مرجع درخواست SAVE بازی های PS3

<hako>

کاربر سایت

essi 10

کاربر سایت
100% شده. از قرار معلوم همه collective ها رو گرفته و 5 ساعته روی crushing تموم کرده.
دانلود
100% شده
دانلود
93% کامل شده
دانلود
ممنون
ولی هیچکدوم کار نکرد:(
من خودم رو 70% بودم یه یهو دیگه سیو ام رو نخوند و میزنه new game
مشکل از چیه؟؟؟؟!!!!
اگه rebug بریزم مشکلم حل میشه؟

Kavigne

کاربر سایت
درود ...
با تشکر از دوستانی کهSave ـهای بازی Heavy Rain رو گذاشتن ؛ اما :
این بازی بر خلاف خیلی دیگه از بازیها ، وقتی روی saveـش میرم و میزنم کپی ، ارور میده و میگه اجازه کپی کردنشو ندارین .
به درک :D !
با فایل منیجر مولتی من رفتم توی فایلهای هارد کنسول رو گشتم ، یه جایی به اسم 0000001 رو پیدا کردم و دیدم بعله ، مثکه سیوها اینجا میرن .
دو تا پوشه سیو بازی رو کپی کردم توی همون جا ، بازی رو لانچ کردم و دیدم همه چپترها باز و قابل بازی هست ! کلی شاد شدم اما . . . وقتی هر کدوم از چپتر ها رو انتخاب میکنم تا بازی کنم ؛ متاسفانه دوباره بر میگرده به اون منوی بازی ...
من یه احتمال میدم دلیلش این باشه که بازی من ، موو ادیشن هست و کدش اینه : BCAS20107
ولی اونایی که شما گذاشتین برام هیچکدوم این کد نیستن :( اگر کسی Save ـهای بازی با این کد رو داره ، لطف نه و بذاره ممنونش میشم

SoroshBC

کاربر سایت
درود ...
با تشکر از دوستانی کهSave ـهای بازی Heavy Rain رو گذاشتن ؛ اما :
این بازی بر خلاف خیلی دیگه از بازیها ، وقتی روی saveـش میرم و میزنم کپی ، ارور میده و میگه اجازه کپی کردنشو ندارین .
به درک :D !
با فایل منیجر مولتی من رفتم توی فایلهای هارد کنسول رو گشتم ، یه جایی به اسم 0000001 رو پیدا کردم و دیدم بعله ، مثکه سیوها اینجا میرن .
دو تا پوشه سیو بازی رو کپی کردم توی همون جا ، بازی رو لانچ کردم و دیدم همه چپترها باز و قابل بازی هست ! کلی شاد شدم اما . . . وقتی هر کدوم از چپتر ها رو انتخاب میکنم تا بازی کنم ؛ متاسفانه دوباره بر میگرده به اون منوی بازی ...
من یه احتمال میدم دلیلش این باشه که بازی من ، موو ادیشن هست و کدش اینه : BCAS20107
ولی اونایی که شما گذاشتین برام هیچکدوم این کد نیستن :( اگر کسی Save ـهای بازی با این کد رو داره ، لطف نه و بذاره ممنونش میشم

زحمت کشیدی !
3 ساعت خودمو کشتم گفتم سیو ها اونجاست می گی رفتی گشتی پیدا کردی ؟ :d
ببین بعضی از بازیها قابلیت سیو ریختن رو ندارن .
برای همین باید اون کاری رو که در مورد Fake Save Owner توی Rebug 3.55.2 انجام بدی .
برو توی گوگل سرچ کن ببین اصلا برای Game ID بازیت سیوی روی نت هست ؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند