مراسم The Game Awards 2020

بهترین بازی سال 2020 از نظر شما چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,169
نام
Amir

179423
زمان مراسم: 10 دسامبر(جمعه 21 آذر) ساعت 3 بامداد

The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاوردهای صنعت بازی‌های ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش‌نمایش بازی‌های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده‌اند می‌باشد. نمایش‌ها توسط ژورنالیست حرفه‌ای کانادایی Geoff Keighley که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می‌شود. TGA امسال به شدت تحت تاثیر بیماری کوید19 قرار گرفته است و امسال مانند هرسال شاهد برگزاری برنامه با حضور هزاران بیننده نخواهیم بود و TGA امسال را می‌توان به صورت زنده از شهرهای لوس‌آنجلس، لندن و توکیو دنبال کرد. آهنگسازی مراسم امسال توسط Lorne Balfe برنده جایزه گرمی، انجام می‌شود.

بهترین بازی سال 2020

THE Last of Us Part 2
185969

برنده بهترین بازی سال از نگاه مخاطبان مراسم گیم آواردز

?13 Sentinels: Aegis Rim
?Final Fantasy VII Remake
?Ghost of Tsushima
?Hades
?The Last of Us Part II
?DOOM Eternal
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of us part 2
?Ghost of Tsushima
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of Us Part II
? Ashley Johnson, The Last of Us Part II
?Laura Bailey, The Last of Us Part II
? Daisuke Tsuji, Ghost of Tsushima
? Logan Cunningham, Hades
? Nadji Jeter, Marvel’s Spider-Man: Miles morals
?Animal Crossing: New Horizons
?Among Us
?Call of Duty: Warzone
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Valorant

?Ghost of Tsushima
?Hades
?Half-Life: Alyx
?The Last of Us Part II
?Call of Duty: Modern Warfare
?Counter-Strike: Global Offensive
?Fortnite

?League of Legends
?Valoran
?Among Us
?Call of Duty Mobile
?Genshin Impact
?Legends of Runeterra
?Pokémon Café Mix
?Carrion
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Hades
?Spelunky 2
?Spiritfarer
The Last of Us Part II - 10
Hades - 8
Ghost of Tsushima - 7
Final Fantasy VII Remake - 6
DOOM Eternal , Half-Life Alyx - 4
Ori, Animal Crossing - 3

با تشکر از @.Amirone

آخرین ویرایش:

AmVergil

کاربر سایت
May 2, 2018
87
:Dدراکمن میره اون بالا ولی برای عنوان بهترین بازی سال TGA خیر ! کاملا مشخصه. پارت 2 رو خیلی تحویل میگیرن کلیم بهش جایزه میدن از کارگردانی و احتمالا بهترین استدیو گرفته تا بهترین پرفومنس برای اشلی جانسون ولی موقع اصل کاری که میرسه Hades رو صدا میزنن تا همه رو راضی کرده باشن (این خط این نشون):D یعنی مثل روز روشنه ها :D مخصوصا الان که توی رای بهترین بازی سال از طرف مردم همون player's voice هم پارت 2 داره میبره امکان نداره اون گوتی رو هم بهش بدن اینجوری مراسم خیلی یک طرفه میشه و اینا قطعا دنبال این نیستن

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
:Dدراکمن میره اون بالا ولی برای عنوان بهترین بازی سال TGA خیر ! کاملا مشخصه. پارت 2 رو خیلی تحویل میگیرن کلیم بهش جایزه میدن از کارگردانی و احتمالا بهترین استدیو گرفته تا بهترین پرفومنس برای اشلی جانسون ولی موقع اصل کاری که میرسه Hades رو صدا میزنن تا همه رو راضی کرده باشن (این خط این نشون):D یعنی مثل روز روشنه ها :D مخصوصا الان که توی رای بهترین بازی سال از طرف مردم همون player's voice هم پارت 2 داره میبره امکان نداره اون گوتی رو هم بهش بدن اینجوری مراسم خیلی یک طرفه میشه و اینا قطعا دنبال این نیستن

یعنی اگه این اتفاق بیافته رسما یه عده تو همین تاپیک TGA رو از اعتبار ساقط کرده و تبدیلش میکنند به یه مراسم درپیت :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
البته به قول Z-Fan@ احتمالا امسال هیچکس اون بالا نمیره چون ایونت آنلاینه. :D ولی با این تفسیر، خب اگه فرضا 12 ساعت آخر رای کاربرا عوض شد تکلیف چی میشه؟ :D چون رای گیری مردمی تو همون روز برگزاری ایونت تموم میشه و احتمالا برنده هئیت داورا زودتر از اینا مشخص شدن. :D

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
از الان معلومه چه مراسم مزخرفی قرار بشه از ته دل امیدوارم بودم ببازه تا این نیل دراکمن یاده بگیره دورغ گفتن به بازیکن و احمق صدا کردنشون چه فضای اجتماعی چه تاثیری داره 7 سال منتظر بازی بودم با طرافدار ها همچین برخوردی کرد .
player voice = sony voice
معلومه که سونی توی نتایج تاثیر گذاشته . این مراسم ارزش دیدن نداره

• Like
Reactions: Shadow_crawler

AmVergil

کاربر سایت
May 2, 2018
87
البته به قول Z-Fan@ احتمالا امسال هیچکس اون بالا نمیره چون ایونت آنلاینه. :D ولی با این تفسیر، خب اگه فرضا 12 ساعت آخر رای کاربرا عوض شد تکلیف چی میشه؟ :D چون رای گیری مردمی تو همون روز برگزاری ایونت تموم میشه و احتمالا برنده هئیت داورا زودتر از اینا مشخص شدن. :D
نه حالا کلا گفتم:D منظورم اینه که کلا این مراسم امکان نداره به بازی ای با شرایط پارت 2 بیاد گوتی بده:D پارت 2 رادیکال تر از این حرفاس شرایطش که بیاد توی این مراسم به این نایسی و کیوتی جایزه اصلی مراسم رو بگیره. چیزی که من حس میکنم و فک میکنم قطعا اتفاق میفته اینه که اینا میان با کلی جوایز توی بخشای دیگه به پارت 2 حال میدن و بهترین بازی سال رو هم قطعا برای Hades گذاشتن کنار. از اون طرفم که جایزه مردمی به پارت 2 داره میرسه دیگه نه سیخ میسوزه نه کباب

• Like
Reactions: vaan 2 and Ludens

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چقدر احتمال داره نمایش خاصی از سونی ببینیم توی مراسم ؟ ?

خودم به شخصه انتظار دارم حداقل یکی دوتا نمایش ببینیم ولی خب چون پیگیر اخبار نبودم چند وقت نمی دونم چی به چیه.....

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
پری شو 5 تا World Premiere داره + یه اجرای موسیقی لایو که بزودی اطلاعات بیشتری ازش منتشر میشه، خوشمان آمد.:D

پ.ن: اگه خاطرتون باشه تیزر کوتاه Shadows Die Twice معروف توی پری شو TGA 2017 نمایش داده شد، ببینیم امسال چی تو چنته دارن. :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,717
نام
Ebrahim
چقدر احتمال داره نمایش خاصی از سونی ببینیم توی مراسم ؟ ?

خودم به شخصه انتظار دارم حداقل یکی دوتا نمایش ببینیم ولی خب چون پیگیر اخبار نبودم چند وقت نمی دونم چی به چیه.....

Silent Hill

God of War: Ragnarok

:D:D:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
یعنی اگه این اتفاق بیافته رسما یه عده تو همین تاپیک TGA رو از اعتبار ساقط کرده و تبدیلش میکنند به یه مراسم درپیت :D
والا ما فقط برای این می‌خوایم بدن به لست که شماها از اعتبار ساقطش کنید ‌.... وگرنه بیگ وینر رزرو شده‌ است برای بازی

از الان معلومه چه مراسم مزخرفی قرار بشه از ته دل امیدوارم بودم ببازه تا این نیل دراکمن یاده بگیره دورغ گفتن به بازیکن و احمق صدا کردنشون چه فضای اجتماعی چه تاثیری داره 7 سال منتظر بازی بودم با طرافدار ها همچین برخوردی کرد .
player voice = sony voice
معلومه که سونی توی نتایج تاثیر گذاشته . این مراسم ارزش دیدن نداره

دقیقا این شکلی ....

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
یعنی جف کیلی اومد بی منطق ترین و بیخود ترین جواب ممکن رو در رابطه با بازیگرا داد اگه برنامت واسه همه هست چرا اسمش نمیزاری the everyone awards? وقتی اسمش گذاشتی TGA هرکی که توشه یا باید گیمر باشه یا یه ربطی به گیم داشته باشه خدا رو شکر یدونه تروی بیکر آوردن دست کم یذره امیدوار شدیم

الان چی میشد این بزرگوارا رو بیارن یکیشون که ناسلامتی یکی نقش یه کرکتر بزرگو بازی کرده یکیشونم که گیمر هست!

2.jpg

3.jpg

الکیه آقا حرص نخور :D کوجیما با وجود ساپورت و آزادیه عمل سونی واسشون انحصاریه کامل نساخت الان بره زیر دست مایکروسافتی که 24ساعته تو کار سازنده هاش دخالت میکنه؟ اصلا غیر ممکنه همچین چیزی تهش پورت XSX هست البته وای به حال سونی اگه واقعا مالک ip باشه بعد اون اسکین مولتی پلتفرم فورتنایت باز خودش مورد توهین طرفدارا قرار میده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر