مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:دی) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :دی

آخرین ویرایش:
گمنام ترین آدم های تاریخ دارن میان رو استیج!:دی یه ریز شر و ور ایندی تور یا ریمستر بازی های فسیل شده نشون میدن!:دی جدا lol

این اخمخی که GUNS UP رو امد معرفی کرد از بس چرت و پرته خودش شروع کرد به سر و صدا کردن بلکه یکی دست بزنه! lol

من حس مي كنم اسكول شدم! شما چه طور ؟ :|

اگر اخرش يه بازي مجاني ندن ( :d ) ميرم واحد DEA LSD تشكيل ميدم تا عليه قاچاق چنين موادي سازماني بس مخوف بر سر كار بياد :|

من اگر اشتباه نکنم یه جا تیتر یه نمایش 40 دقیقه ای برای VR رو دیدم، الان از اینجا به بعد این نمایش شروع میشه؟
اگر اینطوره که برن بمیرن، کنفرانس به شدت غیر ضروری هست، اینطور که به نظر می رسه بخش های مهم ـش رو خیلی راحت می تونستند تو نمایش پاریس بگنجونند....

بد ترین کنفرانس تاریخ!!
اون guns up مسخره چی بود مثلا؟ فقط همینمون مونده بشینیم رو پی اس 4 کلون clash of clans بازی کنیم...
یه دونه بازی جدید به درد بخور معرفی نکردن.

من چون انتظار خاصی نداشتم نه زیاد پیگیر اخبار کنفرانس بودم و نه الان ناراحت! هر چی که می خواستم تو پاریس محقق شد و واقعا برام عجیبه سونی اینقدر تمایل به برگزاری کنفرانس اضافی داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or