مراسم The Game Awards 2020

بهترین بازی سال 2020 از نظر شما چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

179423
زمان مراسم: 10 دسامبر(جمعه 21 آذر) ساعت 3 بامداد

The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاوردهای صنعت بازی‌های ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش‌نمایش بازی‌های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده‌اند می‌باشد. نمایش‌ها توسط ژورنالیست حرفه‌ای کانادایی Geoff Keighley که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می‌شود. TGA امسال به شدت تحت تاثیر بیماری کوید19 قرار گرفته است و امسال مانند هرسال شاهد برگزاری برنامه با حضور هزاران بیننده نخواهیم بود و TGA امسال را می‌توان به صورت زنده از شهرهای لوس‌آنجلس، لندن و توکیو دنبال کرد. آهنگسازی مراسم امسال توسط Lorne Balfe برنده جایزه گرمی، انجام می‌شود.

بهترین بازی سال 2020

THE Last of Us Part 2
185969

برنده بهترین بازی سال از نگاه مخاطبان مراسم گیم آواردز

?13 Sentinels: Aegis Rim
?Final Fantasy VII Remake
?Ghost of Tsushima
?Hades
?The Last of Us Part II
?DOOM Eternal
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of us part 2
?Ghost of Tsushima
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of Us Part II
? Ashley Johnson, The Last of Us Part II
?Laura Bailey, The Last of Us Part II
? Daisuke Tsuji, Ghost of Tsushima
? Logan Cunningham, Hades
? Nadji Jeter, Marvel’s Spider-Man: Miles morals
?Animal Crossing: New Horizons
?Among Us
?Call of Duty: Warzone
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Valorant

?Ghost of Tsushima
?Hades
?Half-Life: Alyx
?The Last of Us Part II
?Call of Duty: Modern Warfare
?Counter-Strike: Global Offensive
?Fortnite

?League of Legends
?Valoran
?Among Us
?Call of Duty Mobile
?Genshin Impact
?Legends of Runeterra
?Pokémon Café Mix
?Carrion
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Hades
?Spelunky 2
?Spiritfarer
The Last of Us Part II - 10
Hades - 8
Ghost of Tsushima - 7
Final Fantasy VII Remake - 6
DOOM Eternal , Half-Life Alyx - 4
Ori, Animal Crossing - 3

با تشکر از @.Amirone

آخرین ویرایش:

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
من واقعا غير از لست كه اونم كلا با ناتي داگ بخاطر انچارتد مشكل دارم هيچ كدوم از گزينه ها بنظرم نا عادلانه نيست (منظورم اين نيست كه لست ناعادلانه است )يعني لياقت حضور رو داشتن
منتهي عدالت پلتفورمي واقعا رعايت نشد و ٣ تا گزينه از يه پلتفورم و دوتا هم نينتندو و يكي مولتي
عادلانه بود اكس باكسم يه نامزد رو داشته باشه كه خوب طبعا اوري بود.
البته واقعا براي خود من بشخصه اهميت نداشت چون رقابت واقعي بين تلو و سايبر بود كه جذاب ميشد
مثل اينكه ٢٠١٨ Rdr2 نمي رسيد به مراسم :D

بر فرض محال هم كه زير نيم درصد هست تلو نشه بيشتر جنبه نمايشي داره كه اره ما حواسمون به بازيهاي كوچكتر بقيه پلتفورمها هم هست .

• Like
Reactions: Magic9

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Ori اونقدرها هم یه بازی ایندی حساب نمیشه، از نظر Scale و همین‌طور توجه به جزییات تو بخش‌های تکنیکی، تو سطح خیلی بالایی قرار داره، یادمه نسخه قبلی تو چند تا از مراسم‌های مطرح جوایز بهترین طراحی هنری، بهترین انیمیشن و بهترین موسیقی رو گرفته بود. تیم ساختش هم در اکثر مواقع نزدیک ۸۰ نفر بوده، جهت مقایسه، نسخه اول Ori با ۲۰ نفر ساخته شده. بازی هم در مجموع یه اکشن/پلتفرمر هست که تو بخش طراحی به عناوین مترویدوانیا وفاداره. یعنی با صرف گفتن ایندی فکر نکنید چند نفر نشستن دورهمی یه بازی ساختن بعد یهو کارشون گرفته :D

Magic9

کاربر سایت
Nov 16, 2020
5
نام
Kambiz Nahavandi
Ori اونقدرها هم یه بازی ایندی حساب نمیشه، از نظر Scale و همین‌طور توجه به جزییات تو بخش‌های تکنیکی، تو سطح خیلی بالایی قرار داره، یادمه نسخه قبلی تو چند تا از مراسم‌های مطرح جوایز بهترین طراحی هنری، بهترین انیمیشن و بهترین موسیقی رو گرفته بود. تیم ساختش هم در اکثر مواقع نزدیک ۸۰ نفر بوده، جهت مقایسه، نسخه اول Ori با ۲۰ نفر ساخته شده. بازی هم در مجموع یه اکشن/پلتفرمر هست که تو بخش طراحی به عناوین مترویدوانیا وفاداره. یعنی با صرف گفتن ایندی فکر نکنید چند نفر نشستن دورهمی یه بازی ساختن بعد یهو کارشون گرفته :D
هر جوری که حساب کنی اوری بازی قوی هستش. بنظر من توی بخش موسیقی واقعا حقش بود که کاندید شه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من واقعا غير از لست كه اونم كلا با ناتي داگ بخاطر انچارتد مشكل دارم هيچ كدوم از گزينه ها بنظرم نا عادلانه نيست (منظورم اين نيست كه لست ناعادلانه است )يعني لياقت حضور رو داشتن
منتهي عدالت پلتفورمي واقعا رعايت نشد و ٣ تا گزينه از يه پلتفورم و دوتا هم نينتندو و يكي مولتي
عادلانه بود اكس باكسم يه نامزد رو داشته باشه كه خوب طبعا اوري بود.
البته واقعا براي خود من بشخصه اهميت نداشت چون رقابت واقعي بين تلو و سايبر بود كه جذاب ميشد
مثل اينكه ٢٠١٨ Rdr2 نمي رسيد به مراسم :D

بر فرض محال هم كه زير نيم درصد هست تلو نشه بيشتر جنبه نمايشي داره كه اره ما حواسمون به بازيهاي كوچكتر بقيه پلتفورمها هم هست .

همین مونده بخاطر عدالت پلتفرمی نامزد تعیین کنن :| اونجوری رسما دیگه اسکار میشه :D (حتم وجود نامزد های مونث، سیاهپوست، اقلیت های گرایش و ...)
وقتی حرف از بهترین بازی هست باید بهترین هارو جدای سبک و پلتفرم انتخاب کنیم. سونی پرفکت کار کرده و حقشه این همه نامزد داشته باشه. حرفی درش نیست واقعا
صرفا حرف اینه که کاشکی میشد بازی های کمتر دیده شده (در مقابل بازی های گنده ای که تمام اخبارو به خودشون اختصاص دادن) هم یکم در این کتگوری ها دیده میشدن...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
همین مونده بخاطر عدالت پلتفرمی نامزد تعیین کنن :| اونجوری رسما دیگه اسکار میشه :D (حتم وجود نامزد های مونث، سیاهپوست، اقلیت های گرایش و ...)
وقتی حرف از بهترین بازی هست باید بهترین هارو جدای سبک و پلتفرم انتخاب کنیم. سونی پرفکت کار کرده و حقشه این همه نامزد داشته باشه. حرفی درش نیست واقعا
صرفا حرف اینه که کاشکی میشد بازی های کمتر دیده شده (در مقابل بازی های گنده ای که تمام اخبارو به خودشون اختصاص دادن) هم یکم در این کتگوری ها دیده میشدن...
#دقیق
عارف راجب قسمتی که قرمز کردم هم میتونن یه بخشی عین اسکار و اون قسمت بهترین فیلم‌خارجی زبان(که رسما ناشناخته ان معمولا) واسه بهترین ایندی ها کنار بزارن
یا اصلا جایزه بهشون اختصاص داده نشه، درعوض مثلا یه ده/بیست مین به زمان مراسم اضافه شه و بهشون بپردازن
فکر نکنم به کسی هم‌بر بخوره:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
#دقیق
عارف راجب قسمتی که قرمز کردم هم میتونن یه بخشی عین اسکار و اون قسمت بهترین فیلم‌خارجی زبان(که رسما ناشناخته ان معمولا) واسه بهترین ایندی ها کنار بزارن
یا اصلا جایزه بهشون اختصاص داده نشه، درعوض مثلا یه ده/بیست مین به زمان مراسم اضافه شه و بهشون بپردازن
فکر نکنم به کسی هم‌بر بخوره:D
اخه اینم خب نیست خیلی. ببین مشکل ایندی بودن نیست. چون معمولا کتگوری "بهترین بازی ایندی" هست. همینجا هم هست و Hades نامزده. و همینطور FallGuys
ولی خب Ori ایندی نیست اصلا. همینطور Dreams! مخصوصا Half Life Alyx و یا Crusader kings 3 و یا MS Flight Simulator و ...
مشکل اینه که کمتر دیده شدن. حالا مارکتینگ خراب ناشره (که قبول عملکرد تهیه کننده و ناشر در انتخاب شدن بازی تماما تاثیر داره و نمیشه ازش چشم پوشید) و یا مسئله فن بیس پلتفرم هست (تو فن بیس VR رو با PS مقایسه کن) و که باعث میشه بازی کمتر دیده شه ولی خب همینه دیگه...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
جوئل کو ،، من واقعا برام سواله ،، تروی بیکر حتی به راحتی میتونست ببره ... چرا پرفورمنس مرد و زن رو جدا نکردن تا عادلانه تر باشه ...
یه دو تا صحنه داشت جول حالت چهرش دیدم واقعا داغون شدم دیدم واقعا جای هیدیز باید جول بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر