مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:دی) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :دی

آخرین ویرایش:
بتا جمعه برای دانلود میاد؟یا مثلا یک روز قبلش برای دانلود میاد که بگیریم؟

گفتن اطلاعات تکمیلی رو امشب میدن... :دی

- - -ویرایش - - -

وای خدا =)) =)) =))

https://media.giphy.com/media/bENcA7xpl3aoM/giphy.gif

آقا من الان دیگه واقعا یه God of Dance میخوام :)) =))

Edit: ظاهرا این گیف رو یکی از خود بروبچ سانتا درست کرده:

لول =))

لووول...
دریک دنیلز که مغز متفکر کامبت سیستم گاد هست! :دی

کلا ملت هر چیزی که قدیمی و تموم شده باشه رو دوست دارن(حالا چه 2-3 سال چه 10 سال) :دی مثال نمیزنم چون بدجوری تاپیک منحرف میشه (و یه 2-3 صفحه بحث جنجالی راه میوفته) ولی اگه خواستی بهم بگو توی PM بهت بگم :دی

دیگه من هر کی رو مثال زدم یه جوری از دور رقابت ها خارج شد و آخر سر ما موندیم و این بنده خدا کول :دی یه دو سه سال دیگه صبر کن به امید خدا آنچارتد جدید که معرفی شد برات نیت رو مثال میزنم که در حد کریتوس باشه :دی (میتونم Halo با Reach و ODST رو مثال بزنم یا GeoW با Judgment و GeoW 4 رو بگم ولی رفتن همچین حرکتی توی تاپیک سونی مثل خودکشی میمونه پس خواهشا این پرانتز رو کلا فراموش کنید :-" پرانتز دیدید ندیدید :دی )

امیر اینایی که گفتی اصلا برای داشتن شخصیت جدید توی GoW (بعد از تموم شدن داستان کریتوس) مهم نیست :دی اصلا شخصیت نباید از نسخه های قبلی باشه :دی افسانه جدید، خداهای جدید، ستینگ جدید، شخصیت جدید :دی

اگه داستان کریتوس و افسانه های یونان شیره شون کشیده نشده بود میتونستم این حرفت که دیدن همچین تغییری سخته رو قبول کنم ولی الان نه :دی به نظرم تنها سختی این مورد الان اینه که اینقدر GoW رو با کریتوس دیدی که تصور دیدنش بدون اون برات سخته ولی اگه بازی با شخصیت جدید معرفی بشه بعد یه مدت بهش عادت میکنی :دی

این نوه ی ناخلف اسپاردا خودش مشکلی نداره و ملت با اون ابراز احساساتش نسبت به اسمش رو نبر (Kyrie..... تو رو خدا، آخه اسم قحط بود؟ :| :دی) مشکل دارن :دی وگرنه اگه توی نسخه جدید نیرو بدون اسمش رو نبر توی بازی باشه بعید میدونم کسی زیاد بهش واکنش منفی نشون بده :دی
نه آقا! بنده خدا Cole خودش بچه ی باحالی بوده! برای همین ملت دوستش دارن :d البته من یادمه ملت دوست داشتن یک بازی از Kessler هم ببینند! اتفاقا یادمه اون موقع که ویتا اومده بود و ملت میگفتن یک Infamous هم بیاد،میگفتن یه بازی با محوریت Kessler بیاد:-" که این باز نشون میده اگر قرار باشه بازی با شخصیت جدیدی شروع بشه، بازم ملت دوست دارن از توی سری باشه! (البته Kessler هم باز خود همون Cole بود:-" )

این دیگه اسمش GOW نیست! :d یک IP جدیده! :|
کلا تغییر کاراکتر یک سری پیش زمینه هایی میخواد! که دنیای GOW هیچکدوم اینا رو نداره! :d اونم وقتی بحث در مورد کاراکتری به خفنیت(منظورم زور بازو نیست:-") کریتوس باشه! :d

من از خدامه قضیه ی GOW ساختنشون ترول بوده باشه! و یک IP جدید باشه! :d
ولی اگرم دارن میسازن،امیدوارم CB همونجوری که پایان تموم شده ی GOW I رو به صورت خفنی پیچوند،اینجا هم بهانه ای برای ادامه گیر بیاره! :d

نه آقا! بنده خدا Cole خودش بچه ی باحالی بوده! برای همین ملت دوستش دارن :d البته من یادمه ملت دوست داشتن یک بازی از Kessler هم ببینند! اتفاقا یادمه اون موقع که ویتا اومده بود و ملت میگفتن یک Infamous هم بیاد،میگفتن یه بازی با محوریت Kessler بیاد:-" که این باز نشون میده اگر قرار باشه بازی با شخصیت جدیدی شروع بشه، بازم ملت دوست دارن از توی سری باشه! (البته Kessler هم باز خود همون Cole بود:-" )

این دیگه اسمش GOW نیست! :d یک IP جدیده! :|
کلا تغییر کاراکتر یک سری پیش زمینه هایی میخواد! که دنیای GOW هیچکدوم اینا رو نداره! :d اونم وقتی بحث در مورد کاراکتری به خفنیت(منظورم زور بازو نیست:-") کریتوس باشه! :d

من از خدامه قضیه ی GOW ساختنشون ترول بوده باشه! و یک IP جدید باشه! :d
ولی اگرم دارن میسازن،امیدوارم CB همونجوری که پایان تموم شده ی GOW I رو به صورت خفنی پیچوند،اینجا هم بهانه ای برای ادامه گیر بیاره! :d

آخر 3 هم دست سازندگان رو باز گذاشتن دوباره.یه دنیای پر از هرج و مرج و اینکه آخرش کریتوس غیب شده بود.حالا اگه بخوان ادامه بدن میتونن و راه های زیادی واسه ادامه وجود داره ولی خب به نظر منم یه آی پی جدید به همون سبک H&s میتونه جالب باشه

این یارو شینوبی رو نمیدونم چرا ازش بدم میاد. تو توییتر میاد تاپیک هایی که ملت توی گف میزنن رو مسخره میکنه و فکر میکنه خیلی خفنه. این Onimusha معرفی بشه برم یوخده باهاش اختلاط کنم:d

این یارو شینوبی رو نمیدونم چرا ازش بدم میاد. تو توییتر میاد تاپیک هایی که ملت توی گف میزنن رو مسخره میکنه و فکر میکنه خیلی خفنه. این Onimusha معرفی بشه برم یوخده باهاش اختلاط کنم:d

طرف حکم پشمک داره :d تو یکی دوتا تاپیک قبلا گند زدن بهش برا همین لج کرده :d

اقا اين گيف سانتا بيشتر از اينه كه حس حركت باله رو بده مثل اين مي مونه كه يه شخصيت مونثي اون هم از اينده داره ديوانه وار حركت مي كنه و با خشونت سردي داره حركت هاي باله رو انجام ميده :|

من با توجه به اون شلوار مانندش ! (lol ) مي گم اگر همين از بازي يا ip شون باشه احتمال زياد بازي توي حال يا اينده است !

اووف :x ببین چه نمایشی میخوان داشته باشن :دی و باز هم ملت یخ و بی ذوق قراره استقبال نکنن 8-| :|
دقیقا ملت برا این بازی که اخر خلاقیته و از دست هر استودیویی بر نمیاد هیچ ذوقی ندارن حالا کالاف یا اساسین ان تایی بود خودشونو جر میدادن
پ.ن:بابا این گیفای سانتا هیچ ربطی به رقص باله نداره کوری دیگه چقد توییت جواب بده طرف گفته تبر و نیزه مثل گاو 2 میخوایم گفته قبول دارم گفته تیم بزرگی شدیم
همه چیزای ملتو در مورد گاو ری توییت میکنه خب مگه مغز خر خورده عکس پارسالش با جفی کنار کریتوس لابد اینم الکیه؟
ولی این رنگ مونث بودنش خیلی به اتنا میخوره قشنگ رنگ اینارو نگا کنید متوجه میشین دیگه ضایست
اخر گاوم تو اخرین صحنه تنها کسی با کریتوس بود اتنا بود

42599777851668646742.png

84094862750459000433.png

من هنوز متوجه نمیشم اون جنس پلاستیکی و براقی که توی گیف هست با اون کفی کفش چطوری می تونه مربوط به شونصد سال پیش و آتنا و اون زمانا باشه :دی شاید من درست نمی بینم ، یه توضیح مرحمت کنید :دی مگه اون زمانا بوت بدون بند یا دوخت هم بوده ؟ :دی هر چی نگاه میکنم این پا ـه به چیزایی که ملت توی مس افکت ها می پوشیدن شبیه تره تا به فلان سال پیش و دوره های تاریخی :دی
No More GOW Plz :دی

من هنوز متوجه نمیشم اون جنس پلاستیکی و براقی که توی گیف هست با اون کفی کفش چطوری می تونه مربوط به شونصد سال پیش و آتنا و اون زمانا باشه :دی شاید من درست نمی بینم ، یه توضیح مرحمت کنید :دی مگه اون زمانا بوت بدون بند یا دوخت هم بوده ؟ :دی هر چی نگاه میکنم این پا ـه به چیزایی که ملت توی مس افکت ها می پوشیدن شبیه تره تا به فلان سال پیش و دوره های تاریخی :دی
No More GOW Plz :دی
من از لحاظ رنگ گفتم فقط..و به نظرم این بیشتر شبیه به یه روح میمونه دقیقا مثل اتنا که از بدن کریتوس رد میشد یا یه ربات
شایدم به این ربط داشته باشه
630x.jpg

من از لحاظ رنگ گفتم فقط..و به نظرم این بیشتر شبیه به یه روح میمونه دقیقا مثل اتنا که از بدن کریتوس رد میشد یا یه ربات
شایدم به این ربط داشته باشه
630x.jpg

این که تا جایی که یادمه مربوط به اون پروژه ی کنسل شده ی سانتا بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or