مراسم E3 لغو شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ویروس کرونا به مراسم E3 هم رحم نکرد و این مراسم به صورت رسمی لغو شد. قبل از آن دیگر مراسم مهم در حوزه بازی‌ها همانند GDC هم به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شده‌ بودند.
این در حالی است که همچنان سایت رسمی E3 نسبت به این خبر تا بدین لحظه واکنشی نشان نداده، اما اولین خبر از سمت Devolver Digital یکی از ناشران بزرگ حاضر در E3 منتشر شد. آن‌ها در توییتی از شرکت کنندگان در E3 امسال خواستند تا اقامت در هتل و بلیط های خود را لغو کنند.
در ادامه هم Mike Futter یکی از نویسندگان معتبر در حوزه بازی‌ها اعلام کرد که از چندین منبع معتبر اخباری را مبنی بر لغو شدن E3 امسال دریافت کرده است. او همچنین تایید کرد که سایت برگزار کننده E3 فردا صبح به وقت محلی لس آنجلس خبر مبنی بر لغو شدن E3 به همراه جزيئات کامل آن را منتشر خواهد کرد.
بدین صورت مراسم E3 که قرار بود در خرداد ماه سال آینده برگزار شود به دلیل خطرات ناشی از ویروس کرونا لغو شد.

Continue reading...

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
چین تولید کننده مقدار زیادی از قطعات نسل بعد و احتمالا مونتاژ کننده اصلی هم هست. حالا با این حساب که کنسول های نسل بعد همه قرار بوده در چین تولید بشه بعید نیست خود تاریخ عرضه کنسول ها هم عوض بشه.
اینو یادتون باشه اگر(در فصل گرمای پیش رو) ویروس از اینی که هست در سطح دنیا فراگیر تر بشه نسل بعد هم تاخیر میخوره.

• Like
Reactions: g4mer

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,865
سونی مشکلی نداره چون بازی last of us 2 را داره 3 ماه دیگه میده بیرون زمانی هم که بازی بیاد تا چند سال هیچ شرکتی توان مقابله با این بازی را نداره یعنی نمیتونن در این حد بازی بسازن واسه همین مشتریهای خودش را داره بعد هیچ وقت هم از لحاظ بازی کم نمیاره الان یه عده میان بازیهای دیگه را که میخان بیان مثال میزنن پیشاپیش به اون عده میگم هیچ بازی نمیتونه با این بازی مقابله کنه هر بازی هر چقدر خوب باشه اصلا بهترین باشه بازی last of us 2 تو یه دنیای دیگه سیر میکنه پس اینقدر از سونی بد نگین حداقل تو زمینه بازی رقیب نداره و نداشته بارها ثابت کرده

:| تا چند سال کسی توان مقابله با چیو نداره؟ اینگار شرایط بازار رو نمیدونی یا اینکه چی تو دور رقابت میمونه. این بازی تمرکزش روی بخش داستانی بوده از اول که قراره تو همین زمینه هم موفق بشه. نه بیشتر.

بازی ای تا چند سال تو دور میمونه که همه شامل مولتی پلیر قوی هم باشه. تا چند سال تو دور موندن یعنی GTA V بعد از 7 سال هنوز تو 10 بازی فروش اول دیده میشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به لیست یوبی سافت هم اضافه کنید از همین الان دارن روی قضیه کار میکنن :D. وقتی کمپانی ها ببین این روش ده ها یا شاید صدها برابر براشون ارزنتر تموم میشه دیگه کسی سمت کنفرانسهای مثل E3 نمیره.

و درهمین حال:
Two Nintendo Directs coming this month

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به لیست یوبی سافت هم اضافه کنید از همین الان دارن روی قضیه کار میکنن :D. وقتی کمپانی ها ببین این روش ده ها یا شاید صدها برابر براشون ارزنتر تموم میشه دیگه کسی سمت کنفرانسهای مثل E3 نمیره.

و درهمین حال:
یوبیسافت تو فرمت دایرکت برگزار کنه پس کی بیاد برای جاست دنس برقصه :| بدون اون که نمیشه :D

====

خدا کنه اینی که میگن در مورد دو تا دایرکت نینتندو درست باشه (که یکی اش Indie World ـه) قبلا Sabi لیک کرده بود Indie World ـه رو.
اگه اونم درست باشه دیگه از این برهوت 6 ماهه میاییم بیرون:(( خدا لعنتت کنه نینتندو، ریمیک زنوبلید رو اون جوری رو می کنی بعد 6 ماه ما رو میذاری تو کف همین جوری

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
یوبیسافت تو فرمت دایرکت برگزار کنه پس کی بیاد برای جاست دنس برقصه :| بدون اون که نمیشه :D
چاره جاست دنس یه ویدئو رنگی پنگیه با یه موزیک پاپ بابلگامی که آریانا گرانده هم توش کمیو داره:-"این تو یوتیوب از مجموع کنفرانسهای یوبی تو چند سال اخیر بیشتر ویو میگیره:D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اوضاع دنیا آروم می‌گیره. اگه زنده بمونیم نسل بعد رو میبینیم... اگه...
آره اگه :D البته هیچ جماعتی جز گیمر نمیتونه به معنای واقعی #کرونا را شکست می‌دهیم رو معنی کنه اونم با # در خانه میمانیم:D:D کافیه دوتا بازی مثل the last of us یا cod یا RDR2 داشته باشه خود به خود کرونا می‌ره تو باقالی ها :D چون اصلا اگر گیمر جماعت رو ول کنی از خونه که هیچ از اتاقم بیرون نمیاد بره حتی دستشویی:Dتجربه دارم که میگما:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
آره اگه :D البته هیچ جماعتی جز گیمر نمیتونه به معنای واقعی #کرونا را شکست می‌دهیم رو معنی کنه اونم با # در خانه میمانیم:D:D کافیه دوتا بازی مثل the last of us یا cod یا RDR2 داشته باشه خود به خود کرونا می‌ره تو باقالی ها :D چون اصلا اگر گیمر جماعت رو ول کنی از خونه که هیچ از اتاقم بیرون نمیاد بره حتی دستشویی:Dتجربه دارم که میگما:D
واقعا همینجوریه:))
میبینم ملت هی دارن غصه میخورن حوصلمون سر رفت، کاش میشد بریم بیرون، چه وضعشه قرنطینه و ...

بعد من با خودم همچنان میگم : بازم وقت بازی کم است! :)) :D از تو خونه نشستن کار راحت تر و لذت بخش تر داریم؟ :-"

یه وقت آزادی گیر اوردم، با اینکه با ساختار سولزبورن جماعت مشکل دارم(سیستم چک پوینت، نبود درحه سختی و ...) ولی نشستم NiOh رو شروع کردم:))

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واقعا همینجوریه:))
میبینم ملت هی دارن غصه میخورن حوصلمون سر رفت، کاش میشد بریم بیرون، چه وضعشه قرنطینه و ...

بعد من با خودم همچنان میگم : بازم وقت بازی کم است! :)):D از تو خونه نشستن کار راحت تر و لذت بخش تر داریم؟ :-"

یه وقت آزادی گیر اوردم، با اینکه با ساختار سولزبورن جماعت مشکل دارم(سیستم چک پوینت، نبود درحه سختی و ...) ولی نشستم NiOh رو شروع کردم:))

امیر اون ملت هستن ما فرق میکنیم من که کارم هم با کامپیوتر دیگه همه سال حکم قرنطینه داره اما مشکل اینکه قبلا برای یک باشگاه بیرون میرفتم الان خدایش دو هفته معنی قرنطینه میفهمم فکر میکنم حدود یه 5-7 کیلیوی بالا امدم این اعصابم خورد کرده .:D:-"

وگرنه همیشه برای بازی کردن وقت کم هستش .:D:D:D Nioh هم بشین بازی کن عالیه.;)

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
اینجوری که مایکروسافت بیانیه داده احتمالا کنفرانس Xbox تو E3 2021 هم دیجیتالی باشه. البته کمپانی مادر برنامه هاش رو اعلام کرده ولی احتمال زیاد بخش Xbox هم از این برنامه پیروی می‌کنه.
خب دیگه کنفرانس نیست درواقع xbox direct اهه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر