و مرتبی هست که کل نظرسنجی و مهم تر گردانندگان تاپیک پیش میبرند، که خب ادمیزادی ترین حالت قضیه هم همینه دیگه :D

وگرنه اگه یک مقدار چاشنی کل کل و زد و خورد و جنگ و دعوا هم بهش اضافه میشد، مثلا شبیه مرحوم تاپیک x vs y، احتمالا اینجا هم لشکرکشی و سازمان دهی و تعدادی زخمی و کوشته (:D) داده میشد :D

نمیدونم من حقیقتا این کاره نیستم و ایده خاصی به ذهنم نمیرسه که جمع رو گسترش بده و فضا رو داغ کنه، ولی شاید بشه دوره های بعد، با یک سری حرکات خلاقانه، این جا هم شلوغ پلوغ و تبدیل به میدون جنگ کرد :D

به دوستان برونگرا و این کاره و با سابقه، نیاز هست :D

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
دلیل اینکه اینجا خیلی ها نمیان این هست که عزیزان ایستگاه فن اگر یکی از خودشون این تاپیک رو میزد(مثل همونی که هر سال میاد یه تاپیک شبیه میزنه و عکس بازی های سونی رو توی چش و چال ملت میکنه) الان در جای جای تاپیک عکس های گنده و زوم شده بازی های ایسگاه رو میدیدیم و نمیدونم کلی هم اینجا شلوغ و فضای نون به هم قرض دادن می‌دیدیم ولی خداروشکر این طور نشد و همه بدون هیچ حاشیه دارن انتخاب میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر