مدیر عامل یوبیسافت : گرافیک نسل بعد شما را متعجب می کند !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
Yannis Mallat مدیر عامل شرکت یوبیسافت انتظار دارد گرافیک نسل بعد ما را سورپرایز کند ، ولی باید بیشتر از این نیز انتظار داشته باشیم.

th

ما حالا یک نگاه اجمالی به این می اندازیم که کنسول نسل بعد قادر به نمایش چه گرافیکی از نسل بعد با رونمایی Sony's PS4 است ، همچنین نمایش کنسول مایکروسافت Xbox 720 که تا هفته آینده نمایش داده می شود پر زرق و برق حواهد بود ، یک گرافیک زیبا که هیجان انگیز است .

با این حال مدیر عامل شرکت یوبیسافت آقای Yannis Mallat اعتقاد دارد کنسول های نسل بعد با گرافیک بصری ــشان " متعجب تان خواهند کرد ! "

" من فکر می کنم " میزان قدرت" ، آزادی عمل را به سازندگان ما هدیه می کند . "Mallat در مصاحبه با مجله گیم اینفورمر اظهار داشت : "و برای سازنده آماده است و رام کردن قدرت (سخت افزاری) آن چیزی که لازمه بازی است."

من فکر می کنم ذهن ما بعد از دیدن گرافیک نسل بعدمنفجر می شود ! Mallat تصریح کرد ، " ولی اعتقاد دارم این موضوع ، آن چیزی نیست که در نسل بعد مهم باشد ."

به نظر من دروغ گفتن در مورد جیزی پایینتر یا فراتر از آن ، پلیرها ما را درگیر درگیر نگه می دارد . وقتی به این فکر می کنیم ، که بیشتر نسل حاضر جهت رام کردن سیستم کنسول ها خرج شد ، به خصوص PlayStation 3 " اما در حال حاضر کنسول ها نسل آینده ، در همان اوایل برای ارائه بازی های سطح بالا و اجرا روی کنسول بسیار آسان تر هستند ، این به این معنی است که سازندگان بر روی جنبه های مهم دیگر بازی تمرکز می کنند .

" این بار ایجاد بازی ها عالی در زمینه بصری را بسیار سریع خواهیم دید "وی افزود " ولی به نطر من مکمل ها اجتماعی و چیز های متصل ، تفاوت تجربه نسل بعد و نسل حاضر را رقم خواهند زد "

منبع :

آخرین ویرایش:

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
از حرف زدن زیاد آدما بدم میاد عمل ک ببینیم چی میگی....یه چهر تا تریلر از ac4 نشون دادن که کلا نسل بعدی نبوده تا وقتی این یوبی سافت نشون نده خودشو تو نسل بعد و بازی های بعدش من امیدی ندارم.....
واچ داگز هم معمولیه میدونید چرا ؟ فقط یه نگاه به gtav بندازید خیلی چیزهارو متوجه میشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چه شود نسل بعد . دیگه فکر نکنم من یکی اخرای نسل بعد بگم از گرافیک این نسل دیگه خسته شدم ..یعنی در این حد هایپ شدم :D

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
532
نام
Mehrdad
ای بابا فعلن که همه دهن به تمجید نسل بعد باز کردن زمانی مشخص میشه که بشینی تو خونه در حال لم دادن بازی سگ های نگهبانو بازی کنی اونجا باید بگی راست گفتن یا همش دروغ بوده.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
نسل بعد کنسول ها خودشو مدیون پی سی هست و معماریی ان تمام

شما یک جوری میگین مدیون PC، اینگار PC یک شرکت و یک برند هست!!!!
پی سی یک جعبست که یکسری از تکنولوژی های روز دنیا و شرکت ها رو به صورت گلچین شده در خودش جا داده!
نسل بعد کنسول مدیون پی سی نیست! نسل بعد کنسول مدیون پیشرفت، فناوری و تکنولوژی روز دنیاست!
تمام! :)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
شما یک جوری میگین مدیون PC، اینگار PC یک شرکت و یک برند هست!!!!
پی سی یک جعبست که یکسری از تکنولوژی های روز دنیا و شرکت ها رو به صورت گلچین شده در خودش جا داده!
نسل بعد کنسول مدیون پی سی نیست! نسل بعد کنسول مدیون پیشرفت، فناوری و تکنولوژی روز دنیاست!
تمام! :)

پی سی جعبست ؟
نسل بعد مدیون پیشرفت فناوری و تکنولوژی روز دنیاست /؟ شما یه جور صبحت میکنین انگار کنسول نسل بعدی قرار از توی جوب آب دربیاد؟ عزیزم منظورم منو خوب بگیر بعد نقل قول کن یه بار دیگه میگم نسل بعد از نظر معماری و ساختار داخلی خودشو مدیون معماری و ساختار پی سی هست

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
پی سی جعبست ؟
نسل بعد مدیون پیشرفت فناوری و تکنولوژی روز دنیاست /؟ شما یه جور صبحت میکنین انگار کنسول نسل بعدی قرار از توی جوب آب دربیاد؟ عزیزم منظورم منو خوب بگیر بعد نقل قول کن یه بار دیگه میگم نسل بعد از نظر معماری و ساختار داخلی خودشو مدیون معماری و ساختار پی سی هست
معماری PC هم به دلیل ویندوز ه. اگه معماری دیگه ای به کار ببرن ویندوز اجرا نمیشه روش:D
+++
میگم اگه PC جعبه است کنسول چیه دقیقا؟:D

KnKing Gamer

کاربر سایت
May 11, 2013
57
نام
امیر
معمولا بعضیا میان میگن گرافیکش عالی خواهد شد.ولی بعدش خراب می کنن

مثل بعضی بازیا که نسخه ی اولیش از دومی بهتره!!!! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟