مرامنامه؟

Mario

کاربر سایت
Sep 24, 2005
8
من فكر ميكنم قبل اينكه فعاليت جدي سايت شروع شه بايد مرزهاي اين انجمن گفتگوي آزاد مشخص شه.يادتونه كه تو بازيدات چقدر سر اين بحث شد يك سري تاپيك ها پاك شد مثل فوتبال و....

هر كس نظري بده تا به اجماع برسيم.

به نظر من چون اصولا گفتگوي آزاد هست هر چيزي غير از بازي ميتونه باشه چون انجمن هاي مربوط به بازي زياده.
خلاصه كنم به نظرم يك قانون كلي براي انجمن باشه: "هر چيزي ميتونه تو انجمن بحث شه به شرطي كه شورش در نياد"

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منم موافقم تو بازی دات اصلا نمیشد بجز بازی حرف زد اگر در گفتگو ازاد در باره بازی فقط باید باشه بجای ازاد بزارید اجباری گفتگوی اجباری بهتر

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ممد جان خودتی؟چه خوب که همه دارن جم میشن.من میگم فقط دو سه تا موضوع که خیلی طرفدار داره مثل فوتبال و همین Movie&music cneter و حالا مثلا سایز پای سر الکس فرگوسن!! واسه هر کدوم فقط و فقط یه تاپیک زده شه.دیگه از اینم بیشتر آزادی داده شه بکم سخته جم کردنش....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ببینید نظر من اینه که این تالار مخصوص بازی باشه فقط یه چند تا تاپیک دیگه مثل ماهواره و music و چندتا دیگه باشه چون مطمعنا بعدها باعث درگیری میشه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته فرهنگ جان(اگه اشتباه نکنم)!!!!تاپیک فوتبال هیچ اشکالی نداشت و کاملا خوب داشت پیش میرفت که سر بازی ایران با بحرین فکر کنم بود که یک دوستی اومد و یه مسکلاتی رو بوجود آورد که سریعا فقل شد که به نظر من یکم شخت گیری زیادی بود وگرنه هیچ مشکلی وجود نداشت.اتفاقا تاپیک فوتبال یبکی از تاپیک هایی بود که مشکلی نداشت به هیچ وجه...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
منم میگم نباید زیاد بچه ها رو محدود کرد . ولی اگر بعضی از همین محدودیتا نباشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه .
مثلا اگر یادتون باشه تاپیک عکس بچه هایه بازیدات شده بود محل دعوا و مرافحه که بعد از یه قفل چند روزه اوضضاش خیلی بهتر شد .
یه چیز دیگه هم که هست اینه که تو هر تاپیکی فقط در باره موضوعه همون تاپیک باید بحث بشه . که اینم فقط به کمک خود بچه ها ممکنه .
خوب باید به مدیرا حق بدیم که وقتی یکی میاد تو تاپیک مثلا معرفی اعضا در باره یه غذا یا یه تیم فوتبال بحث راه میندازه و تاپیک رو منحرف میکنه یا تاپیک را قفل کنن یا ارسالایه طرف رو حذف .
بقیه هم بیان نظر بدن .

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
به نظر من هم چند موضوع خاص تنها باشه بهتره.
ولی اگه برای هر موضوعی باشه یکی از مزیتهاش اینه که سایت پربارتر میشه از نظر اطلاعات.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته فرهنگ جان(اگه اشتباه نکنم)!!!!تاپیک فوتبال هیچ اشکالی نداشت و کاملا خوب داشت پیش میرفت که سر بازی ایران با بحرین فکر کنم بود که یک دوستی اومد و یه مسکلاتی رو بوجود آورد که سریعا فقل شد که به نظر من یکم شخت گیری زیادی بود وگرنه هیچ مشکلی وجود نداشت.اتفاقا تاپیک فوتبال یبکی از تاپیک هایی بود که مشکلی نداشت به هیچ وجه...
خیلی تابلویی !!!
آره یادم میاد . یه دوستی اومد یه مسکلاتی رو به وجود اورد . یکم شخت گیری شد. درست میگی ...تاپیک فوتبال یبکی از تاپیک هایی بود که مشکلی نداشت به هیچ وجه...[!!!]

Black_Fire

کاربر سایت
Sep 24, 2005
5
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
منم میگم نباید زیاد بچه ها رو محدود کرد . ولی اگر بعضی از همین محدودیتا نباشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه .
مثلا اگر یادتون باشه تاپیک عکس بچه هایه بازیدات شده بود محل دعوا و مرافحه که بعد از یه قفل چند روزه اوضضاش خیلی بهتر شد .
یه چیز دیگه هم که هست اینه که تو هر تاپیکی فقط در باره موضوعه همون تاپیک باید بحث بشه . که اینم فقط به کمک خود بچه ها ممکنه .
خوب باید به مدیرا حق بدیم که وقتی یکی میاد تو تاپیک مثلا معرفی اعضا در باره یه غذا یا یه تیم فوتبال بحث راه میندازه و تاپیک رو منحرف میکنه یا تاپیک را قفل کنن یا ارسالایه طرف رو حذف .
بقیه هم بیان نظر بدن .

کاملا درسته .
ولی خیلی خوب میشه اگه یه کم به سمت بحث های غیر بازی هم بریم همه کنترل شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر