مربیگری آنلاین در trophy manager

سلام
من دیدم هیچ جایی تو نت فرومی درباره ی دومین بازی مربیگری آنلاین محبوب بعد از هتریک یعنی تروفی منیجر نیست
گفتم اینجا به بحث راجع به این بازی بپردازیم البته من خودم حدود 1 ماهه که عضوش شدم ولی تقریبا تمام چیزاشو یاد گرفتم و میتونم سوالاتونو جواب بدم

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
خوب آدرس سایتش کو ؟

اینجور که من شنیدم بین این بازیهای مربیگری، Hattrick از همه بهتره، انصافا هم تکه، ولی به درد اهلش می خوره ( که من نیستم :D )

skullizard

کاربر سایت
Aug 5, 2008
94
خوب آدرس سایتش کو ؟

اینجور که من شنیدم بین این بازیهای مربیگری، Hattrick از همه بهتره، انصافا هم تکه، ولی به درد اهلش می خوره ( که من نیستم :D )
دارم یه آموزش براش می نویسم که همه چی رو توش توضیح میدم
منم که گفتم هتریک بهتره ولی مشکلش اینجاست که هر هفته یک یا دو بازی داری واسه همین زیاد سر زدن نمیخواد کسایی که مثل من عاشق هتریک اند حوصلشون سر میره واسه همین گفتم اینم معرفی کنم

skullizard

کاربر سایت
Aug 5, 2008
94
آموزش trophy

سلام
امیدوارم این مطلب که توسط خودم نوشته شده بهتون کمک کنه
اول از همه ثبت نام
برای ثبت نام به این لینک مراجعه بکنید http://trophymanager.com/register.php
Language:زبان مورد نظر
Country: کشور محل زندگی (ایران)
Club name:اسم مورد نظر برای باشگاه
e-mail: ایمیل شخصی
Confirm:تکرار ایمیل شخصی
Login:نام کاربری
Password:پسوورد
Confirm:تکرار پسورد
خوب ثبت نام تموم شد حداکثر تا 48 ساعت دیگه یه میل از trophy بهتون میرسه که باقی ماجرا رو توضیح داده
آشنایی با منو ها
Clubhouse
·Clubhouse
اطلاعات کلی باشگاه از قبیل تعداد تماشاگر ها ،بازی های آینده ،اسپانسر و غیره رو میتونید اینجا ببنید
·Fixtures
·برنامه بازیها (شامل بازیهای انجام شده و بازی های آینده)
·Finances
·حسابداری(شامل خرج ها ودرآمد ها وهمچنین بودجه باشگاه)
·Inbox
·پیغام ها
·Fita license
·و بالاخره قسمت مهم کار برای تازه کارها شما در این قسمت می تونید لیسانس مربیگری بگیرید گرفتن ای لیسانس اجباری نیست ولی در صورتی که موفق به کسب اون بشید علاوه بر مبلغ قابل توجهی که دریافت می کنید امکانات بیشتری به شما داده میشود
Squad
·Squad
اطلاعات بازیکنان تیم(شامل سن،مهارت ها،پوست بازی و غیره)
·Line-up
ترکیب تیم (شما تو این قسمت میتوننید انواع formation ها و tactic های تیم را تنظیم کنید)
·Saved teams
ذخیره تاکتیک ها
·Statistics
آمار و ارقام راجع به بازیکنان شما
·Youth development
آکادمی جوانان(شما هر هفته میتونید به این قسمت سر بزنید و مهارت های یک بازیکن جوان که بصورت اتفاقی به شما داده میشود را دیده و در صورت تمایل وی را جذب کنید برای اینکار علاوه بر مهارت ها به درجه potential او نیز نگاه کنید هر چه درجه بالاتر باشد بازیکن با استعداد تر است)

Training
·Training regimes
انتخاب نوع تمرین(باید 4 نوع تمرین رو بر اساس نیاز تیم انتخاب کنید )
·Assign players
تعین تمرین بازیکنان(با توجه به مهارت های بازیکنان هر بازیکن رو در یکی از 4 نوع تمرین انتخاب شده قرار دهید)
·Assign coaches
مشخص کردن تمرین دهنده هر گروه(در ابتدا باید حتما حداقل یک مربی به خدمت بگیرید)
Tournament
·League
جدول لیگ
·Cup
جدول و برنامه ی جام حذفی
·Friendly
بازی های دوستانه
·National
بازی های ملی
·International
بازی های جهانی
Transfer
·Transfer list
برای خرید بازیکن به این قسمت مراجعه می کنید و مشخصات بازیکن ایده عال خود را وارد میکنید اسامی بازیکنان ایده عال را می توانید ببنید شما نی توانید به بازیکن مورد نظر پیشنهاد بدهید یا او را وارد لیست خرید shortlist کنید
·Shortlist
لیست خرید
·Your bids
پیشنهاد های شما
·Transfer history
تاریخچه خرید و فروش بازیکنان باشگاه
Stadium
با خوندن توضیح هر یک از امکانات می تونید اون رو upgrade و یا expand کنید توجه کنید که هرچه بیشتر به استادیوم ودیگر چیز ها توجه کنید تعداد هواداران بیشتر خواهد شد همچنین درآمد هفتگی شما نیز افزایش خوهد یافت
·Pitch
امکانات استادیوم
·Foods and merch
امکانات غذایی مجموعه و مغازه ها
·Facilities
امکانات باشگاه
·Hire staff
استخدام مربی و استعداد یاب
·Stadium
استادیوم وتنظیمات مربوط به گنجایش آن
Community
انجمن های مختلف (که البته هیچ چیز بدرد بخوری نداره)

خوب حالا تقریبا با امکانات ساده تروفی آشنا شدید فقط میمونه آموزش نحوه گرفتن لیسانس که تا چند روز آینده آماده میکنم و تقدیم شما میشه
البته من وارد نکات ریز بازی نشدم چون خیلی وقت گیر بود ولی شما میتونید هر سوال یا مشکلی که دارید رو بپرسید تا من جواب شما رو بدم

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
داشتم ول کردم
هم حسش نبود هم امتحانام شروع شد اون موقع و هم ADSL ام رو بخاطر فیبر نوری شدن قطع شد دیگه نمی رسیدم بهش سر بزنم
در نتیجه ولش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر