مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:دی) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :دی

آخرین ویرایش:
خدا وکیلی من ر.....دم تو اون سر در سانتا مونیکا پس اینا دارن چ غلطی میکنن:|
کار اینا شده کمک به 4 تا بازی ایندی خوب پس کی میخوان اینا معرفی کنن
دیگه اینا کنفرانس این همه بند و بساط نمیخواست
سانتا مونيكا اونقدر استدیوی بزرگ و گاد اونقدر ای پی بزرگی هست که بازیش توی e3 معرفی بشه...

الان تقریبا تکلیف همه ی فرست پارتی های سونی معلوم هست بجز سانتا و بند
انتظار ندارین که سونی بیاد تمام پروژه ها در دست تولیدشو توی یک سال نمایش بده!
برای e3 دی بار لاین آپ یکم کمتر میشه و فرصت برای نمایش های جدید و معرفی های جدید هست...

بیشتر از کنفرانس .. این تاپیک جالبه برای من .. که چند نفر در حد انفجار خوشحالن و تو اوج هایپن .... اما بقیه میخوان ویدیو خورد کردن ps4 هاشون رو اپ کنن...

سلیقه ادما خیلی جالبه که به راحتی چیزایی که باب طبعشون نیست ایگنور میکنن ... البته خیلی خوشحالم که ترافیک برای کنفرانس نسوزوندم ... برای همین از ندیدن gow جدید و کراش و بازی جدید bend ناراحت نیستم ... و توجه روی جنبه های مثبت کنفرانسه که کم هم نبودن ...

@Dante Never Cry

یه لحظه فکرش رو بکن دوباره او کرکترها و داستان ها و اون محله و گشت گذار و جوش و داستانش :((اونم نه نسل قبلی ، رو همین PS4 :(( یعنی مطمئنم 6 و بعدی ها دیگه با فاصله کمی عرضه میشه :bighug:

@Kaine

دقت کردی فقط من و تو و علی انقدر هایپ کنفرانسمون بالاست ؟ :))
پ.ن: Ni No Kuni 2 :x

اگه می دونستن یاکوزا چه جواهریه ، بقیه هم اور دوز می کردن :دی خیلی کم پیش میاد بازی ژاپنی باشه ولی ملت برای عرضه ـش توی غرب شون سال التماس کنن ، کوتاه هم نیان و رگ گرو بذارن ، خیلی کم :دی

این XB one فن هایی که به قصد ترول وارد میشن آخرش هستن :))! PSX حکم یک بونس رو برای فن های PS داره یعنی اگر نباشه هم هیچکس اعتراضی نداره که چرا سونی چنین ایونتی رو برگزار نمیکنه, اگر از اول تا آخرش هم هیچی نشون ندن شما نمیتونی بیای ترول کنی . E3 نیست که بخوای مقایسه راه بندازی مثلاً . اینجا سونی ـه و خودش.

یه بازی ایندی البته نشون دادن که خیلی خفن بود یارو مثل شوالیه ها بود غول های بزرگ هم تو بازی بودن از این اکشن 2D ها بود اون چیز خوفی بود اسمشم Death's Gambit بود فکر کنم .
لیست بازی های انحصاری و کلا بازی های خفنی که برای Ps4 سال 2016 میاد دیگه داره به سقف میچسبه خیلی تعدادشون زیاده و پول هم نداریم البته :دی

هیچی نداشت کنفرانس:(( نه برای شما نه برای من . اگه گاو رو نشون میدادن انقده بی کسو کار نمیشد تاپیک :d

به نظر من مشکل اصلی کنفرانس اجرای بدش بود نه محتوای کم! یعنی حداقل از نظر محتوایی که نشون دادن از پارسال بهتر بود! سال گذشته هم کنفرانس با UC4 شروع شد (منتها جذابیت اولین نمایش گیم پلی)، سورپرایز SFV (که اون هم لو رفته بود از قبل!)، یه دو جین بازی ایندی (از جمله Shovel Knight و یوشیدا تو STF و ....)، ترول اساطیری هاشیموتو (که بعدا معلوم شد اشاره به یه سروپرایز بزرگ بوده!) و نمایش از Order و BB. یعنی عملا چیز خاصی نداشت! مقایسه کنیم با امسال، وضعیت در حال حاضر بهتره! کنفرانس مجدد با UC4 شروع شد (یه نمایش غیر جذاب)، نمایش اولین گیم پلی از یه بازی خیلی مهم (FFVII)، یه دو جین بازی ایندی و ریمستر، و چندتا معرفی جدید. از بازی های بزرگی مثل NNKII تا یه بازی جمع و جورتر مثل Zodiac که کاملا کار جالبی هست. اخبار مربوط به Yakuza هم جالب بود. حداقل برای فن هاش! و اینکه حضور معنوی کرش به نظر من مثل ترول سال قبل کاملا معنی دار هست!:دی و بعدا همه میفهمن یعنی چی!:دی اون یارو به عنوان اولین کسی که میاد رو استیج بیخودی کرش نمیپوشه! لابد یه برنامه ای پشتش هست.... در کل اگه نخوایم PSX رو با E3 مقایسه کنیم و با توجه به سال گذشته از نظر محتول حداقل کمتر نبوده!

به نظر من مشکل اصلی که باعث شد تا این حد افتضاح باشه اجرای بد کنفرانس بود. واقعا چه نیازی داشت این همه آدم بیخود روی سن بیان و این همه حرف بزنن؟ من از 2005 به اینور همه کنفرانس هارو دیدم اما تا الان ندیده بودم دوتا آدم گم نام بیان روی استیج لم بدن رو میل و بازی ایندی بی سر و ته نشون بدون! یا یه گم نام دیگه میومد یه چیزی معرفی میکرد و برای اینکه صدای جعیت رو در بیاره خودش هورا میکشید! یا شاهکار اعظم اون زنه که هیچ کس برای چرت هایی که تحویل میداد دست نمیزد به ناچار خودش دست میزد! یه هفته بتا زودتر برای بازی بتل بورن چه جذابیت خبری داره؟ بازم میگم، این کنفرانس میتونست در حد خودش خوب باشه. باز برای سلایق مختلف چیزای زیادی داشت. اما انقدر خسته کننده و مزخرف اجرا شد که....

به هر صورت من نمایش گیم پلی FFVII،و NNKII و Zodiac و تیکه Crash رو دوست داشتم!:دی به ایندی ها هم اصلا توجه نکردم! چون اعصابم بیش از حد خورد بود!:دی حالا شاید بعدا با اعصاب راحت ببینم خوشم بیاد!:دی چون از اساس دوست دارم این مدل بازی هارو!:دی

به نظر من مشکل اصلی کنفرانس اجرای بدش بود نه محتوای کم! یعنی حداقل از نظر محتوایی که نشون دادن از پارسال بهتر بود! سال گذشته هم کنفرانس با UC4 شروع شد (منتها جذابیت اولین نمایش گیم پلی)، سورپرایز SFV (که اون هم لو رفته بود از قبل!)، یه دو جین بازی ایندی (از جمله Shovel Knight و یوشیدا تو STF و ....)، ترول اساطیری هاشیموتو (که بعدا معلوم شد اشاره به یه سروپرایز بزرگ بوده!) و نمایش از Order و BB. یعنی عملا چیز خاصی نداشت! مقایسه کنیم با امسال، وضعیت در حال حاضر بهتره! کنفرانس مجدد با UC4 شروع شد (یه نمایش غیر جذاب)، نمایش اولین گیم پلی از یه بازی خیلی مهم (FFVII)، یه دو جین بازی ایندی و ریمستر، و چندتا معرفی جدید. از بازی های بزرگی مثل NNKII تا یه بازی جمع و جورتر مثل Zodiac که کاملا کار جالبی هست. اخبار مربوط به Yakuza هم جالب بود. حداقل برای فن هاش! و اینکه حضور معنوی کرش به نظر من مثل ترول سال قبل کاملا معنی دار هست!:دی و بعدا همه میفهمن یعنی چی!:دی اون یارو به عنوان اولین کسی که میاد رو استیج بیخودی کرش نمیپوشه! لابد یه برنامه ای پشتش هست.... در کل اگه نخوایم PSX رو با E3 مقایسه کنیم و با توجه به سال گذشته از نظر محتول حداقل کمتر نبوده!

به نظر من مشکل اصلی که باعث شد تا این حد افتضاح باشه اجرای بد کنفرانس بود. واقعا چه نیازی داشت این همه آدم بیخود روی سن بیان و این همه حرف بزنن؟ من از 2005 به اینور همه کنفرانس هارو دیدم اما تا الان ندیده بودم دوتا آدم گم نام بیان روی استیج لم بدن رو میل و بازی ایندی بی سر و ته نشون بدون! یا یه گم نام دیگه میومد یه چیزی معرفی میکرد و برای اینکه صدای جعیت رو در بیاره خودش هورا میکشید! یا شاهکار اعظم اون زنه که هیچ کس برای چرت هایی که تحویل میداد دست نمیزد به ناچار خودش دست میزد! یه هفته بتا زودتر برای بازی بتل بورن چه جذابیت خبری داره؟ بازم میگم، این کنفرانس میتونست در حد خودش خوب باشه. باز برای سلایق مختلف چیزای زیادی داشت. اما انقدر خسته کننده و مزخرف اجرا شد که....

به هر صورت من نمایش گیم پلی FFVII،و NNKII و Zodiac و تیکه Crash رو دوست داشتم!:دی به ایندی ها هم اصلا توجه نکردم! چون اعصابم بیش از حد خورد بود!:دی حالا شاید بعدا با اعصاب راحت ببینم خوشم بیاد!:دی چون از اساس دوست دارم این مدل بازی هارو!:دی

اون قسمت قرمز کی لو رفت ؟ :دی تا جایی که یادم میاد و تا زمانی که بازیسنتر هنوز هنگ نکرده بود برام ، هیچ خبری ازش نبود :دی حتی اسم این بابا توی Leak List هم نبود :دی

بنظرم به اندازه ی کافی نمایش گیم پلی داشته آنچارتد...
لازم نیست مثل 3 همه ست پیس هارو قبل عرضه نمایش بدن...

دوست من مجبور هم نبودن 5 دقیقه کاتسین نشان بدن.به‌نظر من همین نمایشtga کافی بود.درضمن ابتدایی بازی هم لو دادن.به نظر این نمایش آنچارتد اضافی بود

اون قسمت قرمز کی لو رفت ؟ :دی تا جایی که یادم میاد و تا زمانی که بازیسنتر هنوز هنگ نکرده بود برام ، هیچ خبری ازش نبود :دی حتی اسم این بابا توی Leak List هم نبود :دی

نه روز قبلش لو رفت کامل!:دی طبق معمول حسش نیست بگردم تاپیکشو نشون بدم اما شهاب ترانک هم خبرش رو گذاشت!:دی خلاصه لو رفته بود از روز قبل!:دی تراست می!:دی

به نظرم اگه کرش رو وسط e3 روی big screen نشون میدادن خیلی هایپش بیشتر بود.
اصلا کرش خوب نبود اینطور معرفی بشه (روی تیشرت)الان همه احتمال میدیم که کرش به سونی برگشته باشه خب دیگه 80 درصد هایپش پرید.
الان همه منتظرکرش هستیم به یه نحوی و قول میدم اگه کرش رو بدون اطلاع قبلی میدیدم لذتش خیلی بیشتر میشد.

برنامه e3 ساله بعدی دیگه سوپرایز خاصی نباید داشته باشه
god of war-sony bend porject-crash-
نمی گم اینا بد هستن خیلی هم خوبن اما به نظر من معرفی کرش خیلی پیش پا افتاده بود

اگه یادتون باشه بعد از نمایش اولیه UC4 خیلی بحث بالا گرفته بود که آیا تریلر ریل تایم هست یا نه حتی کورنی هم توییت کرد باز ملت باور نکردن. ایشون هم میگه تا همین الان هم باورم نمیشد کات سینها ریل تایمن . در هر صورت گراقیک فوق العادست

من به شخصه گفتم اون گرافیک با 60 فریم شدنی نیست. که واضح هم هست نبود :دی
نا گفته نمونه، با این که 30 فریم هست، هنوزم بهترین چیزـه ریل تایمی هست که تا حالا روی PS4 دیدم (به جـــز بتل‌فـــرانت که به نظرم گرافیکش از آنچارتد هم بهتر هست).

نه روز قبلش لو رفت کامل!:دی طبق معمول حسش نیست بگردم تاپیکشو نشون بدم اما شهاب ترانک هم خبرش رو گذاشت!:دی خلاصه لو رفته بود از روز قبل!:دی تراست می!:دی

تاپیکشو محبت کن :دی چون توی هیچ کدوم از خبرگزاری های فایتینگ ندیدم :دی Voice این بابا قبلاً از نسخه ی PC دراومده بود ولی چیزی بیشتر از این، یادم نمیاد :دی ببینم کی بوده که از بقیه هم جلوتر بوده :دی

دوستان XOne فن کلا اینجوری هستن به صورت دیفالت یا دارن عَدا در میارن ؟ :دی
دقیقا چی‌میخوان ؟! سونی هرچقدر هم توی این کنفرانس ضعیف بوده باشه ، توی کنفرانس های قبل که آخریش پاریس بود عالی عمل کرد و کاملا از رقیبش سرتر بوده

در مورد کنفرانس هم حرفی نیست جز Ono و FANG :)) :)) :))
عالیه این اونو ، جالبه چقدرم با جیو کورتیس مچ بودن :دی
نمایش Ni Oh عالی بود ،واقعا لذت بردیم
R&C شاهکاره ، عجب گرافیکی داره لعنتی
نمایش U4 هم خیلی خووب بود ،شخصیت پردازی این نسخه هیولا میشه ،انتخاب دیالوگ هم جالب بود
چیزایی که یادم مونده همیناس ، یاکوزا و AC7 هم بودن که به دردم نمیخورن زیاد :دی

در آخر هم درسته امشب سونی ضعیف بود اما به کنفرانس های قبل و‌اون همه بازی جدید و قدیمی و سورپرایزهم فکر کنید ،بی انصاف نباشین عزیزانم :دی

موفق باشیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or