مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
دارم به این فکر می کنم راکستار چه ظلمی به شما و خانوادتون رسوندن که از این که 6 تا از شاهکارهای ستایش شده اش در سطح جهانی، بیگ وینر سال عرضه شون نشدن و "جایزه" نگرفتن خوشحالی :|

آره ظاهراً، اگه با اعداد به بقیه حمله نکنن، روزشون شب نمیشه
عزیزم اینجا تاپیک بیگ وینر و منم صرفا دارم گذشته رو یاد آوری میکنم 8-|
یه ذره تو این فروم آدم آزادی بیان نداره از دست شما فن بوی ها

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
عزیزم اینجا تاپیک بیگ وینر و منم صرفا دارم گذشته رو یاد آوری میکنم 8-|
یه ذره تو این فروم آدم آزادی بیان نداره از دست شما فن بوی ها

نه شما اتفاقا آزادی هر چی دلت میخواد بگی :D
کسی هم باهاتون کاری نداره که بعدا نتونی روت رو این جا آفتابی کنی :D یا این که بخوایم ادبت کنیم (یکی دیگه است که به این کارها علاقه داره)
کاملا آزادیه >:D<فقط منم میتونم جواب بدم هر چندتا که دلم خواست تا وقتی اهانت نشه، میدونستی؟

آه راستی... اشتباه اومدی :D
این جا تاپیک مراسم Game Awards سال "2019" ـه :D
آن چنان ربطی به بیگ وینرها نداره :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
چندان اعتقادی به این مراسم و انتخاب هاش ندارم.بیشتر منتظر نمایشهای جدید بازی ها هستم که تو این مراسم نشون میدن.شاید یک نمایش ریز از the last of us part نشون بدن.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
نه شما اتفاقا آزادی هر چی دلت میخواد بگی :D
کسی هم باهاتون کاری نداره که بعدا نتونی روت رو این جا آفتابی کنی :D
کاملا آزادیه >:D<فقط منم میتونم جواب بدم هر چندتا که دلم خواست تا وقتی اهانت نشه، میدونستی؟

آه راستی... اشتباه اومدی :D
این جا تاپیک مراسم Game Awards سال "2019" ـه :D
آن چنان ربطی به بیگ وینرها نداره :D
اتفاقا الان وقت بحث و تبادل نظر راجب بیگ وینر ۲۰۱۹ کجا از این جا زیبا تر مثلا فرض کن الان جام جهانی ۲۰۲۲ شروع میشه آدم باید اول یادی از جام های قبلی کنه
بخصوص امسال چون بازی شاخصی نیست جذابیتی نداره پس یاد آوردی نیاکان و گذشته می‌تونه جذاب باشه :D;))

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
با خراب کردن ds یکم گوتی رقابتش جذاب و غیر قابل پیش بینی شده البته باید وایسیم استار وارز بیاد پیش نمایش هاش که خیلی خوب بودن و کلی از بازی تعریف کردن.اگه فرض کنیم ۶ تا بازی را کاندید کنند به نظرم اویل و سکیرو که کاندید قطعی هستند.احتمالا از شاهکارهای نینتندو هم یکی دو تا کاندید کنند.از بین luigis mansion mario maker fire emblem zelda astral chain
احتمالا outer world هم کاندید بشه با استار وارز اگه نمراتش خوب بشه .
یدفعه هم دیدید یه بازی بی نام نشان تر اومد گوتی شد مثل سالی که جرنی یا والکینگ دد شدن
البته خوب ds هم هنوز شانس کاندید شدن داره نمره کامل کم نگرفته.
ولی هر چی باشه یکی از بیخود ترین سال های گیمینگ را داریم سپری میکنیم اگه نینتندو نبود که فاجعه میشد
کجاش خراب کرده؟ اگه بخوای نمره کامل رو حساب کنی حتی از بقیه بازی های امسال بیشتر گرفته بعدش هم re 2 remake هست تا جایی که میدونم :-??

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فک کنید بازی EA گوتی بشه چه شود :))

البته معلومه چی میشه؛ همه از ریسپاون اسم میبرن و انگار نه انگار اسم ناشر چیه:-"
قبلا هم بازی هاش گوتی شدن خب :D مثل Dragon Age. این رو من یادمه تو سالی که اومده بیشترین جوایز رو گرفته، حالا احتمال زیاد تو بقیه سال ها هم بازی هایی داشته که شاید بیشترین جوایز رو نگرفته باشن ولی جایزه زیاد گرفتن مثل Mass Effect 2.

پ.ن: اون بازی که اولش نوشتم گویا ناشرش EA نبوده :D

• Like
Reactions: voldmort and vaan 2

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
قبلا هم بازی هاش گوتی شدن خب :D مثل Dragon Age. این رو من یادمه تو سال هایی که اومدن بیشترین جوایز رو گرفتن، حالا احتمال زیاد تو بقیه سال ها هم بازی هایی داشته که شاید بیشترین جوایز رو نگرفته باشن ولی جایزه زیاد گرفتن مثل Mass Effect 2.

پ.ن: اون بازی که اولش نوشتم گویا ناشرش EA نبوده :D

فقط چند سال اخیر شدیدا ترول شده بخاطر بتل فرانت ها؛ اندرومدا و فیفا؛ قبلا حالش بهتر بود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فقط چند سال اخیر شدیدا ترول شده بخاطر بتل فرانت ها؛ اندرومدا و فیفا؛ قبلا حالش بهتر بود
آره تا قبل از اینکه Bioware بیفته تو مسیر گند زدن هنوز هم میشد یه حمایتی ازش کرد ولی الان خیلی وضعش خرابه. امیدوارم این Star Wars ـی که داره میاد موفق عمل کنه، من که از نمایش هاش خوشم اومده :D

• Like
Reactions: Vesemir and pbgame

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اين وسط هر چقدرم استار وارز خوب باشه من اميدوارم گوتي بازيه ميازاكي باشه و بعد مدت ها به حقش برسه...همين استار وارزم اين شكلي نبود اگه ميازاكي اين سبك مبارزه رو مد نميكرد :D
كلا سكيرو مدلش اين بود كه مي گفتي باس كيلو چند :D يا باس نساييدم :D بعد ميشستي پاش نيم ساعت بعد گريه كنان به زمين و زمون فحش ميدادي :D بعد ده ديقه ديگه دوباره اين قضيه تكرار ميشد تا پايان اولشو تموم كني
تو نيو گيم پلاس واقعا ميساييدي ميرفتي جلو :))
انصافا خيلي خيلي خفن بود حقشه از نظر من سبك منحصر بفرد و عالي بود :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من که بیشتر منتظر نمایش بازی‌ هام تا جوایز، یعنی هر سال همینطور بوده.
الان از عرضه نشدن TLOU تو 2019 خوشحالم، باختن به بازی های بزرگ سال دیگه بهتر از درو کردن جوایز امساله، بیشتر سوژه ترول میشد تا تمجید و تحسین
.........

فکر میکنم وقتشه تعدادی بازی نسل بعدی هم نمایش داشته باشن

گرانبلو فانتزی هم 2019 برای عرضه اش پیش بینی میکردن، حتی یه اسکرین شات هم ازش منتشر نشد چه برسه خود بازی، اون از pa اینم از GF، هر چی جلوتر میریم به نظر میاد کارای cygames بیشتر تیزر تبلیغاتی بود تا بازی های با کیفیت !!
فکر کنم به زودی شاهد یه تاپیک با عنوان
'' فریب بزرگ توسط سونی '' باشیم

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
فکر میکنم وقتشه تعدادی بازی نسل بعدی هم نمایش داشته باشن

جدا فکر نکنم
حداقل اسم کنسول بعدی مایکروسافت رو باید بدونیم، بعد بازی های نسل بعدی رو نشون بدن :D
البته میتونن Tease کنن چیزهای جدید رو از همین الان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر