مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
همون نسخه ای که رو اپیک بود هم میشد بازی کرد. یادمه دانلودها گذاشته بود.
تا الان که DRM-free بوده و همه آپدیت هاش بعد یکی دو روز توی دانلود.ها اومده.
خود بازی هم بعد این یک سال خیلی پیشرفت کرده و تقریبا محتواش 4 برابر شده. اصلا قابل مقایسه با اوایلش نیست .
داستان اصلی هنوز بسته نشده اما داستان های فرعی جذابیت کافی برای ادامه دادن بازی رو دارن. تنوع سلاح ها و قابلیت ها هم خیلی خوبه و راضی کننده ست.
اگه میتونی بازیش کنی، همین الان نصبش کن و لذت ببر:D
از این میترسم بد عادت بشم..
دیگه نسخه نهایی رو نخرم:(
ولی کلا بازی 0 تا 100ش برام هایپه! کلا موردی که "امیرپسند"هست، توی این بازی وجود داره:D

امسب میره برا دانلود! :|

• Like
Reactions: HK0

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین

انقدر تخیلیه که خودش 2تا E3هه:p
ولی باشه! حتما همینه =)) =))

برای ASBR و Sly5 شیرینی میدم اگر معرفی بشن:|
Crash Bash هم خیلی بعید میدونم الان بیاد... فعلا شایعات کراش جدید محتمل تره:D
فکر میکنم Bash رو هم همین تیم CTR خواهد ساخت، که اینا هم هنوز آزاد نشدن:-"

• Smile
Reactions: Need-More-Speed

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خیالمون راحته که بتمن بلاخره رونمایی میشه ازش فقط بدیش اینه ساخته راکستدی نیست و اون یکی استودیوشون خیلی فاصله داره با راکستدی حالا خود راکستدی چه غلطی می‌کنه مشخص نیست 5 ساله !!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اهمم اهممم ...

View attachment 124676

اهم اههم اههههم :|

همه زیر توییت بنده خدا گفتن یا بتمن ـه یا سونیک ـه، ولی کم کم دارم حس میکنم قراره دوباره یه تو دهنی محکم بخوریم از WB Montreal :)) اون ور که کارگردان و تهیه کننده ـشون هر دفعه با یه لحنی توییت میذارن که انگار ملت بهشون بدهکارن، این طرف هم که یه لیک درست حسابی از گیم نمیاد بلکه یکم انرژی بگیریم ...
این دامین arkhamlegacy.com رو هم معلوم نیست کی خریده درست دو روز قبل مراسم =)) ولی به احتمال زیاد دامین گیم ـشون batmanarkhamlegacy.com باید باشه با توجه به آدرس وبسایت مربوط به گیم های گذشته...

من باز به احتمال 99.9999% فکر میکنم گیم سر TGA نشون داده شه... ولی با توجه به این که وضعیت فعلی استودیو ـشون دست کمی از "طویله" نداره، اگر معرفی نشه هم تعجب نمیکنم واقعا =)) سه تا پروژه کنسل شده خیلی ـههههههههه! من نمیفهمم 500 نفر واقعا داخل ساختمون چه غلطی دارن میکنن! راک استدی با یک پنجم این تعداد آدم، سه تا GOTY تحویل داد! (حالا نیاین بگین سال 2011 فلان گیم goty شده و اینا! مهم اینه در نهایت این تگ به هر 3 تا عنوان ـشون چسبید...) اون وقت اینا با 500 نفر، سه تا پروژه ـشون کنسل شده فقط! :D

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آخر شبی بدجور سردرد گرفتم با این توییتا... جوری که فکر کنم سر مراسم زمین و زمان رو به فحش بکشم :|
آخه بتمن telltale با voice actor های جدید؟! Seriously؟!!!!!!!!!! چی کار داره میکنه WB Games ؟! خدایا منو بکش راحت شم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر