مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
من یه مشکلی که دارم اینه که بعضی ها زیادی روی این عناوینی مثل Rime رو ... حساب باز میکنن. من اینطوری نیستم شخصا! درسته که اینطور عناوین هم نیازه و باید باشه اما این بازی ها نون و آب و موفقیت یه کنسول نمیشه. امیرحسین خیلی خوب توضیح داد. الان مثلا مایکرو تایتان فال و فورتزا و سانست داره.اما سونی دست رو دست گذاشته و معلوم نیست چیکار میکنه. بحث سر بازی های هست که تا حالا منتشر شدن. کیلزون که هیچی نشد. اینم از درایو کلاب که ناقص تحویل دادن. این وسط از زمان لانچ فقط یه inFamous درست و حسابی بوده. بقیه همه تو آفساید بودن.
والا من پافشاری رو حرف هام ندارم ! خیلی ها به پروسه ساخت و درون مایه این بازی به چشم یک عنوان ایندی نگاه میکنن و مشکل همینجاست ! Sony برای این بازی از هیچ چیز دریغ نکرده و بهترین ها رو در اختیارشون گذاشته، درست شبیه به یک عنوان AAA ! فقط چون یکم تبلیغ زیادی در موردش انجام ندادن، کلا کسی زیاد بهش توجه نمیکنه ! :d بعدشم کسی که جادوی Journey رو تجربه کرده باشه، مطمئنا به این بازی باور خواد داشت که موفق میشه.. مگر قبل از عرضه Journey نمیگفتن که این بازی موفق نمیشه ؟! در صورتی که اگر اشتباه نکنم جایزه Goty رو هم از چند جا توانست از آن خودش بکنه !
پ.ن: البته اگر عناوین نون و آب دار میشه همین Killzone و Knack و امثال این بازیها، من ترجیح میدم که همون عناوین خوش ساخت و زیبایی نظیر Rime و The Witness جاناتان بلو و امثالهم رو بازی کنم، تا جای اینکه بشینم وقتم رو صرف این عناوین بکنم..:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
قطعا با فعال شدن استوديوهاي سوني و انتشار بازي هاشون در طول نسل اوضاع به شدت بهتر خواهد شد ، تازه شروع نسل هستش و فرست پارتي هاي سوني عملا چيزي رو نكردن ، با توجه به نسل قبل كه سوني كلي IP جديد داشت اين نسل هم قطع به يقين همونطور خواهد شد
كمي صبر لازم است ، بازي هاي ساخته شده توسط فرست پارتي بسا بهتر است از بازي هاي انحصاري كه تاريخ انقضا دارن

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
واقعا راست میگن ما ایرانیا احساسی هستیم !! . حالا یکی بگه TO1886 و UNTIL DOWN حس خوبی نسبت بهشون ندارم و از عناوین قبل ناراضیم شما هم پشت بندش مایوسانه پستاشو تایید میکنید خیلی جالبه !! . قبل از پست ایشون کجا بودید ؟؟؟ توی تاپیک مایکروسافت ؟ مورد انتظارترین بازی من UNTIL DOWN ه . واقعا از نمایش کلاسیک بودنش لذت بردم .

حداقل چیزی که منو همیشه راضی نگه داشته اینه که هیچوقت به بازیای مایکروسافت حسادت نکردم . این هم بخاطر NEW IPهای بسیار خوش ساخت استودیوهای کارکشته سونیه که همیشه ارضام کرده . نظر بدید ولی آیه یاس نخونید چون کاملا هدفتون از پستاتون مشخصه .

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
برید از خدا بترسید که به بازی های انحصاری سونی شک کردید یهو دیدین دوباره یه بازی اومد رو کار مثل تلو بعد دیگه هیچی مادر بگرید:|:d

اف تایپک::((:((:x

5svt617k4js6aarmdp7.jpg

تکلیف این Shadow of The Beast رو هم مشخص کنن تو مراسم خوبه بدونیم بازی چجوریه بالاخره دانلودیه یا نه..

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من یه توضیح در مورد پست قبلیم بدم :D
من تایتانفال رو مثال زدم چون واسه یکی مثل من که fps بازم عنوانیه که میتونه تا یه مدت طولانی سرگرم کننده باشه.نبود یه همچین عنوانی روی PS با توجه به اینکه bf و cod اصلاً در حد انتظار نبودن یه نکته ی منفی محسوب میشه.یا من که ریسینگ فقط سیم دوست دارم نبود یه عنوان در حد Forza اذیت کنندست. اینکه در آینده بدون شک GT7 خواهد اومد یه چیز بدیهیه ولی اینکه سونی روی چه تاریخی واسش برنامه ریزی کرده باشه مهمه.بی شک عنوان هایی مثل Rime و Wild و چنتا دیگه که الان حضور ذهن ندارم بازیهای خوبی خواهند بود ولی منظور من بازیهایی در ردیف تایتانفال و ایناست.
قطعا با فعال شدن استوديوهاي سوني و انتشار بازي هاشون در طول نسل اوضاع به شدت بهتر خواهد شد ، تازه شروع نسل هستش و فرست پارتي هاي سوني عملا چيزي رو نكردن ، با توجه به نسل قبل كه سوني كلي IP جديد داشت اين نسل هم قطع به يقين همونطور خواهد شد
كمي صبر لازم است ، بازي هاي ساخته شده توسط فرست پارتي بسا بهتر است از بازي هاي انحصاري كه تاريخ انقضا دارن

اینکه سونی نسل قبل انحصاری های خوب و با کیفیت زیادی داشت توش شکی نیست. یعنی اگه کسی این رو قبول نداشته باشه گیمر نیست. چیزی که منو نگران میکنه اینه که الان سونی به قول خودش داره فراتر از انتظارشون میفروشه طوریکه خودشون هم نمیدونن چرا داره انقدر خوب میفروشه :D درست یا غلط نمیدونم ولی من اینطور فکر میکنم که سونی صبر میکنه هروقت آمار فروش کنسولش اومد پایین بعد میاد یه عنوان معرفی میکنه که دوباره جلب توجه کنه. این استراتژی رو هرچند که منطقیه ولی من دوست ندارم. الان مایکرو مجبوره که عنوان های انحصاری رو کنه و اینکارو میکنه و آخرشم اکثراً عنوان های خوبی از آب درمیان و به نفع گیمرها میشه. یه جورایی این ضعیف تر بودن X1 تا اینجا به نفع دارندگان این کنسول بوده!
درکل که من انتظار ندارم سونی هر سال بیاد 10 تا عنوان انحصاری شاخ معرفی و عرضه کنه ولی از اونور هم انتظار دارم اگه 2-3 تا انحصاری قراره بیاد 2 تاش درست و حسابی باشه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
به نظر من تا زمان عرضه u4 (كه نزديكترين بازي معروف از لحاظ عرضس) استاد ميازاكي تنهايي ابروداري خواهد كرد(سكان و ابروي كشتي ps4 فعلا تو دستاي ميازاكيه:d)
البته اگه كسي هم bb رو دوس نداشته باشه تقريبا فعلا ميشه گفت كه يك و نيم سال اول عرضه كنسول(تا u4) فقط انتظار كشيده....البته بر خلاف شما دوستان به نظر من order بازي خوبي ميشه يعني به احتمال زياد شاهكار و اينا نخواهد شد ولي بازي آبرومندانه و جذابي خواهد بود:d

.
بدون شک the order 1886 یکی از بهترین های سال 2015 میشه که لقب شاهکار برازندشه! حالا اگه متاش بالای 90 نشه زیر 87-88 هم نمیشه:d
در این بین lbp3 رو هم فراموش نکنیم که هر چند توسط mm ساخته نمیشه ولی خب احتمال موفقیتش هم کم نیست و اگه بالای 85 بشه عالی عمل کرده!
blood borne هم می ره که اولین انحصاری بالای 90 نسل هشتم بین سونی و مایکروسافت باشه:d
--------------------
عناوینی مثل rime و همه به رپچر رفته اند و ....شاید آب و نون نشن ولی می تونن حماسه هایی مثل journey خلق کنن!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
به این نکته توجه کنید که 2013 سونی رسما روی PS3 ترکوند! :D ==> وقتی همه ی شاخ ها بازی میدن، پشت بندش که نمیتونند دوباره بازی بدن:-" 2011 و 2012 هم تقریبا چنین وضعی بود! :D
به جاش به 2015 امیدوار باشید! :D و مطمئنا ناامید نمیشید! :D
همین الانشم برای سال دیگه U4 و TearAway و R&C و Bloodborne و the Order رو داریم! :D
این وسطا هم مطمئنا بازی های دیگه ای هم برای 2015 معرفی میشه! :D شاید بازی کیج! چون خیلی وقته روی PS4 کار میکنه گویا :D ولی خوب بدون احتساب شاید و اما و اگرها! همین الانشم بازی های AAA خوبی داره! در کنارشم یک سری بازی های Indie ! که یا شخص خفنی پشتشه! یا ایده هاش خیلی تحویل گرفته شده! ( the Witness و No Man's Sky و Rime مثلا! )
کلا یه دو قدم جلوتر و یه دو قدم عقب تر رو نگاه کنید،بعد انقدر قر نزنید! ناامید هم نشید! :d

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
اتفاقا من ذره ای به اینکه دوباره آینده این نسل از آن انحصاری های PS4 و سونی میشه شک ندارم و به نظرم نسل قبل داره دوباره تکرار میشه... تو اوایل نسل قبل اگه دوستان خاطرشون باشه مایکروسافت با عناوین خوبی مثل BLUE DRAGON,DEAD RISING, و... خوب شروع کرد و در عوض سونی با عنوان کاملا جدید RESISTANCE و LAIR (که افتضاح در اومد) شروع اصلا محکمی نداشت... ولی بعد کاملا جبران کرد ... این نسل هم همین اتفاق میفته چرا ؟؟؟ چون مایکروسافت هنوز از قبل درس عبرت نگرفته و بازم داره تاریخو تکرار می کنه و همچنان به ثردپارتی ها تکیه می کنه این بد نیست ولی مقطعی جواب میده چون در نهایت این بازی ها برا پلتفرم های دیگه دیر یا زود عرضه میشه کما اینکه تو نسل قبل کم ندیدیم MASS EFFECT , SPLINTER CELL و... عناوین انحصاری برا اینکه ناب و درجه یک در بیان نیاز به زمان و بها دادن (درست مثل یه کار تحقیقاتی علمی خوب) دارن کاری که سونی دقیقا با استدیوهاش میکنه یه عده از دوستان هم متاسفانه ظاهر کار رو میبینن مثلا میگن KNACK و KILLZONE و...خب اینا عناوینی بودن که باید به لانچ میرسیدن نمیگم نباید خوب میبودن ولی حداقل ضعیف بودنشون دلیل داره از اونور اگه TITANFALL و DEAD RISING یا SUNSET عناوین خوبی میشن اینم دلیل داره چون استدیو ثردپارتی دغدغه نداره و راحت تیم اصلی کار خودشو میکنه ولی استدیو فرست پارتی تحت فشار ناشره و بخاطر رسوندن عناوینش به لانچ کنسول مجبوره به دو تیم اصلی و فرعی تقسیم بشه ولی امان از اون روزی که این تیم های اصلی بخوان بازی منتشر کنن...

در کل نتیجه گیریم اینه که سونی حداقل نشون داده برا استدیوها و عناوین درجه یکش برنامه ریزی داشته و اتفاقا نتیجه هم گرفته الانم خیلی واضحه که هیچ کدوم از استدیوهای اصلی سونی بازی منتشر نکرده و سرشون به کار خودشونه از این ور اگه مایکروسافت به استدیو های خودش بیشتر تکیه نکنه و مثل نسل قبل دوباره به عناوین ثرد پارتی روی بیاره بازم مقطعی نتیجه میگیره و در نهایت عناوین استدیوهای فرست پارتی سونی یکی یکی منتشر میشه و مشخصه کی برنده و کی بازنده تو زمینه انحصاریه (تازه تو این نسل وضع برا مایکرو با فروش نجومی PS4 بحرانی تره چیزی که تونسل قبل در اختیار کنسول خودش بود و واقعا باید رو استدیوهاش سرمایه گذاری کنه تا نتیجه بگیره)

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
به نظرم bloodborne رو ps4 میتونه حکم MGS4 رو ps3 تو نسل قبل رو داشته باشه. استارت ps3 با انحصاری های خفنش با MGS4 زده شد. یعنی ps4 میره که سال 2015 رو با یه بازی خفن شروع کنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یه اف تایپیک دیگه، شرمنده حس خبرش نبود همیمجا زدم. Franciszek Golebiowski اومده با The Last of Us رو با انجین Unreal Engine 4 بازسازی کرده. این کارارو جالبه که همرو تنها انجام داده و بسی هم عالی کار کرده. اینم بگم کل تلو نیست و فقط بخش Bar Environment بازی درست کرده.

Attachments

• galeri_15.jpg
    galeri_15.jpg
    242 KB · مشاهده: 103
  • galeri_16.jpg
    galeri_16.jpg
    178.4 KB · مشاهده: 117
  • galeri_17.jpg
    galeri_17.jpg
    193.3 KB · مشاهده: 96

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا به اون توییت های فرانسوی (خشم و اینجور چیزا) اعتماد نکنید ظاهرا اینایی که توییت دادن سابقه شون در زمینه ایجاد هایپ الکی بدجوری خرابه :D

Until Dawn هم که باز دوباره یه داستان Teen Age Horrorـی رو دارن میسازن، که من از همین الان میگم کلا ایده هاشون تو افسایده !
اتفاقا من فوق العاده از این ایده خوشم اومد. درسته تا الان توی Hollywood خیلی از این ایده استفاده کردن ولی فکر کنم اولین باره همچین چیزی رو توی بازی ها میبینیم و اگه بتونند درست ازش استفاده کنند میتونه خیلی چیز خوفی بشه (خصوصا که ظاهرا زنده موندن و یا مردن شخصیت ها هم دست بازیکنه)

با این وجود به نظرم Until Dawn حالت وسط نداره. یعنی یا از اون شاهکارها میشه که تا سالها توی ذهن همه باقی میمونه یا هم اینقدر بد در میاد که کلا هیچکی روش نمیشه در موردش حرف بزنه. من که امیدوارم اون حالت اول اتفاق بیوفته.

کلا از این ایده ی "I know what you did last summer" خیلی خوشم میاد :D حالا اینم درسته دقیقا مثل اون نیست ولی خب، It's close enough :x

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اما سونی دست رو دست گذاشته و معلوم نیست چیکار میکنه. بحث سر بازی های هست که تا حالا منتشر شدن.

بنظر من بیشتر مشکلات سونی بخاطر این هست که این نسل رو یک سال زود شروع کرده!‍ یعنی از بازی های اصلیش که دارن میان تا آپدیت کنسول که قابلیت های اصلیش رو اضافه میکنه رو که حساب کنی اینطور بنظر میرسه که PS4 تازه داره وارد عرصه میشه! سونی امسال از نظر بازی قاجعه بوده. چون استدیوهای اصلیش همه پروژه هاشون رو تازه شروع کردن و از سال بعد تازه آماده عرضه انها میشن. اما نکته خوب اینه که شرایط از این به بعد بهتر میشه. سال دیگه وضعیت فعلی کاملا برعکس میشه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
هنوزم اگه lbp3 بازی خوبی در بیاد در کنار سکند سان نمیشه گفت همچینم فاجعه هست. این نسل نمیدونم چرا انتظارات ایجوری فضایی شده؟ مگه انتظار داشتین 10 تا انحصاری خفن عرضه بشه تو یه سال؟ همون X1 هم که الان دوست داراش دارن غش و ضعف میرن 3 تا انحصاری خوب داره امسال که دو تاشون شاید چند ماه بعد رو همه پلتفورما بیاد حالا بحث سر این نیست. الانم سال بعد که حرفی برای گفتن نمیزاره و سالهای بعد که بقیه استودیوهای پارتی اول نه پارتی سوم بازیاشون رو عرضه میکنن. امسالم چندان فرقی با سالهای زمان ps3 نداره سالهایی که سونی نهایتا یکی دو تا انحصاری داشت تو هر سال. حالا امسال درایو کلاب هم هست که به خاطر متا حسابش نمیکنیم.

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اون قضیه لج درار واینا می تونه دی ال سی های انحصاری برای gta v هم باشه.کلا عجیبه که تاحالا هیچ دی ال سی نداده راکستار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر