مدینگ جی تی ای آی وی (gta IV modding) پذیرفته میشود (رایگان!!!)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا یعنی تو فیفا، سرعت یکی 84 هست ولی تو اسکیل ها تغییری ندی ولی سرعتش زیاد شه؟؟؟
همونطور که دوستمون گفتن نرم افزار horizon همه ی کار هارو میکنه کافیه اونو دانلود کنید
حتی آپشن هاش از اونایی که من میزارم هم بیشتره

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
همونطور که دوستمون گفتن نرم افزار horizon همه ی کار هارو میکنه کافیه اونو دانلود کنید
حتی آپشن هاش از اونایی که من میزارم هم بیشتره
خوب یه راهنمایی میکنید؟؟ من هورایزن رو دارم ولی نمیدونم چیجوری باید باهاش کار کنم.

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
دوست عزیز شما کارت رو انجام بده و به حرف کسی کاری نداشته باش با هوریزون باید اکنت دایا موند داشته باشی
جدا؟
اکانت دایموند فقط برای تعدادیش لازمه مثل هیلو 4 و ریچ و امثالهم.که اونارو هم به صورت جداگونه ادیتوراشون ریخته.
من قصد اهانت به دوستمونو نداشتم ولی کلا خواستم بگم هرکسی با مقدار کمی اطلاعات در این مورد که به راحتی هم بدست میاد میتونه کاره خودشو راه بندازه.
به هرحال موفق باشید.

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
یکی میاد یه کار تازه و جدید انجام میده و بعد میاید میزنید تو زوقش اقای ken47 اگه راست میگی یه تاپیک با اموزش برامون بزن​

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
استادان گرامی یکی جواب سوال ما رو میشه بده؟؟

من فلشم رو میزنم به کامپیوتر 4 تا دیتا بیشتر نداره(فلشی که به عنوان هارد استفاده میکنم) خوب:

من چجوری سیو کپی کنم تو هورایزن که توش تغییرات بدم؟؟؟

حالا اگه تغییرات دادم تو بازی چجوری اجراش کنم؟؟؟

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
خب دوستان برای ادیت کردن سیواتون از روش زیر استفاده کنید،هرجای اونم که نا مفهوم بود بگید:
1.اول از همه شما باید برنامه ی هورایزون رو بگیرید که باهاش هم سیواتونو به کامپیوتر انتقال بدید هم بعضی هارو باهاش ادیت کنید.
2.برای شروع سیو مورد نظرتون رو بریزید رو فلش بزنیدش به کامپیوترتون،بعد هورایزونو که دانلود کردید اجرا کنید تا بیاد بالا.
3.همین که برنامه اومد بالا قسمت راست برنامه نوشته device explorer ،روش کلیک کنید تا محتویات فلشتون رو نمایش بده.
4.از همون قسمت،قسمت game رو باز کنید تا سیواتون به نمایش دربیاد،بعد روش کلیک راست کنید و بعد extract رو بزنید تا سیو رو یجایی رو کامپیوترتون سیو کنه.
5.حواستون باشه تا قبل از دستکاریه سیو اونو یجایه دیگه هم سیو کنید تا اگه یوقت بلایی سره سیوتون اومد یه کپی ازش داشته باشید.
6.حالا میرسیم به قسمت اصلی،تو نوار بالایی هورایزون یه قسمت هست که نوشته game modders،روش کلیک کنید تا سیو ادیتورایی که تو خوده هورایزون هست نمایش داده بشن.حالا بازیو مورد نظرتون رو از لیست در صورت وجود انتخاب کنید و بازش کنید و هر تغییری که خواستید بدید سیوتون رو و بعد حتما تغییراتونو سیو کنید.
7.بعد از ادیت کردن سیوتونو جایگزین سیو موجود روی فلش کنید و بعد اگه دیدید تو بازی کار کرد میتونید سیوی رو که برای احتیاط داشتید پاک کنید.
8.بعضی از بازیا مثل forza,halo4,evil6 و... برای ادیت کردنشون باید diamond یا همون معادل premium user باشید و یا یسری از سیو ادیتورا تو لیست برنامه نیست که شما برای ادیت کردن اون بازیا سیو ادیتورشونو با سرچ کردن از این و یا این تاپیک پیدا کنید و به صورت یه برنامه جداگونه اونو اجرا کنید و سیو رو کامپیوترتونو باهاش ادیت کنید و بعد حتما یادتون باشه اگه از سیو ادیتور جداگونه استفاده کردید باید حتما بعدش اون سیو رو بوسیله هورایزون به صورتی که توضیح میدم فیکس کنید.
9.بالفرض تو هورایزون سیو ادیتور borderlands 2 وجود نداره،شما سیو ادیتوره بازیرو جداگونه میگیرید وسیوتونو ادیت میکنید.خالا برای فیکس کردن این سیو تو نوار بالاییه هورایزون قسمتی بنام quick fix هستش که با کلیک کردن روی اون میتونید سیوتونو باهاش فیکس کنید بعد مثل قبل اونو جایگزین سیو قدیمیتون تو فلش کنید.
این روش رو بخاطر درخواست دوستان نوشتم،ولی در کل بنظرم لذت بازی کردنو با اینجور کارا خراب نکنید.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر