مراسم The Game Awards 2018

هیجان شما برای نمایش کدام موارد بیشتر است

• مجموع رای دهنده‌ها
    157
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
پخش زنده از :

YouTube Twitch Mixer

jbgk_8558.png

GAME OF THE YEAR

• Assassin’s Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
  • Celeste (Matt Makes Games)
  • God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
  • Monster Hunter: World (Capcom)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
BEST ONGOING GAME

• Destiny 2 (Bungie / Activision)
  • Fortnite (Epic Games)
  • No Man’s Sky (Hello Games)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
BEST GAME DIRECTION

• A Way Out (Hazelight Studios / EA)
  • Detroit: Become Human (Quantic Dream / SIE)
BEST NARRATIVE

• Detroit: Become Human (Quantic Dream / SIE)
  • Life is Strange 2: Episode 1 (Dontnod Entertainment / Square Enix)
BEST ART DIRECTION

• Octopath Traveler (Square Enix / Acquire / Nintendo)
  • Return of Obra Din (3909 LLC)
BEST SCORE/MUSIC PRESENTED BY SPOTIFY

• Celeste (Lena Raine)
  • God of War (Bear McCreary)
  • Marvel’s Spider-Man (John Paesano)
  • Ni No Kuni II (Joe Hisaishi)
  • Octopath Traveler (Yasunori Nishiki)
  • Red Dead Redemption 2 (Woody Jackson)
BEST AUDIO DESIGN PRESENTED BY DOLBY

• Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch Studios / Activision)
  • Forza Horizon 4 (Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios)
BEST PERFORMANCE

• Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
  • Christopher Judge as Kratos, God of War
  • Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
  • Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
  • Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man
GAMES FOR IMPACT

• 11-11 Memories Retold (Digixart / Aardman Animations / BANDAI NAMCO Entertainment)
  • Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
  • Life is Strange 2: Episode 1 (Dontnod Entertainment / Square Enix)
  • The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories (White Owls / Arc System Works)
BEST INDEPENDENT GAME

• Dead Cells (Motion Twin)
  • Into the Breach (Subset Games)
  • Return of the Obra Dinn (3909 LLC)
  • The Messenger (Sabotage Studio)
BEST MOBILE GAME

• Donut County (Ben Esposito / Annapurna Interactive)
  • Fortnite (Epic Games)
  • PUBG MOBILE (Lightspeed & Quantum / Tencent Games)
  • Reigns: Game of Thrones (Nerial / Developer Digital)
BEST VR/AR Game

• ASTRO BOT Rescue Mission (SIE Japan Studio / SIE)
  • Beat Saber (Beat Games)
  • Firewall Zero Hour (First Contact Entertainment / SIE)
  • Moss (Polyarc Games)
  • Tetris Effect (Resonair / Enhance, Inc)
BEST ACTION GAME

• Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch / Activision)
  • Dead Cells (Motion Twin)
  • Destiny 2: Forsaken (Bungie / Activision)
  • Far Cry 5 (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
  • Mega Man 11 (Capcom)
BEST ACTION/ADVENTURE GAME

• Shadow of the Tomb Raider (Eidos Montreal / Crystal Dynamics / Square Enix)
BEST ROLE PLAYING GAME

• Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Square Enix / Square Enix)
  • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment)
  • Octopath Traveler (Square Enix / Acquire / Nintendo)
  • Pillars of Eternity II: Deadfire (Obsidian Entertainment / Versus Evil)
BEST FIGHTING GAME

• BlazBlue: Cross Tag Battle (Arc System Works)
  • Dragon Ball FighterZ (Arc System Works / BANDAI NAMCO Entertainment)
  • Soul Calibur VI (Bandai Namco Studios / BANDAI NAMCO Entertainment)
  • Street Fighter V Arcade (Dimps / Capcom)
BEST FAMILY GAME

• Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning / Nintendo)
  • Nintendo Labo (Nintendo EPD / Nintendo)
  • Overcooked 2 (Ghost Town Games / Team 17)
  • Starlink: Battle for Atlas (Ubisoft Toronto / Ubisoft)
  • Super Mario Party (NDCube / Nintendo)
BEST STRATEGY GAME

• BATTLETECH (Harebrained Schemes / Paradox Interactive
  • Frostpunk (11 bit studios)
  • Into the Breach (Subset Games)
  • The Banner Saga 3 (Stoic Studio / Versus Evil)
  • Valkyria Chronicles 4 (Sega CS3 / Sega)
BEST SPORTS/RACING

• FIFA 19 (EA Vancouver / EA Sports)
  • Forza Horizon 4 (Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios)
  • Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning / Nintendo)
  • NBA 2K19 (Visual Concepts / 2K Sports)
  • Pro Evolution Soccer 2019 (PES Productions / Konami)
BEST MULTIPLAYER GAME

• Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch / Activision)
  • Destiny 2: Forsaken (Bungie / Activision)
  • Fortnite (Epic Games)
  • Sea of Thieves (Rare / Microsoft Studios)
BEST STUDENT GAME

• Combat 2018 (Inland Norway University of Applied Sciences – Norway)
  • Dash Quasar (UC Santa Cruz)
  • JERA (Digipen Bilbao, Spain)
  • LIFF (ISTART Digital – France)
  • RE: Charge (MIT)
BEST DEBUT INDIE GAME

• Donut County (Ben Esposito / Annapurna Interactive)
  • Moss (Polyarc Games)
  • The Messenger (Sabotage Studio)
  • Yoku’s Island Express (Villa Gorilla)

BEST ESPORTS GAME

• CSGO
  • DOTA2
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Overwatch
BEST ESPORTS PLAYER PRESENTED BY OMEN BY HP

• Dominique "SonicFox" McLean (Echo Fox)
  • Hajime "Tokido" Taniguchi
  • Jian "Uzi" Zi-Hao (Royal Never Give Up)
  • Oleksandr "s1mple" Kostyliev (Natus Vincere)
  • Sung-hyeon "JJoNak" Bang (New York Excelsior)
BEST ESPORTS TEAM

• Astralis (CSGO)
  • Cloud9 (LOL)
  • Fnatic (LOL)
  • London Spitfire (OWL)
  • OG (DOTA2)
BEST ESPORTS COACH

• Bok "Reapered" Han-gyu (Cloud9)
  • Cristian "ppasarel" Bănăseanu (OG)
  • Danny "zonic" Sørensen (Astralis)
  • Dylan Falco (Fnatic)
  • Jakob "YamatoCannon" Mebdi (Team Vitality)
  • Janko “YNk” Paunovic (MiBR)
BEST ESPORTS EVENT

• ELEAGUE Major: Boston 2018
  • EVO 2018
  • League of Legends World Championship
  • Overwatch League Grand Finals
  • The International 2018
BEST ESPORTS HOST

• Alex "Goldenboy" Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • AndersBlume
  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • Paul “RedEye” Chaloner
BEST ESPORTS MOMENT

• C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE (ELEAGUE)
  • KT vs IG Base Race (LOL Worlds)
  • G2 Beating RNG (LOL Worlds)
  • OG’s Massive Upset of LGD (DOTA 2 Finals)
  • SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ (EVO)
COMMUNITY AWARD

CONTENT CREATOR OF THE YEAR

• Dr. Lupo
  • Myth
  • Ninja
  • Pokimane
  • Willyrex
awrr_tga_20182.png

by7p_tga_20183.png

بهترین عناوینی که در سال 2018 تجربه کردید کدامیک هستند

1. ● (God of War (Sony Santa Monica
    140 رای
    68.0%
  2. *
    ● (Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games
    146 رای
    70.9%
  3. *
    ● (Marvel's Spider-Man (Insomniac
    54 رای
    26.2%

4. ● (Celeste (Matt Makes Games
    8 رای
    3.9%

5. ● (Dragon Quest XI : Echoes of an Elusive Age (Square Enix
    6 رای
    2.9%

6. ● (Assassin’s Creed Odyssey (Ubisoft
    12 رای
    5.8%

7. ● (Call of Duty: Black Ops 4 (Activision
    3 رای
    1.5%

8. ● (DETROIT: BECOME HUMAN (Quantic Dream
    16 رای
    7.8%

9. ● (Forza Horizon 4 (Microsoft
    27 رای
    13.1%

10. ● (Monster Hunter: World (Capcom
    8 رای
    3.9%

11. ● (YAKUZA KIWAMI 2 (Sega
    7 رای
    3.4%

12. ● (Dragon Ball FighterZ (Arc System Works
    3 رای
    1.5%

هیجان شما برای نمایش کدام موارد بیشتر است

1. ● New Parasite Eve
    18 رای
    12.5%

2. ● Rocksteady’s next game
    66 رای
    45.8%
  3. *
    ● Bloodborne 2
    38 رای
    26.4%

4. ● Avengers Project
    26 رای
    18.1%

5. ● Resident Evil 8
    27 رای
    18.8%

6. ● Alien: Blackout
    11 رای
    7.6%
  7. *
    ● Upcoming PS4 Exclusive Games : Release Date
    33 رای
    22.9%

8. ● Fumito Ueda's next game
    28 رای
    19.4%

9. ● Metal Gear Solid series remake / remaster
    40 رای
    27.8%

10. ● The Order : 1886 Sequel
    28 رای
    19.4%

11. ● Atlus' Project Re Fantasy
    10 رای
    6.9%

12. ● WiLD
    12 رای
    8.3%

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
هممون واقف بر جزئیات وحشتناک عالی و جزئیات باور نکردنی بازی های راکستار هستیم، پس دلیلی نمیشه که یک عده دیگه بخاطر جایزه سال کلا این مراسم یا بازی های راکستار رو ببرید زیر سوال:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: بازی های راکستار از هیچ جهتی با هیچ بازی دیگه ای قابل مقایسه نیستن، تا حدودی فقط ویچر 3 قابل مقایسه هست با جزئیات بازی های راکستار، منتها اینجا یک عده هم واقعا نمیخوان قبول کنن گاد چه کار بزرگی انجام داده، این که از یک بازی با دروبین ثابت :| یک بازی Hack and slash با دروبین روی شانه همراه المان های عمیق نقش افرینی ، صدا گذاری و موسیقی خارق العاده، مبارزات عظیم و... دربیاری ، اشتباه نکنید گاد شاهکار نیست مثل بعضی از بزرگان این صنعت که ادامه ای دال بر شاهکار قبلی شون باشن، بلکه یک انقلاب بود تو صنعت گیم، شما مقایسه کنید داستان نسخه های قبلی رو با نسخه 2018:| شخصیت پردازی رو:| همه چیز این سری در مقابل نسخه 2018 مثل یک سو تفاهم میمونه واقعیت اینه تو همون بخش های که رد دد گوتی گرفت گاد هم میتونست بگیره ولی مسئولیتی که روی گاد بود سنگین تر بوده در حالی که رد دد هم تو این بخش ها که جایزه نگرفت میتونست بگیره و صد در صد میتونست هر کدوم از این بازی ها گوتی بشن و میشه گفت نظر داور ها در حد همون شخصی بودن هست در اخر همون حرف قبلی که واقعا مسئولیت گاد سنگین تر بود:D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من بعد از RDRدوباره رفتم سراغ Gow

۱۰۰ درصد میگم RDRخیلی بهتر از Gow هست

من سال ۲۰۱۳ یادمه بازی TLOU و Gta 5بود میگفتم بازی TLOU بهتر از Gtaبود

قدم به قدم بازی لذت ببرم حواسم تو بازی به ارتباط با NPCبود گستردگی بازی تنوع بازی برام من عجیب بود

• Like
Reactions: mohsen2012

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
یکم هایپ و جذابیت نمایش CTR, outer world و Hades خوابید تازه به عمق فاجعه دارم پی میبرم:D
اولا نمیدونم شاید من اشتباه متوجه شدم ولی جف خودشو جر داد بس که با کوجیما و بازیش هی هایپ کرد... حتی وقتی کوجیما گفت که نمیاد بازم به هایپش ادامه داد و خب تهش هم هیچی به هیچی:|
از اونطرف نمایش فارکرای برای فراتر از فاجعه بود... یعنی به قدری نمایشش فاجعه بود که گند باکس آرتش رو هم فراموش کردم یه لحظه:))
از اونطرف هم بعد کلی هایپ شدن برای Hades فهمیدم که بازی به صورت EA قراره منتشر بشه و شدیدا خورد تو ذوقم:-s
ولی RAGE 2 با اینکه تا الان اصلا علاقه ای بهش نداشتم این نمایشش ترکوند و میشه گفت سوپرایزی بود که اصلا انتظارش رو نداشتم...
درکنار اینا یه عالمه بازی رو هم باید اضافه کنیم که اینسایدرهای لعنتی هایپ کردن ملت رو براش و خب تهش هیچی نشد... واقعا سلام به عمه تون برسونید:D
خیلی دوست داشتم DS وGoT تاریخ میخوردن تا حداقل معلوم بشه وضعیتشون چطوریه... میان نسلین؟ نسل بعدین؟ یا همین نسل میان؟:-"
بزرگترین داغمم معرفی نشدن Borderlands 3 ـه... اونجرز هم که نمایش نداشت بفهمیم اصلا بازی قراره چطور باشه... درکل جف و دوستان این همه هایپ کردن ولی تهش چیز خاصی نداشت... واقعا خسته نباشن:D

پ.ن: دوستان گرامی اینقدر یه بازی و یه مراسم رو گنده نکنید تا بعدش که ضایع شدین مجبور به این همه دمیج کنترل و آسمون ریسمون بافتن نباشید:-"
پ.ن(2): اون تیکه ی "بوی" هم قشنگ ترین بخش مراسم بود واقعا دلم شاد شد:x

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کلا اعتبار این مراسم واسه اکثر دوستان اینجا حالت سینوسی داره، یادمون نره که دو سال پیش اورواچ به جای آنچارتد برد جایزه رو، پس کاری نکنیم که باز سال‌های بعد مجبور شیم نظرمون رو ۱۸۰ درجه بچرخونیم، هرچند همین الانم خیلی از دوستان منتظر اعلام جوایز بودن تا معتبر بودن مراسم رو تایید کنن!
يه سري دوستان شايد خيلي تعصبي به قضيه نگاه مي كنن و واسشون هر انتخابي قابل قبول نيست . كه صد البته اشتباه هم مي كنن ! ولي واسه شمايي كه منتقد اونايي و خودت ادم منطقي هستي بحثي نمي مونه . شما اين مراسم رو هميشه معتبر مي دوني در نتيجه بايد بپذيري بهترين بازي سال از نگاه اين مراسم هميشه معتبر Gow هست نه Rdr 2 ! بقيه هم كه ناراحت هستن به همين شكل ! كلا ما ايرانيا فقط ايراداي بقيه رو مي بينيم نمي دونم چرا ، Gow بهترين بازي سال شده ولي يه سري خيلي ناراحت هستن ! در حدي كه خود راك استار اينقدر ناراحت نيست !

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
789
نام
Reza
شما RDR 2 رو بازی کردی ؟!!

RDR 2 از لحاظ داستانی ، شخصیت پردازی - موزیک از GOW برتره و از لحاظ محتوا و وسعت و تنوع گیمپلی و عظمت که اصلا قابل مقایسه نیست .
داستانی و موزیک سلیقه ایه ولی وسعت و تنوع دلیل بر برتری نیست اگر اینطوری بود الان Odyssey و Orgins بهترین Assassin's Creedهای تاریخ میشدن !
به قوله یکی از دوستان شاید یه بازی 20 کار انجام بده ولی یه بازی دیگه 5 کار ولی بی نقص و کامل انجام بده .

اگه RDR2 گوتی میشد مثلا از ارزش GOW چیزی کم میشد؟
هرکی یه حق رای داره دیگه..
بشینید جفتش رو بازی کنید و حالشو ببرید
و از الان نگران سال بعد باشید که هیچ بازی بدرد بخوری نداره
البته من زیاد اپدیت نیستم تاریخی برای DS و GOT و TLOU مشخص نشد؟
کسی نگفته از ارزش RDR2 کم شده ولی شما واضخ دارین برای rdr2 راحت gow رو میکوبونید و درجواب میگید RDR2 بازی نکردید !
من نفهمیدم میخواستی بخش آخر تیکه باشه یا نه :D
سال دیگه Days Gone , Dreams , Medievil و Gears 5تایید شده هستن از لحاظ مولتی هم فکر کنم پربارترین سال این نسل باشه !

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مخالفت خودم رو اعلام میکنم:D
نمیدونم...ولی به شدت به نظرم خوب و خفن بود:D بهترین بازی سالم نیست و توی TOP5بهترین های نسلم هم ...فکر نکنم باشه:-" (من کلا بازی ها برام یا 10 هستن، یا نیستن! نمره ندارن دیگه تقریبا! برای همین موقع انتخاب بهترین بازی نسلم هم... 40تا ده ردیفه:)) )
ولی خوب...اتفاقا من فکر میکنم طراحی مراحل اصلی و فرعی و Free Roamـه بازی به شدت فوق العاده و پرفکته!:D

میدونی کی به این نتیجه رسیدم که طراحی مراحل اصلی بازی خیلی بده؟ وقتی که چپتر شیش رو تموم کردم (انگیزه داستانی دیگه از بین رفت) اپیلوگ بازی واقعا حوصله ام رو سر میبرد و همونجا میپریدم میرفتم فیفا و پابجی بازی میکردم! یکهو تخفیفات بلک فرایدی سه گانه بتمن ارخام ها رو مفت 15 دلا خریدم و بکوب نشستم arkham asylum رو پشت سر هم بازی کردم و خیلی خیلی بیشتر نسبت به RDR II لذت بردم ازش (با اینکه تکراری بود)

برگشتم RDR II رو ریپلی کردم و اونجا یافتم بابا چقدر وضع این بازی خرابه! در خیلی مواقع به قول یکی از دوستان نا اشنا در تاپیک گوتی رد دد اصلا بازی نیست و خیلی جاها تبدیل به فیلم میشه! (البته گفتگویی که با سینا هم تو همون تاپیک داشتم خیلی موثر بود)

اکثریت مراحل اینطوریه شما از نقطه X با اسب میری نقطه Y جلوی چنتا ایتم که راک استار خودش برات مشخص کرده یک دکمه میزنی (با انیمیشن های کاملا متفاوت و تموم نشدنی و البته بی فایده) و برمیگردی دوباره به کمپ! گفتم المان سرگرم کننده این بازی کجاست؟ عملا با بازیهای دیوید کیج که فرقی نداره! و اونجا سیستم شوتینگ بازی رو بررسی کردم که چرا مثل پابجی، هیلو و گیرز و ... حال نمیده
راک استار امد ریکویل و ریلود واقع گرایانه رو به بازی اضافه کرد ولی از اون طرف اینپوت لگ بازی وحشتناک بالاست (وقتی کنترل رو حرکت میدی و کارکتر درون بازی به فرمان شما واکنش نشون میده) فرمان های شما در RDR II نسبت به دستینی 2 یازده برابر دیرتر اجرا میشه! عملا علارقم اینکه راک استار روی سیستم شوتینگ خیلی مانور داد ولی هیچ وقت به اون جدیت و اهمیت نمیرسه که بخواد با حرفه ایی شدن ازش لذت ببری

راک استار متاسفانه بشدت تحت و جو دلست قرار گرفت و تا تونست بازی ش رو محدود کرد تا نتیجه نهایی سینمایی تر بشه! نتیجه این امر یک بازی با گیمپلی فوق العاده خطی در مراحل اصلی و فرعی شده. و اتفاقا گردش ازاد بازی نسبتا لذت بخش هست چون هیچ اجباری به اجرای نقطه نقطه فرمان های راک استار نیست و میتونی خلاقیت رو بیاری تو گیمپلی ولی مراحل اصلی عجیب خطی و گرفته هستند + این مراحل خسته کننده رو به استوری 65 ساعته اضافه کن به نتیجه فاجعه پی میبری

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
جایزه GOTY به GoW یه بار دیگه ثابت میکنه ژورنالیستا چقدر سر نقد بازی های راک ستار جوگیر میشن. GTA 4 نمره 98 داره تو متاکریتیک، GTA 5 نمره 97 و RDR2 هم 97. از این بازی ها انتظار میره آخر سال هرچی جایزه GOTY هست رو درو کنن ولی چیزی که در عمل اتفاق میوفته اینه که بعد از 1-2 ماه ژورنالیستا بادشون میخوابه و اکثرا میفهمند جوگیر شده بودن و جایزه GOTY بین بازی های دیگه پخش میشه.

RDR2 هر چقدر هم تو زمینه های دیگه خوب باشه، با این سیستم شوتینگ و کنترل عقب افتاده 2 نسل پیشش مستحق نمره 97 نیست.

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
شما RDR 2 رو بازی کردی ؟!!

اگه به شما باشه که از ID ت مشخصه کلا هیچی غیر از Sony نمیبینی .

Gow توی 2 مورد به RDR 2 برتری داره . کارگردانی و گیمپلی . جایزه کارگردانی رو که گرفت ، GOTY هم بخاطر همون Gameplay ش گرفت .

RDR 2 از لحاظ داستانی ، شخصیت پردازی - موزیک از GOW برتره و از لحاظ محتوا و وسعت و تنوع گیمپلی و عظمت که اصلا قابل مقایسه نیست .

من شک ندارم اگه همین RDR 2 انحصاری بود و GOW مالتی پلتفرم الان داشتید همه رو جر میدادید که مگه میشه اصلا هیچ بازی دیگه ای رو با RDR 2 مقایسه کرد ؟!!
و مهم‌ترین عنصر یک بازی گیم‌پلی هست که توی این زمینه RDR2 حتی قابل مقایسه ام نیست با GoW (در بخش‌های موزیک، داستان و شخصیت پردازی هم قابل بحثه). به نظرم اگر God of Warیی هم نبود باز هم حق بازی‌ای مثل Monster Hunter World بود که بازی سال بشه تا RDR2.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
يه سري دوستان شايد خيلي تعصبي به قضيه نگاه مي كنن و واسشون هر انتخابي قابل قبول نيست . كه صد البته اشتباه هم مي كنن ! ولي واسه شمايي كه منتقد اونايي و خودت ادم منطقي هستي بحثي نمي مونه . شما اين مراسم رو هميشه معتبر مي دوني در نتيجه بايد بپذيري بهترين بازي سال از نگاه اين مراسم هميشه معتبر Gow هست نه Rdr 2 ! بقيه هم كه ناراحت هستن به همين شكل ! كلا ما ايرانيا فقط ايراداي بقيه رو مي بينيم نمي دونم چرا ، Gow بهترين بازي سال شده ولي يه سري خيلي ناراحت هستن ! در حدي كه خود راك استار اينقدر ناراحت نيست !
من این مراسم رو معتبر می‌دونم؟ چی میگی شما؟؟؟ من کلا هیچ‌کدوم از جوایز آخر سال واسم مهم نیست و فقط تجربه خودم مهمه!
کی من همچین حرفی زدم، یه همچین مراسمی کلیتش خوبه واسه صنعت گیم ولی سیستم جایزه دادنش خیلی چرت و پرته هرچند شاید باز به نسبت مقایسه معتبرترین جایزه باشه، این نظر منه!
خواهشا قبل از این‌که شروع کنی به تایپ کردن یکم طرفت رو بشناس و فکر کن نه این‌که رو هوا هرچی می‌خوای بگی!

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
اول اینکه لطف کنیم فکت ندیم که فلان بازی چیش بهتر بود چیش نبود (اینا نظره شخصی هست)
دوم اینکه بعضی دوستان دست پیش گرفتن پس نیوفتن ؟ اصلا کی اینجا از مراسم بد میگفت که یهو براش معتبر شد ؟ اتفاقا من تا جایی که دیدم همچنان اونایی که میگفتن بده هنوزم میگن بده حالا این دلیل میشه که برا cory barlog و سانتامونیکا خوشحال نبود ؟! :| قطعا مراسمی که 2016 بهترین کارگردانی رو میده به اورواچ جکی بیش نیست ولی حالا اینکه امسال GOW رو گوتی کرده باید عزاداری کنن اینجا ؟ سعی هم نکنید با بازی با کلمات ارزش یه بازی دیگه رو بیارید بالا ! هر دو بازی شاهکار بودن , تموم شد و رفت حالا اگر کسایی اینجا خوشحال باشن دلیل نمیشه که فشاری به کسی وارد بشه
این جمله که شما اصلا RDR2 رو بازی کردی هم خواهشا نگید دیگه اکثرا بازی کردن ! کم بازی نیست شاهکاره بازی راک استار قطعا خیلی ها بازی کردند حداقل یکم

نه اتفاقا ، خیلیا بازی نکردن ، حداقل بین افرادی که توی ایران PS4 دارن تعداد افرادی که GOW رو بازی کردن خیلی خیلی بیشتر از افرادی هست که RDR 2 رو بازی کردن .
ضمنا تعداد خیلی زیادی از اون افرادی که RDR 2 رو بازی کردن بدلیل وسعت خیلی زیاد بازی و طولانی بودن یا هنوز تموم نکردن یا اینکه همون اول حوصله ش رو نداشتن که ادامه بدن چون بازی کردن RDR 2 وقت و حوصله ی زیادی میخواد .
من به جرات میتونم بگم تعداد افرادی که توی ایران GOW رو بازی کردن و تموم کردن چندین برابر بیشتر از RDR 2 هست .
البته من اصلا منظورم این نیست که هرکی هر 2 بازی رو کامل انجام داده انتخابش RDR2 هست ! ولی مسلما دیگه وقتی میبینن مثلا توی این مراسم جایزه داستان و موزیک و ... رو RDR 2 میدن از شکلک (=))=))=))=))=))) استفاده نمیکنن و احساس حق خوری و پول دادن و خریدن و اینجور مزخرفات بهشون دست نمیده .

من خودم پیش بینی م این بود که GOW جایزه اصلی رو ببره و احتمال زیاد Big Winner هم GOW خواهد بود ( هر چند انتخاب من RDR 2 ) . دلیلشم هم 2 تا موضوع مهمه ، یکی اینکه GOW واقعا از لحاظ گیمپلی که اصلی ترین و مهمترین فاکتور یک بازی هست فوق العاده ست و نه تنها امسال در این زمینه بهترینه بلکه یکی از بهترینهای تاریخه . مورد دوم هم اینه که اتفاقی که برای GOW افتاده و از یک عنوان رو به افول که دیگه امید زیادی بهش نبود به یکباره همه رو سورپرایز کرد و نه تنها به اوج برگشت بلکه شاید به بهترین نسخه ی بازی تبدیل شد . در حالی که موفقیت RDR 2 و کلا بازیهای *R از قبل پیش بینی شدست و کسی رو سورپرایز نمیکنه .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من این مراسم رو معتبر می‌دونم؟ چی میگی شما؟؟؟
کی من همچین حرفی زدم، یه همچین مراسمی کلیتش خوبه واسه صنعت گیم ولی سیستم جایزه دادنش خیلی چرت و پرته، این نظر منه!
خواهشا قبل از این‌که شروع کنی به تایپ کردن یکم طرفت رو بشناس و فکر کن نه این‌که رو هوا هرچی می‌خوای بگی!
شما انتخاب كدوم press و مراسم رو منطقي و غير چرت و پرت مي دوني ؟ بيگ وينر درسته يا اين مراسم يا اينكه كلا اين انتخاب ها اشتباهه؟
چرا عزيزم من خوب شمارو مي شناسم شما هم مي دوني من چي مي گم كاملا ! حداقل واسه مني كه از قديمي هاي اين فروم هستم يه امر بديهي مشكلات شخصي شما به عناوين انحصاري سوني ! من نديدم كلا شما جايي يه ip از سوني ببيني و باهاش ارتباط برقرار كني . در نتيجه اين سليقه سينوسي و اعتبار و اينا تو خود شما و بقيه دوستان مخالف اين انتخاب هم وجود داره . ضمن اينكه بازم تاكيد مي كنم انتخاب خود من شخصا rdr 2 هست ولي به اين انتخاب مراسم كاملا احترام مي ذارم و منطقي مي دونمش .

موفق باشيم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
جایزه GOTY به GoW یه بار دیگه ثابت میکنه ژورنالیستا چقدر سر نقد بازی های راک ستار جوگیر میشن. GTA 4 نمره 98 داره تو متاکریتیک، GTA 5 نمره 97 و RDR2 هم 97. از این بازی ها انتظار میره آخر سال هرچی جایزه GOTY هست رو درو کنن ولی چیزی که در عمل اتفاق میوفته اینه که بعد از 1-2 ماه ژورنالیستا بادشون میخوابه و اکثرا میفهمند جوگیر شده بودن و جایزه GOTY بین بازی های دیگه پخش میشه.

RDR2 هر چقدر هم تو زمینه های دیگه خوب باشه، با این سیستم شوتینگ و کنترل عقب افتاده 2 نسل پیشش مستحق نمره 97 نیست.

البته GTA V بعد از پنج سال هم بادش نخوابید ، این رد دد هم با توجه به آنلاینش که خیلی روش سرمایه گزاری کردن حداقل یکسالی تو اوج میمونه و بعدشم که برا نسل بعد میاد قطعا
برا بازی اوپن ورلدی به این بزرگی و جزئیات که توجه زیادی به exploration داره قطعا گان پلی تو اولویت اول نیست ، پس انتظار نداشته باشید بخاطر اینکه گان پلی اش در حد متوسطه ده نمره از متاش کم بشه :|:|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شما انتخاب كدوم press و مراسم رو منطقي و غير چرت و پرت مي دوني ؟ بيگ وينر درسته يا اين مراسم يا اينكه كلا اين انتخاب ها اشتباهه؟
چرا عزيزم من خوب شمارو مي شناسم شما هم مي دوني من چي مي گم كاملا ! حداقل واسه مني كه از قديمي هاي اين فروم هستم يه امر بديهي مشكلات شخصي شما به عناوين انحصاري سوني ! من نديدم كلا شما جايي يه ip از سوني ببيني و باهاش ارتباط برقرار كني . در نتيجه اين سليقه سينوسي و اعتبار و اينا تو خود شما و بقيه دوستان مخالف اين انتخاب هم وجود داره . ضمن اينكه بازم تاكيد مي كنم انتخاب خود من شخصا rdr 2 هست ولي به اين انتخاب مراسم كاملا احترام مي ذارم و منطقي مي دونمش .

موفق باشيم
شما از رو ۴تا نظر دادن من کامل سلایق و ارتباط گرفتن منو می‌دونی، طالع‌بینی یا فال‌گیری چیزی هستی؟؟؟
نه عزیز بنده خیلی با عناوین سونی حال می‌کنم امثال گاد و هورایزن رو هم پلات کردم که اثباتش هم تو امضام هست، فقط با سونی‌فنایی مثل شما حال نمی‌کنم که اعتبار سینوسی می‌بخشن!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
شما از رو ۴تا نظر دادن من کامل سلایق و ارتباط گرفتن منو می‌دونی، طالع‌بینی یا فال‌گیری چیزی هستی؟؟؟
نه عزیز بنده خیلی با عناوین سونی حال می‌کنم امثال گاد و هورایزن رو هم پلات کردم که اثباتش هم تو امضام هست، فقط با سونی‌فنایی مثل شما حال نمی‌کنم که اعتبار سینوسی می‌بخشن!
با اوئدا هم خیلی حال میکنه :D مربوط به امروزو دیروزم نیس .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نه اتفاقا ، خیلیا بازی نکردن ، حداقل بین افرادی که توی ایران PS4 دارن تعداد افرادی که GOW رو بازی کردن خیلی خیلی بیشتر از افرادی هست که RDR 2 رو بازی کردن .
ضمنا تعداد خیلی زیادی از اون افرادی که RDR 2 رو بازی کردن بدلیل وسعت خیلی زیاد بازی و طولانی بودن یا هنوز تموم نکردن یا اینکه همون اول حوصله ش رو نداشتن که ادامه بدن چون بازی کردن RDR 2 وقت و حوصله ی زیادی میخواد .
من به جرات میتونم بگم تعداد افرادی که توی ایران GOW رو بازی کردن و تموم کردن چندین برابر بیشتر از RDR 2 هست .
البته من اصلا منظورم این نیست که هرکی هر 2 بازی رو کامل انجام داده انتخابش RDR2 هست ! ولی مسلما دیگه وقتی میبینن مثلا توی این مراسم جایزه داستان و موزیک و ... رو RDR 2 میدن از شکلک (=))=))=))=))=))) استفاده نمیکنن و احساس حق خوری و پول دادن و خریدن و اینجور مزخرفات بهشون دست نمیده .

من خودم پیش بینی م این بود که GOW جایزه اصلی رو ببره و احتمال زیاد Big Winner هم GOW خواهد بود ( هر چند انتخاب من RDR 2 ) . دلیلشم هم 2 تا موضوع مهمه ، یکی اینکه GOW واقعا از لحاظ گیمپلی که اصلی ترین و مهمترین فاکتور یک بازی هست فوق العاده ست و نه تنها امسال در این زمینه بهترینه بلکه یکی از بهترینهای تاریخه . مورد دوم هم اینه که اتفاقی که برای GOW افتاده و از یک عنوان رو به افول که دیگه امید زیادی بهش نبود به یکباره همه رو سورپرایز کرد و نه تنها به اوج برگشت بلکه شاید به بهترین نسخه ی بازی تبدیل شد . در حالی که موفقیت RDR 2 و کلا بازیهای *R از قبل پیش بینی شدست و کسی رو سورپرایز نمیکنه .
اصلا بیشتر حرفای شما درست
ولی الان شما داری آمار ایران و این فروم رو میبینی بر فرض که تازه با توجه به اینکه RDR2 برا XONE هم هست باز تو ایران GOW رو خیلی بیشتر بازی کردن (که بازم آماری نداریم که اینو ثابت کنه) ولی راجب خارج شما چی میگی ؟ اونجا مشکل دلار و گرونی و هک و این داستانا رو ندارن RDR2 هم مثل بنز فروخته ، چرا پس اکثرا راجب گاد میگن well deserved و حقش بوده ؟ اگر بیگ وینر بشه چی ؟ قطعا اونا بازی کردن ! تازه شما اینم در نظر بگیر که RDR2 تازه ریلیز شده و هایپ و جوش بیشتره ، قطعا بازی که شما تازه تمومش میکنی حداقل تا دو سه ماه هی تو کفشی ولی کم کم یکم منطقی تر میتونی راجبش نظر بدی .
راجب جوایز من خودم فکر میکردم به رد دد بدن و صداپیشه رو یکم تعجب کردم دادن به RDR2 که البته بازم شایسته بود . منی که خودم عاشق رد دد هستم دیگه اعصابم خورد شد از بس این جمله بازی نکردیو دیدم !
GOW کسی نمیتونه بگه GOTY 2018 حقش نیست ولی گویا کسی بگه حقش بوده و لیاقتشو داره به بعضیا بر میخوره نمیدونم چرا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر