مراسم The Game Awards 2020

بهترین بازی سال 2020 از نظر شما چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,167
نام
Amir

179423
زمان مراسم: 10 دسامبر(جمعه 21 آذر) ساعت 3 بامداد

The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاوردهای صنعت بازی‌های ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش‌نمایش بازی‌های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده‌اند می‌باشد. نمایش‌ها توسط ژورنالیست حرفه‌ای کانادایی Geoff Keighley که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می‌شود. TGA امسال به شدت تحت تاثیر بیماری کوید19 قرار گرفته است و امسال مانند هرسال شاهد برگزاری برنامه با حضور هزاران بیننده نخواهیم بود و TGA امسال را می‌توان به صورت زنده از شهرهای لوس‌آنجلس، لندن و توکیو دنبال کرد. آهنگسازی مراسم امسال توسط Lorne Balfe برنده جایزه گرمی، انجام می‌شود.

بهترین بازی سال 2020

THE Last of Us Part 2
185969

برنده بهترین بازی سال از نگاه مخاطبان مراسم گیم آواردز

?13 Sentinels: Aegis Rim
?Final Fantasy VII Remake
?Ghost of Tsushima
?Hades
?The Last of Us Part II
?DOOM Eternal
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of us part 2
?Ghost of Tsushima
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of Us Part II
? Ashley Johnson, The Last of Us Part II
?Laura Bailey, The Last of Us Part II
? Daisuke Tsuji, Ghost of Tsushima
? Logan Cunningham, Hades
? Nadji Jeter, Marvel’s Spider-Man: Miles morals
?Animal Crossing: New Horizons
?Among Us
?Call of Duty: Warzone
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Valorant

?Ghost of Tsushima
?Hades
?Half-Life: Alyx
?The Last of Us Part II
?Call of Duty: Modern Warfare
?Counter-Strike: Global Offensive
?Fortnite

?League of Legends
?Valoran
?Among Us
?Call of Duty Mobile
?Genshin Impact
?Legends of Runeterra
?Pokémon Café Mix
?Carrion
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Hades
?Spelunky 2
?Spiritfarer
The Last of Us Part II - 10
Hades - 8
Ghost of Tsushima - 7
Final Fantasy VII Remake - 6
DOOM Eternal , Half-Life Alyx - 4
Ori, Animal Crossing - 3

با تشکر از @.Amirone

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,271
اولا که با تئوری ساختن ،، نمیتونی بحث رو ببری جای دیگه،،، بحث ما این بود که کوجیما یه بازی دیگه معرفی کرد ، یه چیز دیگه تحویل ملت داد ... بحث ما دقیقا محتوای بازی و گیم پلیش بود... اگه بحث دیگه ای هم بود در حاشیه همین نارضایتی بود....

دوما اخوی ، یه جوری میگی از تجربه خودمون میگیم ،،الان رو نمیدونم،،ولی شش ماه پیش مگه بازی نکرده اومده بودی برای بازی و طرفدار هاش تاسف میخوردی .افسوس می کشیدی از پتانسیل های از دست رفته بازی به خاطر نیل دراکمن ...

بعدم نظر شخصی، اختلاف سلیقع باعث میشه یکی بره تو تاپیک امتیازات بازی رو برای بقیه اسپویل کنه، p.m های اسپویل بزارن ، برن تو دیوار اگهی بزارن ،، عکس های اسپویل تو پست های اینستا و یوتیوب بزارن ،، زیر تمام پست های گیمی و غیر گیمی اینستا و یوتیوب و توییتر زامبی وار حمله کنن و ملت رو اسپویل کنن... فقط همین اختلاف سلیقه باعث میشه ،هر چیزی مربوط به لست ، یه عده رو اکتیویست کنه...
این اختلاف سلیقه ساده و ابتدایی چطوری انقدر پیچیده شده ....

یه عده از هر ملیتی که هستن برای کشورشون هم اینطوری نمیجنگن که برای شکست خوردن این بازی تو تخیلات خودشون میجنگن
کی ما بحثمون سر این بود که کوجیما یه چی معرفی کرده یه چی دیگه تحویل داده؟:D اتفاقا چیزی که باعث تعجب شده بود این بود که بازی چقدر عین همون چیزایی که توی تریلرها نشون دادن بوده و چیز بیشتری نداشته:)) به هر حال توی اون تاپیک هم همین برخوردها حتی بدترش وجود داشت و 99 درصد بازی نکرده فقط داشتن کوجیما رو فحش میدادن!
اخوی، من واقعا مسئول خل و چل هایی که میرن این کارهایی که میگی میکنن نیستم، آخه به من چه ربطی داره یا رفته پی وی بازی رو اسپویل کرده برات :D من فقط جوابگوی کار خودمم. برا همین میگم بین بحث کردن با این لوده بازیها فرق هستش. من این جریان نظرسنجی گیم اواردز هم بنظرم احمقانس و مایه شرمساریه
من نگفتم همه باید خوششون بیاد، اتفاقا اگه اون یکی پستم رو هم خونده باشی، میگم اتفاقا سازنده هم میدونسته بازیش رو هم دوست نخواهند داشت، اما ترجیح داده ریسک کنه و این ایده تنش زا رو کار کنه، در نتیجه همه حق دارن از بازی خوششون نیاد، همونطور که مثلا من از Mario Odyssey خوشم نمیاد و به نظرم یه بازی نهایت خوبه نه اونه شاهکاری که همه میگن، و این فقط به خودم ربط داره.

اما این وسط عده ای هم هستن که بازی نکرده از بازی ها خوششون نمیاد که نمونش رو خودت تو شرکت داری میبینی:D این مسخرس و من نمیفهمم چطوری یه نفر میتونه بازی نکرده از نریشن یه بازی ایراد بگیره، اونم رو حساب یه ویدئو یوتوبی؟ چون در بهترین حالت نظرش صرفا بازگو کردن نظر یه آدم دیگه است، اصالتی نداره.

پ.ن: خوب شدی؟
همون دیگه، یادت باشه سر دیدگاهت با اودیسه هم باهات موافق بودم:D
آره اون بنده خدا اصلا بازی نکرده ولی خیلی هم هیتر نیستش:D این درسته که آدم باید خودش در نهایت کامل بازی کنه و فقط یوتوب دیدن کفاف نمیده اونم برای چنین آثاری که تجربه شخصی خیلی درش تاثیر داره. البته من خودمم بعد از بازی کردن نظرم تغییری نکرد و همون ایرادهای قبلی رو وارد دونستم بازم:D

پ.ن: آره بهترم در کل، مشغول به NPCم :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
کلا این بحث هیت ورزیدن و کمپین درست کردن علیه TLOU2 یک چیز کاملا قابل پیش بینی بود و خود نویسنده هم قبل عرضه بازی باید این را حدس میزد و احتمالا زده بود. به نظر من کسی معترض این نیست که چرا نویسنده اون چیزی را که خودش میخاد نوشته چونکه یک بحث کاملا مشخصی هست و تو این دنیایی که توش زندگی میکنیم و هرکس روز و شبش را داره با گیم و بازی و سریال سپری میکنه همه این را میدونن . بحث TLOU2 یک بحث متفاوت از این قضیه است.

یک بخشی از هیت ورزی که مختص فن بوی های بیکار طرفدارهای دوتا پلتفرم هست که معمولا علیه اکثر بازی ها این از دو طرف پیاده میشه و مثلا بری توییتر ایکس باکس یا PS میبینی زیر هر پست این دوتا یک عده از طرف مقابل کمپ کردن. اما بخش دیگه اش که به این دسته ملحق شده اتفاقا طرفدارای سونی و حتی ناتی داگ هستند که از تصمیمات گرفته ناراضی بودن. من قبلا گفتم از داستان TLOU2 در مجموع راضی نیستم ولی خب برام بهترین بازی سال و جز بهترین های نسل هست و حتی داستانی که صد درصد ازش راضی نیستم هم روی این تفکرم تاثیری نداره.

اما برام قابل پیش بینی هست که یک عده همچین رفتار یا جهت دهی در کاراشون داشته باشن. به هرحال توی این بازی یکی دوتا تصمیم در راستای داستانی گرفته شده که به شدت غیر معمول و حتی رادیکال هست. اینکه به نوعی شخصیت اصلی بازی که خیلی ها باهاش ارتباط زیادی گرفتن و حتی به شدت دوستش دارن را بزنی ابتدای بازی بکشی حرکت بولد و غیرمعمولی هست هرچند بی سابقه نیست ولی اینکه در یک حالت دیسریسپکت فول بزنی بکشیش و بعد پلیر را مجبور کنی در قالب قاتل اون بازی کن و تلاش کنی اون حس همذات پنداری را در پلیر در نصف یک بازی ایجاد بکنی (که خوبم انجام نمیدی- این قسمت نظر شخصی است) مشخصه میتونه منجر به یک سری از واکنش ها بشه.

در حالت کلی به نظر من با توجه به رویدادهای داستانی بازی فضایی که بر علیه TLOU2 راه افتاد قابل پیش بینی و اتفاقا خیلی هم شدید نیست. به همون اندازه که یک عده بدشون اومد ده ها برابر هم افرادی بودن که خوشش اومد. منتهی معمولا اینجور گروه های اقلیت صداشون بلندتره :D

در نهایت هم به نظرم راحت GOTY را میبره و این را من قبلا بین دوستان هم حتی با علم به عرضه Cyberpunk پیش بینی کرده بودم. :D خودم امیدوارم اگه ناتی داگ میخاد ریسک کنه و حرکت بولد بزنه سری بعد دستش را بذاره روی موضوعات بزرگ (مثلا سیاسی )

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
نه لست 2 نه سوشیما دنیا فقط microsoft flight simulator :-bd:-bd:-bd

پ.ن : دوستان صلوات بفرستید اینحا همه با دوستیم سال دیگه سر یه چیز دیگه بحث میکنیم اینم فراموش میشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خیلی جالبه یه سری افراد هیچ جوری نمی‌خوان درک کنند که یه عده حق دارن از tlou2 خوششون نیاد چون انتظاراتشون رو برآورده نکرده و به این دنباله از یه بازی بزرگ بخوان واکنش نشون بدن و تنها راهی که دارن همین فیدبکهای منفی هست. حالا این وسط یه سری هم که کلا با این استودیو مشکل دارن، میان وسط این جریان و از آب گل آلود ماهی میگیرن.
کسی با یه عده ای که از بازی خوششون نیومده مشکلی نداره. مشکل با اون عده Vocal Minority هست که بحثشون از خوش نیومدن گذشته و جوری نسبت به یه بازی کینه کردن که انگار هدف خلقتشون این بوده به بقیه بفهمونن لست 2 بازی بدیه و اونایی که خوششون نیومده نفهمن. حالا این عده از هیچ دست آویزی کم نذاشتن از هک سایت تا حملات سیستماتیک تا اسپویل عمدی بازی تا........

متاسفانه تلوپ 2 نتونست روند یه بازی عادی رو طی کنه و درگیر حواشی زیادی شد. اینقدر که متن اصلی تو دل این حواشی دیده نشد.

اینجوری شده که حتی کسایی که نقد منطقی داشتن در حاشیه قرار گرفتن اون ها هم نتونستن حرفشون رو درست بزنن. در کل این گروه قلیل کار رو فقط برای علاقه مندان بازی سخت نکردن. حتی منتقدین منطقی هم تحت فشار قرار گرفتن

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
یکی از جذابترین اظهار نظرهایی که در مورد بازی Part II شنیدم این بوده:
چون من از داستان بازی خوشم نمیاد پس بازی اشغاله و امتیاز بازی صفره /:)
هوش مصنوعی ، گیم پلی ، انیمیشن ،اتمسفر و یه سری المان‌های بازی تو یه جهان دیگه سیر می کنه ولی خوب هیترها هم تو یه جهان دیگه سیر می کنن:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,784
نام
مراد حلیمی
خیلی جالبه یه سری افراد هیچ جوری نمی‌خوان درک کنند که یه عده حق دارن از tlou2 خوششون نیاد چون انتظاراتشون رو برآورده نکرده و به این دنباله از یه بازی بزرگ بخوان واکنش نشون بدن و تنها راهی که دارن همین فیدبکهای منفی هست. حالا این وسط یه سری هم که کلا با این استودیو مشکل دارن، میان وسط این جریان و از آب گل آلود ماهی میگیرن.
سلام چطوری استاد؟(مرادم) :D

ببین اینکه از چیزی خوشت نیاد فرق میکنه بری سایت GA رو هک کنی تا آرا برگرده یا مردم رو به بسیج عمومی فرابخوونی تو توییتر و بنویسی WE CAN STOP THIS :D(انگار لست اول بشه ویروس خاصی تو دنیا پخش میشه که باید جلوش گرفته بشه:D:D)یا لحظه عرضه بازی تو متا کریتیک هزاران 0 ثبت کنی یا تو همین فروم بیای پستایی بزنی که بازی یا کسایی که از بازی خوششون اومده رو مسخره کنی.
همه ما تو زندگیمون از بازیها و فیلم های زیادی خوشمون اومده و از خیلیاشون هم خوشمون نیومده ولی هرگز دست به همچین کارای رادیکال و عجیب و غریبی نزدیم

خلاصه که دوست نداشتن یه بازی و رای دادن به یه بازی دیگه و تو بحثا ایرادای بازی رو گفتن خیلی فرق داره با کارای رادیکالی که بالاتر گفتم .......مشکل ما همینه که حداقل از شروع نسل 7 تا حالا من همچین کارای رادیکالی ندیده بودم از کسایی که از بازی خوششون نیومده

.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,568
در نهایت ghost of tsushima با اختلاف زیاد برنده شد
View attachment 185173
خیلی خوبه که توی گلدن جوی استیک TLOUPII برنده شد در جوایز مردمی، اینجا GoT :D به قول هانتر: Sony VS Sony

خیلی خوشحالم که GoT برنده شد، واقعا دوس داشتم توی مراسم ها دیده بشه و صرفا مثل عناوین دیگه اینطور نباشه که فقط توی لیست قرار بگیره و انتخاب نشه، توی تاپیک گوتی هم بنظرم منتقدین باید بهش بها بدنو نسبت به عناوین لیست چیزی کموکسر نداره.

آخرین ویرایش:

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
اگر مثل دیروز بم حمله نمیکنید :D:D:D تبریک میگم به تمام فن های سوشیما و لطفا فن های لست 2 هم یاد بگیرد که اگر کسی از بازی تون انتقاد کرد سریع فرض نکنید طرف نفهمه یا چیزی از گیم سرش نمیشه بعضی این حق دارن که از بازی خوششون نیاد انتقاد پذیر باشید:-bd:-bd

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
خیلی خوبه که توی گلدن جوی استیک TLOUPII برنده شد در جوایز مردمی، اینجا GoT :D به قول هانتر: Sony VS Sony
تازه DLC اعظم، Spider-Man: Miles Morales هم جزو ۵ تا بود! :D
وضعیت بغرنج(!) سونی با بازی‌هاش توی ۲۰۲۰:

e6gp_b84d6f367d5ba5e7808da350e6a0f111.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر