مذاکرات نینتندو و take-two بر سر gta

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
Reggie Fils-Aime از طرف شرکت نینتندو اعلام کرد این شرکت مذاکرات رو با take-two برای عرضه ی بازی gta بر روی کنسول خانگی این شرکت (wii) شروع کرده است
وی میگه عرضه ی این بازی برای take-two زیاد سخت نیست و یک سود دو طرفه رو هم به همراه خواهد داشت
واقعا کارای این شرکت برای راضی کردن و به سمت خود کشوندن بازیباز های حرفه ای داره خنده دار میشه
قطعا اظهار نظر های گزشته ی این شرکت رو مبنی بر عدم علاقه ی عرضه ی این بازی بر روی کنسول های خود به یاد دارید
و بعد هم تغییر 180 درجه ای استراتژی های این شرکت که بعد از صحبت های هفته ی گزشته ی میاموتو و ادامه ی ان ها در این هفته توسط بقیه ی سران این شرکت......
منبع
موفق باشید

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
به نظر من این کار اشتباه مهز برای take twoهست و اون نمره ها و اون موفقیت بازی رو از بین میبره
به خاطر اینکه رو Wii عرضه میشه موفقیت بتزی رو از بین میبره ؟ نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن بازی که رو Wii بیاد حتما" بد میشه اگه شرکتا بخان میتونن روی Wii شاهکار خلق کنن و اینکه بازی های بدش زیاده به خاطر کم کاریه شرکت هاست ...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
به خاطر اینکه رو Wii عرضه میشه موفقیت بتزی رو از بین میبره ؟ نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن بازی که رو Wii بیاد حتما" بد میشه اگه شرکتا بخان میتونن روی Wii شاهکار خلق کنن و اینکه بازی های بدش زیاده به خاطر کم کاریه شرکت هاست ..

به نظر من اصلا GTA IV نباید برا WII بیاد... همون CT رو برا WII هم بسازند .. خیلی راحت

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
به نظر من این بازی اصلا به Wii نمیخوره. همونطور که RE:UC بهش نمیخورد. مثل این میمونه که Mario بره 360 بیاد.
فقط مونده GOW2 بره wii بیاد.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
حالا کی گفته gta iv ؟;)گفتن یه gta ....
اصلا سخت افزار wii میتونه gta iv رو پردازش کنه؟مگه اینکه بازی رو به کلی به:sick::گند بکشن
حتما یه عنوان در حد vice city میدن بیرون:biggrin1:
دیگه همین مونده ماریو باز ها بیان با نیکو ور برن:laughing::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر